Skocz do zawartości

Zapowiedzi i nowości - Trumpeter


Shilka (Robert T.)

Rekomendowane odpowiedzi

taa.. tak sobie zerkam na te wszystkie rosyjskie, kołowe i szynowe modele, potem rzucam okiem na magazyn i ciężko wzdycham, już nie pamiętam kiedy jakąś 35-tkę zrobiłem (a ze 3 modele rozgrzebane latami już leżą)

 

ale zapowiedzi faktycznie interesujące, wygląda na to, że pomału będzie można cały pociąg pancerny zbudować

 

Jędrek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

rzucam okiem na magazyn i ciężko wzdycham, już nie pamiętam kiedy jakąś 35-tkę zrobiłem (a ze 3 modele rozgrzebane latami już leżą)

Hej

Konkurs Zimowy jest

Trzeba przestać wzdychać i wyłowić jakoweś pudło spod pajęczyny.

Najlepiej z jak najgrubszą warstwą kurzu na deklu.

Założę się, że starszego "złoma" niż mój ICM'owski "Rysio" nie masz ;D

 

Pozdrowionka

ZzB

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Trumpek ostatnio taki się płodny zrobił, że tylko czekać, jak nam Rosomaka wrzucą na rynek...osobiście nie miałbym nic przeciwko. Tym bardziej, że fińska Patria XA-360 (tak się nazywa w oryginale) zaczyna być coraz bardziej popularna w ariach na całym świecie.

 

Kto wie, może na przyszłoroczne święta chinole nam taki prezent zrobią.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na ostatniej konwencji IPMS National, zarówno Trumpeter jak i Revell/Monogram deklarowały, ze w ich planach produkcyjnych jest ten model (Patria). Wydaje mi się, ze wszyscy czekają na malowania USMC

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

rObO87 my też wiemy że to Dragon nie jest, ale miałbyś SLT-56 jakby nie Trumpeter ?

 

Święte słowa

Dokładnie. Poza tym Panowie, weźcie pod uwagę, ze to jest ich raczej starszy model - Trumpeter ewoluuje, a progresja jest widoczna z modelu na model. Jest coraz lepiej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej

Uważam ze Trumpeter i Hobby Boss są najbardziej dynamicznymi firmami na rynku modeli plastikowych.

Jaka firma w przeciągu ok. 10 lat wprowadziła na rynek aż taką ilość modeli? Patrząc po modelach Trumpka i HB widać że podnosza jakość z każdym modelem - w przeciwieństwie co do nie których firm (patrz Revell i np jego Kanonenjagdpanzer).

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ano Trumpek ewoluuje. Pamiętam ich starsze modele, moja przygoda z nimi zazwyczaj kończyła się już w sklepie, po obejrzeniu wyprasek. Ale teraz to zupełnie inna bajka, mam Centauro z Trumpka, zupełnie nowa i nieporównywalna jakość wykonania, nie wiem jeszcze jak ze spasowaniem, ale myślę, że powinno być ok. Co do nowości, ja czekam na ich T-62, BMP-3 no i dopancerzonego Challengera. Pojazdy z serii LAV mnie w ogóle nie kręcą, za to chciałbym żeby Trumpek zaczął robić jakieś współczesne pojazdy i czołgi budowane na bazach pojazdów z byłego ZSRR np. BMPT Terminator, czy T-72 M2 Moderna, oj to by było super Mam nadzieję, ze kiedyś się doczekam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czy T-72 M2 Moderna, oj to by było super Smile Mam nadzieję, ze kiedyś się doczekam Smile

powiedz po prostu że chcesz Twardego a nie czeskie złomy wymieniasz

co do zapowiedzianej Patri to pewnie będzie bez polskich malowań i oczywiście będzie trzeba albo szpachlować fińskie zasobniki w burtach albo dorabiać pędniki i oczywiście dokupić jakiś żywiczny pancerz dla mnie jest niemal pewne że taki model mógłby być tylko bazą a w końcu to my go w boju testowaliśmy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a nie czeskie złomy wymieniasz

 

Słowackie Twardego nie chcę, i nigdy nie chciałem, po prostu nie podoba mi się ta konstrukcja, zresztą tak jak i inne produkty polskiej myśli technicznej

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Loara Żubr Krab chociaż ten ostatni to mało polski z wyglądu

 

No, ten Krab to mi się nawet podoba, jedyna Polska konstrukcja, która mi się spodobała to prototyp PT-94 Goryl , szkoda że nie doczekała produkcji seryjnej

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 month later...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.