Skocz do zawartości

Nowości lotnicze 2017 - 1:72


karambolis8

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 342
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Wygląda całkiem nieźle, chciaż rzuciły mi się w oczy mocno uproszczone dysze w pozycji zamkniętej. Ale łatwe do poprawienia. Spodobało mi się z kolei odwzorowanie oszklenia kabiny. Podejrzewam że będzie w cenie Phantomów w tej skali, coś ok120-130zł.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mi się owiewka nie podoba, nie można zrobić jej w pozycji otwartej.

W ogóle pewnych zastrzeżeń mam więcej: linie podziału wydają się grube, ale może to kwestia zdjęć, dysze w pozycji zamkniętej są kuriozalne i absolutnie nie do użycia (może jakiegoś Airesa da się dopasować), brakuje mi też pozycjonowanych powierzchni sterowych.

Zdecydowanie na plus: piękny detal, kabinka w środku, niezłe i aktualne uzbrojenia oraz powieszenia, plus kalkomanie Cartografa.

Co do terminu to obstawiam że lada moment, pewnie w maju będzie w sklepach.

Cena? Moim zdaniem nie powinno to być dużo droższe niż obecne F-15C Academy, czyli jakieś 120 zł jak sądzę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Karas od IBG !!! Jak chłopaki wyciągnęli lekcje z erudyty 8 to będzie super !! Przełamie się i znowu cos zlepie ,-))

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I kolejne dwie nowości dla fanów sowieckiego lotnictwa.

 

Beriev Be-14 SAR

 

1074628-24595-84-pristine.jpg

 

Mikoyan I-320 R-3

Model rozpoczyna nową serię "Early jet MiGs" , dostępny będzie od czerwca.

 

59kr30j88rvp.jpg

 

Cieszy fakt , że Modelsvit idzie za ciosem i serwuje nam kolejne ciekawe modele

z historii sowieckiej awiacji

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Modelsvit ma naprawdę zaskakująco porządne wypraski - zostawili Amodel daleko w tyle...

 

 

Miło że wypuszczają tego Beriewa, ale z tego co pamiętam to chyba sowieci zbudowali tylko jeden prototyp.

Z drugiej strony jak już opracowali Be-12 to żal byłoby nie wycisnąć z tych wyprasek ile się da

 

 

-----------------

ja mam sprawę z zupełnie innej beczki - pytanie do kolegów modelarzy:

 

Hasegawa znów wypuściła ostatnio Emily (w dodatku Eduard sypnął blaszkami na full wypasie)

Chodzi mi o ten model:

1007655-15610-56-pristine.jpg

 

https://www.scalemates.com/kits/1007655-hasegawa-e45-kawanishi-h8k2-type-2-flying-boat-model-12

 

I tu pojawia moje pytanie - znalazłem informację że to jest "new tool" - to nie ściema?

Miał już ktoś ten model? Albo oglądał?

Nigdzie nie znalazłem fotek wyprasek, a ta poprzednia Emily co wyszła ze 2 lata temu to były stare wypraski

(oczywiście chodzi mi głównie o kadłub i płaty)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Marti_nez - dzięki

 

Nie zauważyłem a najciemniej pod latarnią

Wychodzi na to, że to rzeczywiście nowe wypraski bo w końcu porządne linie podziału a nie jakieś "wypukłe nitowanie"

Zatem trzeba będzie zainwestować.... bo Edek sypnął blacharką na bogato

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...

No coś dla mnie ciekawe gdzie to będzie można nabyć

 

Jest do nabycia bezpośrednio u producenta, tutaj:

http://scratchaviation.webs.com/apps/webstore/

Mają też w ofercie żywicznego Mastera z plusem za polskie oznakowanie

Niestety warunki realizacji mogą być dla niektórych zaporowe: płatne przez paypal z góry i być może już za 3 miesiące, albo trochę dłużej, otrzymasz model (nie mają zapasu modeli tylko każdorazowo odlewają na indywidualne zamówienie).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tego Mastera to mam bardzo dużą ochotę zamówić, C-295 chyba jest dla mnie nieco za duży na ten moment. Szkoda tylko, że na stronie nie mają zdjęć modelu Mastera, bo nie chciałbym zamawiać w ciemno. Chociaż jeśli jest na poziomie Aviojeta czy C-295 to byłoby w porządku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.