Jump to content
karambolis8

Nowości lotnicze 2017 - 1:72

Recommended Posts

Modeli ,,jedenastek'' pełnych baboli na rynku,było lub jest w 1/72 chyba 5, dlatego skoro tyle lat czekałem to jeszcze mogę troszkę poczekać !

Dokładnie. Ja nie kojarzę żadnej poprawnej P11, w żadnej skali. Z tego co wiem, najlepsza chyba jest leciwa 1:48.

Jak dla mnie bardzo ładny model >kupie na pewno ,-))

Wygląda to dużo lepiej niż P.7, aż żałuję że dla mnie siódemka była tą bardziej interesującą

Witam

wlacze sie do dyskusji bo jakos nie jestem przekonany do skrzydla naszej P11 z Arma Hobby

a wypowiedz pana Bulhaka " taka jest aktualna” konwencja w modelach plastikowych"

nie przekonuje mnie do tego, zeby linie plaskich nitow przedstawiac jako wglebna Linie

A najgorsze jest to, ze nie da sie tego naprawic. Szkoda, bo jakosc coraz lepsza

i po cichu myslalem juz o Wildze z Arma Hobby ...

Pozdrawiam Bravo112

Są jakieś nowe wieści nt. Łosia od IBG w 1/72?

Witam

wlacze sie do dyskusji bo jakos nie jestem przekonany do skrzydla naszej P11 z Arma Hobby

a wypowiedz pana Bulhaka " taka jest aktualna” konwencja w modelach plastikowych"

nie przekonuje mnie do tego, zeby linie plaskich nitow przedstawiac jako wglebna Linie

A najgorsze jest to, ze nie da sie tego naprawic. Szkoda, bo jakosc coraz lepsza

i po cichu myslalem juz o Wildze z Arma Hobby ...

Pozdrawiam Bravo112

Bardzo ciekawe to co piszesz. Ja na przykład jestem wrogiem konwecji i przyjacielem realizmu. bardzo lubie niektóre modele ICM bo sa własnie bardzo realiztyczne i olewają konwencje. Skrzydło w P-11 to faktycznie konwencja, która ma tą wadę, że po zwaszaowaniu powstanie kratka, której nigdy na tym samolocie nie było. Ja bym sie skupił na takim poziale technologicznym, żeby krawędź spływu nie była klejona, bo będzie gruba itp. A nie na produkcji nieistniejących kratek.

Panowie, nie ma się co martwić. Niedługo będzie "11" z IBG.

I finalnie modelarska brać dojdzie do wniosku, że oba są karygodne i trzeba kupić dwa, żeby zbudować jeden przyzwoity

SBS niebawem wypuści pierwszy model z form Arma Hobby, lekko poprawionych. Ciekawe jaka cena

fBGIINB.jpg

Nie kupiłem od Army to teraz kupię na 100 %

W Martoli już mają PZL P.11c, junior i expert set.

Podobno w połowie sierpnia mają być w sprzedaży PZL 37 Łoś i to od razu w wersji A i B. W Martoli mają je w zapowiedziach w cenie 80 zł oczywiście za sztukę.

WTEM!

Na fanpage'u IBG pojawiły się już rendery ich jedenastki:

Będzie walka

WTEM!

Na fanpage'u IBG pojawiły się już rendery ich jedenastki:

Będzie walka

A z kim walka ? P11a nigdy nie było !

Kończę He 111 .Zrobiłem PZL 23A ,PZl 42 i mam zamiar w tym roku już tylko pezetele sklejać PZL 23B, Łosie, P-11c ,P7a i to co nadejdzie jeszcze przede mną

Nigdy dotąd takiego wysypu nie było Tym bardziej że nowe modele to nowa jakość Może idealne nie są ,ale czeskie jedenastki wymagały gimnastyki ,a tutaj wszystko samosklejalne

Mam nadzieję że w nowych wypustach poprawią instrukcje obsługi i jakość kalek !

Jest możliwość że ostatni sekret 72520 to P24 Albo ,,jedenastka'' z salonu w Paryżu 1934r.

72517 — PZL P.11a

72518 — PZL P.11b

72519 — PZL P.11c

72520 — Secret Item

72521 — PZL P.11f

72522 — Secret Item PZL P.11g Kobuz

72518 — PZL P.11b

72521 — PZL P.11f

Z tego co kojarzę to b i f to licencyjne "rumuny" były. 11b za a i 11f za c.

72518 — PZL P.11b

72521 — PZL P.11f

Z tego co kojarzę to b i f to licencyjne "rumuny" były. 11b za a i 11f za c.

I tak naprawdę na te samoloty wszyscy w skrytości ducha czekamy!