Jump to content
KW-2

Akwaryści:)

Recommended Posts

Witam,

Tak z ciekawości się pytam są na tym forum jacyś akwaryści???

Myślę, że dział odpowiedni

Są.

Początkujący, 30l zbiornik ale w kwietniu przerzucam się na 85l. Oświetlenie to belka na power ledach. Co2 z butli, reszta sprzetu od aquaela.

O, to witaj!

30l, kostka?

Hodujesz krewetki?

Ja mam 74l, i właśnie mam w planach kupić, kostkę z Aquaela dla krewetek RC

Krewetki Były, ale ze teraz wyjechałem więc żona zajmuje się podmiankami. z jakiegoś powodu co2 rozkręciło się i przyducha nastąpiła.

Witam !

Ja jestem akwarystą w stanie spoczynku Że tak powiem

Zbiorników było kilka , pierwszy jeszcze dawno, dawno temu z ramkami z kątownika i szybami na kit Szczytowym osiągnięciem był zbiornik 150x50x50 z odpowiednią szafką i pokrywą.

Z powodu wyjazdu wszystko zlikwidowane i tak sobie myślę, że jak tylko kiedykolwiek będzie możliwość powrotu do tego hobby to nie odpuszczę

Doświadczenie i wiedza jest i tak sobie myślę że 160X60X60 ze szkła optiwhite, na odpowiednim meblu i z odpowiednią pokrywą byłoby optymalne

W środku Ameryka Południowa

Żaglowiec Wysoki (Pterophyllum Altum) ,pielęgnice skośnopręgie, Smukleń pryskacz, jakieś Pstrążenice wierzchem , coś na dno i stado wyrośniętych Neonów Czerwonych co by ich coś większego nie zeżarło Oczywiście akwarium tradycyjne czyli Holender z pięknymi roślinami

Taką mam koncepcję

roslinne_4.jpg

To i ja się zgłoszę. Aktualnie trzy szkiełka, 252 l ciepły kamienisty potok z brzankami, 54 l muszlowce z Tanganiki, i 27 żony z bojownikiem Bieniem.

Witam !

Ja jestem akwarystą w stanie spoczynku Że tak powiem

Zbiorników było kilka , pierwszy jeszcze dawno, dawno temu z ramkami z kątownika i szybami na kit Szczytowym osiągnięciem był zbiornik 150x50x50 z odpowiednią szafką i pokrywą.

Z powodu wyjazdu wszystko zlikwidowane i tak sobie myślę, że jak tylko kiedykolwiek będzie możliwość powrotu do tego hobby to nie odpuszczę

Doświadczenie i wiedza jest i tak sobie myślę że 160X60X60 ze szkła optiwhite, na odpowiednim meblu i z odpowiednią pokrywą byłoby optymalne

W środku Ameryka Południowa

Żaglowiec Wysoki (Pterophyllum Altum) ,pielęgnice skośnopręgie, Smukleń pryskacz, jakieś Pstrążenice wierzchem , coś na dno i stado wyrośniętych Neonów Czerwonych co by ich coś większego nie zeżarło Oczywiście akwarium tradycyjne czyli Holender z pięknymi roślinami

Taką mam koncepcję

roslinne_4.jpg

Akwarystyka piękne hobby, tak jak modelarstwo

160x60x60 to już "fajny litrażowo" zbiornik!

Optiwhite, też daj lepsze efekty wizualne niż float.

Neonki Czerwone, piękne ryby.Sam posiadam małą ławicę w swoim baniaku

Pozdrawiam!

To i ja się zgłoszę. Aktualnie trzy szkiełka, 252 l ciepły kamienisty potok z brzankami, 54 l muszlowce z Tanganiki, i 27 żony z bojownikiem Bieniem.

To jednak jest nas więcej niż myślałem!

Brzanki to ryby na które mam obsesję.Jednak moja aktualna obsada blokuje, dołożenie brzanek:(

Pozdrawiam!

...................................................................................................................................................

Zapraszam na mój kanał poświęcony - akwarystyce:

https://www.youtube.com/channel/UCy14EAqeQHZ_3izMmfREBHA

A co mnie tam.............

Zbiornik mam i ja, jeden tylko.......1500 l. Obsada to mięsożerna Tanganika. Były Petrochromisy, ale chciałem odmiany.

Pływają F1 Gibberosy, dzikusy Haplotaxogony i F1 Julki.

Hej,

Pierw było Mizube później morskie, teraz obecnie nie mam nic. Ale długo nie wytrzymam i już zaczynam rozglądać się za nowym roślinniakiem.

2vvm9hk.jpg

Średnio początkująco-zaawansowany . 60x40x30 (brak miejsca na większe ) , raczej ogólne, dekoracyjne niż biotopowe.

Obraz_002.jpg

... A czasami Goodfather ;)

Obraz_004.jpg