Jump to content

Jak wkleić zdjęcia modelu na forum - dyskusje

Recommended Posts

• 4 months later...
  • Replies 61
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Do tej pory wrzucałem zdjęcia z picasa web album. Teraz zdjęcia są w Google + i za Boga nie wiem jak je wrzucić na forum. Pomoże ktoś?

Hej, u mnie picasa nadal działa, tylko fotki lądują w Google zdjęcia, przez picasa html.com mogę po staremu wrzucać na forum.

Sprawdź czy po zalogowaniu się na picasa html.com widać Twoje fotki, jeśli tak to powinno się dać je bez problemu wrzucić.

Dodam jeszcze, że jak niedawno sprawdzałem to Picasa zainstalowała się na kompie, a podobno miała już nie działać...

Pozdro

• 6 months later...

Jeśli ktoś nie zna, to jest bardzo fajny, szybki, bardzo wygodny i intuicyjny serwis https://postimages.org.

Zdaje się że nie ma tam żadnych limitów, do tego jest dużo wygodniejszy w obsłudze niż Imgur: bez problemu można wrzucić na forum od razu linki do kilku zdjęć, łatwo można tworzyć i organizować foldery/galerie ze zdjęciami.

Dodatkowo można też wrzucać zdjęcia anonimowo (nie trzeba mieć konta) i ustalać jak długo dane zdjęcie ma się pojawiać na forum (np. po kilku dniach ma zniknąć, jeśli ktoś ma takie życzenie).

Na pierwszy rzut oka serwis zauważalnie wygodniejszy od Imgura, ale naturalnie co z tego będzie to czas pokaże.

Jeśli ktoś nie zna, to jest bardzo fajny, szybki, bardzo wygodny i intuicyjny serwis https://postimages.org.

Jest bardzo prosty, ale...

Właśnie w tamtym miesiącu wszystkie zdjęcia, które tu ( i nie tylko tu) wrzucałem za ich pośrednictwem wyleciały w kosmos niezależnie od czasu dodania. Narazie uzupełniłem jeszcze raz przez nich, ale jeśli się powtórzy to też będę szukał czegoś innego.

• 2 years later...

Cześć.

Wielokrotnie natykałem się na wzmianki o tym, że zdjęcia będzie można składować na forumowym serwerze i stamtąd wklejać je do warsztatu lub galerii. Niestety, mimo poszukiwań, nie udało mi się dowiedzieć czy jest to obecnie możliwe i jak to zrobić. Czy możecie napisać jak to w tej chwili wygląda? Niespecjalnie lubię korzystać z zewnętrznych serwerów przechowujących zdjęcia i możliwość wrzucania fotek bezpośrednio z naszego serwera byłaby mile widziana.