Skocz do zawartości

Nowości lotnicze 2017 - 1:72


karambolis8

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 342
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Arma Hobby ogłasza Projekt PZL P.11c dobiegł końca. Kolejny model (całkowicie nowe formy), którego wypuszczenie planowane jest na koniec września, zostanie zapowiedziany już w tym tygodniu. Bądźcie czujni, nie przegapcie zapowiedzi na blogu armahobbynews.pl.

Tekst ze strony http://armahobbynews.pl/blog/2018/07/24/model-pzl-p-11c-podsumowanie-projektu/

Edytowane przez Gość
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam. Zawartość FLY ŁOŚ "B". Może komuś się przyda.

ea55b7cc48cd0f85gen.jpg

2a5af59b8d7a974bgen.jpg

9e4704c174329721gen.jpg

06219742f352bf83gen.jpg

2ccba0fc644b392fgen.jpg

1f18ffd3df2b5eaegen.jpg

3e4ccda4ec047699gen.jpg

2967e0459ac6cbe5gen.jpg

5ad0142f0669afc2.jpg

e5223c1ef9f88ed1gen.jpg

f4976c22303ef50f.jpg

3ffe4fbffca01026gen.jpg

62008f05df813d87.jpg

2d6ab356e1a4abe3.jpg

afd7682198c86000.jpg

afa69fbc9caf46a3gen.jpg

f6cf74691ff05f26.jpg

[imghttps://images89.fotosik.pl/7/32f7d4300559b967.jpg][/img]

3081747f2352b3b6.jpg

a5de45de8e899554.jpg

2b940b0977a9af0d.jpg

 

i kolory sugerowane przez FLY

 

96f047f228b80836gen.jpg

 

Żadnych blaszek w zestawie nie ma. Maski dostępne z firmy Artillery za ok. 16 zł.

Edytowane przez Gość
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam.

Ogólne wrażenia bardzo średnio. Pierwsze skojarzenie, że to poziom Wellingtona z MPM. Moim subiektywnym zdaniem poziom tego modelu jest daleki od tego co pokazało dotychczas na swoich zdjęciach IBG. Myślę, że do poziomu Arma Hobby również sporo "FLY" brakuje.

Na minus (moim subiektywnym zdaniem, w porównaniu do IBG) to tylko jedna, wczesna wersja tylnego usterzenia, wnętrze jest dość ubogo zdetalowane, brak jakichkolwiek detali we wnękach podwozia (po prostu dziura). Szkło nie jest złe ale mniej przejrzyste niż np. w "Karasiu IBG. Do tego przednia część oszklenia podzielona na 3 części. Połączenia ramek i części modelu są dość mocno zintegrowane (jak dla mnie ramki dosłownie wchodzą w części modelu).

Wydaje mi się, że wersje "A bis" i "B" różnią się tylko kalkomaniami, wypraski są te same.

Na plus to magazynki do "szczeniaka" odlane osobno, możliwość zrobienia otwartej kabiny pilota i kalki w zestawie.

Reasumując, jak dla mnie, cena ponad 100 zł ma się dla mnie nijak do tego co otrzymujemy. Gdyby ten model kosztował 50 zł to były ciekawą alternatywą.

Kolejnego FLY'a nie kupię i spokojnie zaczekam na IBG.

P.S. moim zdaniem komora bombowa też jest skopana w tym modelu (za krótka, ostatnie para pokryw jest zamknięta.

Edytowane przez Gość
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jest i zapowiedziana zapowiedź - Hurricane z Bitwy o Anglię. Sprytny ruch - wkrótce do kin wchodzą dwie dwugodzinne reklamy tego modelu ;-) - to się musi dobrze sprzedawać! I super, niech zarobią, żeby mieli z czego inwestować w niszowe projekty.

 

A na Britmodellerze prosili Airfixa o Mk.I z metalowym skrzydłem i prosili.

Brawo za wybór tematu!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Link do zapowiedzi Arma:

 

http://www.hurricane303.pl/

 

Premiera modelu jest planowana na koniec września 2018. W sprzedaży ukażą się dwie wersje.

 

Hawker Hurricane Mk I Expert Set dla zaawansowanych modelarzy z dodatkami waloryzującymi..

Hawker Hurricane Mk I Junior Set dla początkujących modelarzy i dla tych, którzy chcą szybko stworzyć kolekcję malowań asów Bitwy o Anglię.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Masakra. Tyle polskich konstrukcji czeka na wydanie, a tu Hurricane. No, ale jak się wtopiło na Fokkerze, to trzeba trochę odrobić. Może nastepny bedzie polak. Jak dla mnie wielki zawód

 

Kolejna rocznica BoB !

Do kin wchodzą dwa filmy w których Hurricane gra główną rolę !

Nie ma od lat na rynku nowego modelu Huragana z BoB !

Na tej maszynie Polscy piloci odnieśli swój największy sukces !

Ja tam nie płaczę Ja się cieszę

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.