Jump to content

Zakupy na empik.com


Recommended Posts

Pytanie odnośnie zakupów z darmową dostawą na empik.com

Czy ktoś zamawiał i czy modele powiedzmy nie sa jakies ,,trefne"? chodzi mnie o modele Tamiya. Opcja darmowej dostawy i odbiór w salonie to nie powiem ciekawe i tańsze rozwiązanie niż zakup w sklepie i przesyłka. Oferta ograniczona asortymentowo, ale zawsze to coś.

Dzięki za ew. odpowiedzi.

Link to post
Share on other sites

Zamawiałem modele, farby i inne takie tam. Zawsze wszystko dobrze spakowane i nigdy nie było uszkodzone. Nawet jeżeli by tak było to przy odbiorze możesz sprawdzić paczkę przy obsłudze.

Dzieki za odpowiedzi panowie, choć wiele rzeczy np. Humbrole mają wiele wiele droższe niz w innych sklepach. Mimo to warto popatrzeć co mają w ofercie.

Weź pod uwagę, że za transport w Empik nic nie płacisz. Czasem potrzeba jednej farby i teraz zapłać za przesyłkę w innym sklepie...

Link to post
Share on other sites

Ja również potwierdzam, że modele w Empiku są dobrze zabezpieczone. Odbierałem T-34 od Revella i wszystko było jak ta lala. Gorzej, że w środku trafiły mi się kalkomanie nie nadające się już do użytku, ale to jak rozumiem nie wina sklepu, tylko model swoje lata już przeleżakował na magazynie (niekoniecznie Empikowskim).

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.