Jump to content
Piterpanzer

XVII Osowskie Spotkania Modelarzy 11-13.XI.2016

Recommended Posts

Witajcie!

Już po raz siedemnasty pragnę zaprosić wszystkich miłośników modelarstwa do Gdańska Osowy na Spotkanie.

Ostatnio sił na organizację mam mniej, ale motywacje i pytania zewsząd zmobilizowały mnie, by przygotować kolejną edycję Osowskich Spotkań, dlatego z góry przepraszam za późny termin zaproszenia.

W tym roku zaczynamy w dniu Odzyskania Niepodległości i dlatego proponuję, by tematem przewodnim były szeroko pojęte polskie siły zbrojne.

Oczywiście wszystkie inne modele są także mile widziane.

Zaczynamy w piątek, tu godzina otwarcia jest do uzgodnienia, wieczorem spotkania integracyjne w podgrupach lub ognisko, z zależności od przychylności aury.

W sobotę spotykamy się od 9.30 do 17, następnie ponownie powtórka z integracji, może clubbing, w zależności od waszych preferencji.

W niedzielę wystawa od 9.30 do 15.30 i pożegnanie.

Serdecznie zapraszam wszystkich miłośników modelarstwa do Gdańska Osowy.

Miejsce bez zmian, miło będzie Was poznać life, dobrze byłoby gdybyśmy mieli pakietki, hmmm pomyślę.

Nie wiem jak pogodzić Grudziądz z Osową ale postaram się jakoś to uczynić.

Nie wiem jak pogodzić Grudziądz z Osową ale postaram się jakoś to uczynić.

No właśnie.

Zderzenie dat z Grudziądzem jest wysoce niefortunne...

Może da się jeszcze zrobić przesunięcia?

Warto pomyśleć o ewentualnym przesunięciu imprezy w Gdańsku-Osowej na następny weekend.

Szkoda, by było wybierać pomiędzy Grudziądzem a Gdańskiem. Tym bardziej, że obie imprezy są zacne :-).

Warto rozważyć taki wariant.

MBB

Pewne uwarunkowania nie pozwalają ruszyć terminu, a i zbieżność z Dniem Odzyskania Niepodległości jest kusząca.

Zadecyduje rzut monetą czy się wybiorę.Postęp przez ostatni rok nie był imponujący...

Jest już gotowy tegoroczny plakat, za przygotowanie którego dziękuję po raz kolejny, niezawodnemu Dariuszowi Furtakowi. Gdy odbiorę go w drukarni pojawi się także w sklepach modelarskich i kilku szkołach Trójmiasta.

Czy są chętni do oplakatowania Gdyni?

download.php?id=332

Coś mi tu nie gra. Spotkania odbywają się 11-13.11, czyli piątek - niedziela, a zapraszasz tylko w sobotę i niedzielę?

Coś mi tu nie gra. Spotkania odbywają się 11-13.11, czyli piątek - niedziela, a zapraszasz tylko w sobotę i niedzielę?
Szkoła jest otwarta dla zwiedzających w sobotę i niedzielę, dlatego plakat zaprasza na te właśnie dni na ogólnodostępną wystawę. Natomiast niektórzy przyjeżdżają już w piątek i odbywają się spotkania integracyjne (tu najlepiej skontaktować się z organizatorem) w grupach czy podgrupach ;)

Spotter tradycyjnie już pierwszy dzień jest tylko dla modelarzy, spotykamy się , ustawiamy stoły, odbywają się pierwsze oględziny modeli i podśmie:bip:ki ;-) ,

a następnie udajemy się do pobliskiej pizzerni, a później...... no właśnie może w tym roku ognisko lub clubbing.

Mam nadzieję że uda się podjechać na godzinkę w sobotę. Coś podpatrzę i pooglądam ;-)