Skocz do zawartości

Aerograf cz.2


Tap-chan

Rekomendowane odpowiedzi

Czyli że dostaniesz jak będą mieli, pewnie za kilka tygodni, albo i miesięcy, różnie bywa.
Napisz do tego gościa z eBaya czy ten aerek to na pewno 289, bo Ci się zdjęcie nie zgadza. Moim zdaniem taniej nie znajdziesz tego sprzętu.
Ja na eBayu u losowych Chińczyków kupiłem już 2 aerografy i wciąż żyję. :)

Edytowane przez Solo
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Amiami jest sprawdzony sprzedawca i koszt przesyłki to okolice 2000JPY w zależności od wybranego transportu. Ja brałem zawsze opcję najtańszą i aerograf miałem do 10 dni roboczych w domu. 

Sprawdzić trudno w sklepie nie jest. Swoją drogą jakie ma znaczenie, czy będzie kosztować 430 czy 420zł?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O ile dobrze pamiętam, to na amiami spokojnie możesz już kupować, bo dopiero za jakiś czas dostaniesz maila z kosztami przesyłki i wtedy dopiero finalizujesz transakcję. 

Edytowane przez Mariucha
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Super Moderator
1 minutę temu, Solo napisał:

Skoro masz podpiętą to nie musisz żadnych pieniędzy przesyłać. W momencie przeprowadzenia transakcji karta zostanie automatycznie obciążona przez PP.

Dobrze wiedzieć, dzięki.

Zamówiłem :super:.

Koszty wysyłki zostaną wyliczone w późniejszym czasie. Taką informacje otrzymałem po potwierdzeniu zakupu.

Przesyłkę wybrałem taką, jaką Mariucha polecił, czyli Air Small Packet.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie trzeba za każdym razem odkręcać. Używaj dobrych farb, kup sobie lub zrób płyn do czyszczenia aerografu i to wszystko. Do czyszczenia aerografu od czasu do czasu, możesz sobie kupić pędzel z długim włosiem. 

Rozkręcasz tylko kiedy zauważysz problemy z malowaniem. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No jak masz zapchaną jakimś syfkiem to odkręcić trza.Delikatnie bardzo.Potem czyścikiem.FINE ART.Ale najpierw zatkaj szmatką przód i spróbuj blow backiem.Jak to nie pomoże to odkręcić i czyścik.

image.jpeg.6435e9b56fb6d280e812937d78c780aa.jpeg

Ja już parę razy w modelu PS 266 czyściłem .

Ale właśnie pytanie co ci zapchało najpierw należało by sprawdzić.Ale jak napisał mbrnnr dobre farby i rzadko coś zaczopuje dyszę.Z czasem drobinki kurzu spowodować mogą nagromadzenie coś w rodzaju filcu i to też zapycha dyszę.

  • Thanks 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Super Moderator
1 minutę temu, push-up78 napisał:

Ale najpierw zatkaj szmatką przód i spróbuj blow backiem.

A jak odkręcimy tą pierwszą nakrętkę z obudową dyszy to powietrze też będzie się cofało do zbiornika, czy to też jest blow back?

Bo jeżeli tak, to jest to łatwiejszy sposób niż zatykanie szmatką przodu  wProconach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.