Jump to content
czesiek

Aerograf model EW 770

Recommended Posts

Panowie, pomóżcie proszę w złożeniu tego cuda...

PB9KL5Il.jpg

Na żywo wyglada to tak...

TkBG3mIl.jpg

Chodzi o część nr 11 w instrukcji, czyli Dźwignię iglicy. Chyba źle domyłem po ostatnim treningu i przytkała sie dysza. Musiałem wyjąć iglicę i wtedy ta dźwigienka normalnie wypadła. próbuję to złożyc ponownie, ale w miejscu zgodnym z instrukcja w żaden sposób to nie pasuje. Ani poziomo,ani w pionie, ani wąska częścia do dóry czy do dołu. Za cholerę nie mogę ustalic w jakim miejscu i wjakiej konkretnie pozycji powinna sie ona znajdowac...Moze ktos uzywa podobnego aero i sie orientuje jak to ma wygladać. Bardzo proszę o konkretne wskazówki i z góry dziękuje za pomoc

Część 11 wchodzi na część 13. W mojej piwacie było podobnie. Część 13 powinna mieć z jednej strony zakończenie takim jakby rozklepanym nitem. To się z czasem niszczy i część 13 odpada luzem. Jakbyś pokazał swój aerek rozłożony na części to by było łatwiej, bo teraz z głowy piszę.

Spróbuje później go rozłozyc i poproszę o szczegóły, na razie dzięki!

cooper...zgoda, tyle, że ja sierota nie znajduje akurat momentu, w którym gość wylmuje badź wkłada tę cholerna część, albo jest to pominiete, albo tak ja wkłada, że za ręką nie widac w jaki sposób i gdzie to umieszcza.

2:02 - 2:09 -wkłada

0:49 - 1:20 - nie ma momentu jak ją wyjmuje, jest tylko pokazana już poza aero

Tak, bengal, o tym właśnie piszę. Nie umiem z tego skorzystac niestety, szukałem innych filmików ale nie znalazłem. Dopiero zaczynam zabawę z aero i od razu problem, kurde...

Juz załatwione, temat nieaktualny. Dziekuje za pomoc

Witam.

Cześku, na pierwszym i drugim zdjęciu strzałką wskazana jest ta część o którą pytasz. Przechodzi przez nią iglica. Najpierw wyciągnij iglicę, następnie spust aerografu "ten przycisk który się naciska i przesuwa". Kolejnie włóż bokiem tą część, jak będzie w środku to ją przekręć by była wygięta tak jak wskazuje ostatnie zdjęcie.

P5240013_zpstvfgesyn.jpg

P5240014_zpsyc2tydk0.jpg

Tak jak na zdjęciu pokazane czerwoną kreską, tak ma być włożona ta część.

P5240017_zpsvhinlk1x.jpg

Jak już będziesz miał tak ją ułożoną, włóż z powrotem spust aerografu i wsuń iglicę.

Pamiętaj jak będziesz wkładał iglicę, to przesuń spust w tył, by nie skrzywić iglicy.

O widzę że się spóźniłem.

Dopiero teraz przeczytałem, zgoda, juz problem rozwiązany, tym niemniej wielkie dzięki za zainteresowanie. Pozdrawiam