Jump to content

Zapowiedzi i nowości - Trumpeter

Recommended Posts

• Replies 763
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Popular Posts

Przyjacielu drogi, o ten ruski bombowiec to musisz w dziale lotniczym zapytać, tutaj raczej może Ci ktoś na temat nowego T72A czy innego Pancyra S1 w skali 1/35 napisać. Zapytaj, użytkownika o nicku

To jest najistotniejsze - właśnie "modele". Cała reszta to też prawda choć tego nie propagowałem i nie popieram. Ta technika używana była również po II wojnie światowej przez wiele krajów.   To sa

Radar do kuba w zapowiedziach na październik. Witajcie miłośnicy pojazdów nietypowych , w zapowiedziach Trumpetera na październik pojawił się 1S91 SURN czyli po prostu radar do Kuba, oraz kolejna

My? Nic. Zupełnie nic...

PS. Pewna firma z Włoch (ale tych żywicznych) rozpoczęła wstępne prace nad projektem włoskiego pociągu pancernego. Więc Rafale jak już tak posmakowałeś żywicy

No T-90 ze Zvezdy[...] biorę na bank jak tylko się pojawią :>

Ja też tego teciaka

U mnie na bank [...] m1117

Też kiedyś sobie marzyłem o nim Ciekawe jak to będzie

Ciekawe są jeszcze: Challenger 2 "dopancerzony", LAV III

A do kolekcji brakuje mi tylko BMP-2...

Jak ja będę budować T-90 ( a będę na pewno) to na bank nie z zestawu Trumpka, tylko model- baza z T-72 Tamki i do tego parę żywic z Miniarm, bo po przygodach z Centauro daruję już sobie Trumpetera...

Barthass t-90 jest ze zvezdy a sądząc po ich najnowszych wyrobach to będziemy zadowoleni.

No niestety, ale żywic Miniarm nic nie przebije, a już tym bardziej Zvezda, tak pod względem merytorycznym, jak i wykonania i odwzorowania detali

Co prawda zrobienie T-90 z zestawów miniarm i T-72 z Tamki wyniesie pewnie trochę ponad 500zł, ale moim zdaniem warto, a i satysfakcja po ukończeniu modelu większa

Edited by Guest

Barthass Ja przy moim poziomie modelarskim na razie nie będę wydawał takich sumek

Będzie T-90, kupię sobie i będzie OK

Na pewno będą bazować

A jak było z C1 ?? Bo była starsza wersja i nowsza z A-stanu i tam chyba były nowe wypraski

po przygodach z Centauro daruję już sobie Trumpetera...

Zamiast narzekać pokazałbyś jak z nim idzie bo nie daj Boże któryś z nas kupi i będzie Ci wypominał że warsztatu nie prowadziłeś

Zamiast narzekać pokazałbyś jak z nim idzie bo nie daj Boże któryś z nas kupi i będzie Ci wypominał że warsztatu nie prowadziłeś Smile

Hehe, na razie uczę się robić zdjęcia, bo te które wcześniej robiłem są do hmm, luftu Jak tylko naucze sie robić porządne fotki to wróce do relacji

• 4 weeks later...