Jump to content
Solo

[in-box] F-14A Tomcat // Tamiya // 1:48

Recommended Posts

Bez przesylki a co do vatu to nie wiem

12 godzin temu, kzugaj napisał:

U skosnookich w dosc dobrej cenie A £48(232zl) a D £53 (257zl) Cena w przyblizeniu zalezy od aktualnego kursu

https://www.1999.co.jp/eng/plamo/

Można tylko po co? W plastmodelu z rabatem wyszło mi wczoraj 263,14 PLN, dodałem jeszce jedna pierdółkę i wysyłka gratis. U skośnych i tak wyższa cena wychodzi, bo porównujesz do sredniego kursu, bank zawsze ci karte przeliczy wyżej, po cenie sprzedaży. Wychodzi na to, że nawet w Polsce można w dobrej cenie kupic 😉

Edited by Qz9

Ale to jest cena u sprzedawcy w Azji, tam jest zawsze w sklepie dużo taniej niż u nas.
Dodaj do tego bardzo drogi transport z Chin czy Japonii (wyjdzie blisko 100 zł zapewne) i już cena jest zbliżona do naszej.
A jak dowalą VAT to będzie jeszcze dodatkowe 100 zł.
Porównywanie gołych cen między sklepami w Polsce i w Azji jest całkowicie pozbawione sensu.

No tak przeciez wszyscy w polce kradna taka wielka mafija vatoska to na wszystko trzeba vat przyklepac

10 godzin temu, Solo napisał:

Porównywanie gołych cen między sklepami w Polsce i w Azji jest całkowicie pozbawione sensu.

Racja , to mnie odpycha bardzo często od zakupów w nowych dla mnie i " dalekich " sklepach . Już nie mówiąc o następnych hasłach , loginach . A jeszcze w jednym jest to , w drugim nie ma tamtego .

Hello

W Azji kupuje się tylko w 3 przypadkach: gdy chcesz mieć coś czego nie ma w Polsce, gdy jest tam znacznie taniej niż w Polsce albo gdy chcesz mieć coś szybciej niż koledzy w Polsce. :) 

2 godziny temu, Solo napisał:

W Azji kupuje się tylko w 3 przypadkach: gdy chcesz mieć coś czego nie ma w Polsce, gdy jest tam znacznie taniej niż w Polsce albo gdy chcesz mieć coś szybciej niż koledzy w Polsce. :) 

Czyli Solo to tylko w Azji zakupy robi :)

W dniu 27.11.2018 o 20:52, Taki Jeden napisał:

Sam nabyłem jednego. :haha:

Też przygarnąłem jednego. 250+ PLN za ten model to świetna cena. To chyba była jakaś promocja dystrybutora, która  akurat w plastmodelu trwa nieco dłużej. :)

Mam pytanie: czy ktoś z Was kupił do F-14D Tamki dedykowany kokpit Airesa?
Jeśli tak to jak wygląda temat spasowania; czy jest dobre czy takie jak to zazwyczaj u Airesa niestety jest?

Ja tam nadal lubię HB i Hasegawę, a dzięki Tamce ceny tych pierwszych poszły w dół.