Jump to content

T34-76 w nieco większej skali 1:16


Recommended Posts

Powiedziałbym tak - jeżeli byłby to model w skali 1/35 to ok, ale na 1/16 to trochę rozczarowuje. Jak pisał Seb te wżery na płytach słabo wyglądają. O ile większość weatheringu na zewnątrz jest ok (nie podoba mi się regularność zacieków na wieży) to wnętrze pojechałeś trochę po macoszemu. W komorze silnika białe kleksy (chyba że to stalowy) wyglądają jak ptasie kupy. Skąd pomysł na taki kolor i co by to miało być?

Link to post
Share on other sites

Brawo bazylmus, już myślałem że nikt się nie domyśli, ale jednak udało się osiągnąć ten efekt ptasiego łajna,i ty udowodniłeś że powiodło mi się i w lot go wychwyciłeś:) . Cieszę się że wam się nie podoba bo mi się podoba:)Ale to już sprawa indywidualnego podejścia do tematu pozdrawiam

Link to post
Share on other sites

Orzeł raczej powojennego wzoru. Numer taktyczny zachodzący na orła - polityczny amoku by dostał. Antenę radiostacji Amba zeżarła? A poza tym całkiem całkiem wyszedł, więcej nie napiszę bo moje doświadczenie kończy się na 1:72.

Link to post
Share on other sites

Model świetny! Podoba mi się!

Nie ma modelu doskonałego. Grunt to dobre samopoczucie, bo każdy klei i maluje tak jak widzi i czuje!

 

Kilka miesięcy temu, z moim T-34, byłem mocno sponiewierany przez rożnych awizofobów. Oni niestety tak mają. Wszędzie ptasie kupy.....

Link to post
Share on other sites

Muszę napisać sprostowanie. Przyjrzałem się modelowi na innym monitororze I to co wziąłem za białe ptasie kupy to właściwie plamy z oleju/paliwa. Po prostu tam się coś odbija (niebo - chyba) I tak to wyglądało. Także zwracam honor i te plamy są jak najbardziej na miejscu.

Link to post
Share on other sites

Dzięki za pozytywną opinię Marioba fajnie jak nasza praca komuś się podoba. Przy okazji jeszcze nam samym sprawia przyjemność. Bazylms cieszę się że rozszyfrowałeś te plamy:) Pozdrawiam

Link to post
Share on other sites
...a trolling olać...albo się wylać

A co kolega tutaj przez trolling rozumie? Opinię odnośnie modelu który wystawiono do oceny czy niezgodność tychże opinii z kolegi podpisem? Tak tylko pytam bo widocznie ja czegoś w trollowaniu nie rozumiem.

 

"... Trollowanie polega na zamierzonym wpływaniu na innych użytkowników w celu ich ośmieszenia lub obrażenia (czego następstwem jest wywołanie kłótni) poprzez wysyłanie napastliwych, kontrowersyjnych, często nieprawdziwych przekazów czy też poprzez stosowanie różnego typu zabiegów erystycznych. Podstawą tego działania jest upublicznianie tego typu wiadomości jako przynęty, która doprowadzić mogłaby do wywołania dyskusji."

Źródło: Wikipedia

Link to post
Share on other sites

1. generalnie wygląda jak prawdziwy. Nie podobają mi się zacieki na wieży, bo są rytmiczne, i wyglądają przez to nienaturalnie. Oraz faktura pancerza czołowego

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.