Skocz do zawartości

Zapowiedzi i nowości - Trumpeter


Shilka (Robert T.)

Rekomendowane odpowiedzi

Dziś przypadkowow trafiłem do sklepu Modelcentrum (internetowy sklep) i zobaczyłem w sprzedaży dwa poniższe zestawy:

M1078 LMTV Standard Cargo Truck i German Railway Gondola cena odpowiednio 205 zł i 155 zł. Przyznam szczerze że wyprasek nie widziałem żadnego z tych modeli więc trudno mi pisać o jakości wykonannia ale cena przyprawiła mnie troszeczke o palpitacje serca. Zamierzałem zakupić ciężarówke ale teraz to raczej się zastanawiam i raczej zakup odłoże na lepsze czasy :/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hmm ale to nie jest ta sama węglara. Poprzednią możesz zobaczyc w mom wątku;

viewtopic.php?t=8950&postdays=0&postorder=asc&start=0

( cholera nigdy tego nie skończę ) a Trąbka wypusciła zupełnie inny typ ( też kupię będzie baza do innych wagonów)

http://www.modelcentrum.pl/go/_info/?id=15712

Co można zrobić z węglary-na stronie germangrey.com widac

Oczywiscie tamto to zywica ale podwozie to samo

germangray21705533.th.jpg

 

wypraski są na stronie Trąby

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Od Trumpetera jest zapowiedizany od paru łądnych lat i chyba prędzej wydadzą Rosomaka niż T-62...

 

O T-62 było coś w Super Modelu chyba z 1,5 roku temu. Autor artykułu sklejał model Tamiyi, i wspomniał o zapowiedzianym teciaku od Trumpetera.

 

 

i tak się zbytnio nie łudzę bo dobre 200 zeta to on będzie kosztował, mogę dać sobie kolejnego palca uciąć

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

i tak się zbytnio nie łudzę bo dobre 200 zeta to on będzie kosztował, mogę dać sobie kolejnego palca uciąć

Eeee jak 150zł to już max.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Proszę bardzo. Jest teciak w wersji zwyłej i modernizowany

http://www.perthmilitarymodelling.com/newkitnews/trumpeter.htm

Poza tym to same ciekawe model. Zwłaszcza działa. Ale jeśli będąą kosztować tyle co reszta trumpkowych nowości to raczej ich nie kupię

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Paweł Czarnocki napisał:

Może Trumpek ma plany być najdroższą firmą ?

Chyba tak. Ceną tej ciężaróweczki po prostu mnie rozwalił. Myślałem że bdzie kosztowała max. 130 zeta, a tu bach Prawie dwie stówy. SKANDAL

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja i tak będę kupował Trumpetera bo tylko on robi naprawdę fajne modernistyczne modele (AFV daję radę). Jeden Abrams 3535 wiosny nie czyni (zresztą mam go w poczekalni za cenę 100 zł... Piękne czasy...)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć

Trumpeter wyrobił sobie pozycję rynkową i zaczyna teraz dyktować ceny. Fakt że w porównaniu z innymi konkurentami ma bardzo ciekawe i nietypowe modele.

Kolejna zapowiedź ze "stajni" Lav-a tzn Movaga:

http://www.armorama.com/modules.php?op=modload&name=News&file=article&sid=5209

Wygląda sympatycznie - obstawiam cenę na poziomie Centauro.

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czyli robi to samo co Dragon. Ale dzięki temu szanse na rynku mają mniejsze europejskie firmy, takie jak nasz kochany RPM, IBG czy ukraiński UM.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.