Jump to content
bartek33365

An-2 1/48 HobbyBoss

Recommended Posts

Znakomicie to wygląda !

Ładny to on jest ale w kategorii SF. Bartek, zignorowałeś wszystkie moje dotychczasowe uwagi: odnośnie układu plam, położenia i wielkości szachownicy na kadłubie, w końcu kolorystyki kamuflażu. Widać, że w ogóle nie próbowałeś się nawet wzorować się na zdjęciach pierwowzoru. Co więcej - olałeś nawet to co było w instrukcji malowania. Chociaż nie, niezupełnie: to co było w niej dobrze, zrobiłeś po swojemu (czyli źle), za to postanowiłeś wzorować się jedynie na tym co było w niej przedstawione błędnie. Model jest bardzo fajnie i czysto zrobiony oraz ładnie wymalowany, tyle że totalnie w oderwaniu od rzeczywistości. Nie wiem skąd te zachwyty.

Ładnie wygląda.

Bartek - czy mógłbyś podać namiary na użyte kolory kamo?

Proszę Cię bardzo.

Ammo:

Green khaki- 056

Warm sand- 061

Sky line blue- 224

Ładny to on jest ale w kategorii SF. Bartek, zignorowałeś wszystkie moje dotychczasowe uwagi: odnośnie układu plam, położenia i wielkości szachownicy na kadłubie, w końcu kolorystyki kamuflażu. Widać, że w ogóle nie próbowałeś się nawet wzorować się na zdjęciach pierwowzoru. Co więcej - olałeś nawet to co było w instrukcji malowania. Chociaż nie, niezupełnie: to co było w niej dobrze, zrobiłeś po swojemu (czyli źle), za to postanowiłeś wzorować się jedynie na tym co było w niej przedstawione błędnie. Model jest bardzo fajnie i czysto zrobiony oraz ładnie wymalowany, tyle że totalnie w oderwaniu od rzeczywistości. Nie wiem skąd te zachwyty.

Bo teraz taka moda , nieważne jak ,ważne aby było bajerandzko i bombowo. Ba naśladowcy się znajdą. Więcej .

Ładnie wygląda.

Bartek - czy mógłbyś podać namiary na użyte kolory kamo?

Proszę Cię bardzo.

Ammo:

Green khaki- 056

Warm sand- 061

Sky line blue- 224

Mam kilka pytań, bo miałem ostatnio złe doświadczenia z farbami Ammo Mig.

Jak się Tobie malowało tymi farbami? Uzyskałeś gładką powierzchnię, czy jest delikatne ziarno? Rozcieńczałeś farbę? Jeżeli tak to czym?

Dzięki

Mam kilka pytań, bo miałem ostatnio złe doświadczenia z farbami Ammo Mig.

Jak się Tobie malowało tymi farbami? Uzyskałeś gładką powierzchnię, czy jest delikatne ziarno? Rozcieńczałeś farbę? Jeżeli tak to czym?

Mi się maluje bardzo przyjemnie tymi farbami. Delikatne ziarno występuję. Rozcieńczałem Ammowskim thinnerem.

Nieźle, widziałem ten samolot wielokrotnie jako dziecko bo mój tato służył w 11PLM, może sam kiedyś spróbuje go złożyć w takim malowaniu. Pozdrawiam!