Jump to content

Sklep Model-Point.ru

Recommended Posts

Mam pytanie: czy ktoś z Was korzystał z usług sklepu model-point.ru?

Zrobiłem tam ostatnio zakupy i od dłuższego czasu zapadła cisza: ani towaru, ani sygnału że towar wysłany.

Pisałem naturalnie do nich, towar miał być wysłany w poniedziałek (choć zamówienie złożyłem w poprzednią niedzielę), ale od tego czasu cisza.

Tak więc pytanie: czy u nich to normalne i trzeba uzbroić się w cierpliwość, czy może jednak ktoś coś tam kupował i towar dostał szybko?

Jeśli ktoś tam coś kupił, to będę wdzięczny za podzielenie się doświadczeniem.

Kolega zamawiał tu http://zedval.com/ (strona bardzo podobna do tej co zamawiałeś- może oddział (?) ) i było cacygi. Szybko i sprawnie. Jeśli masz fb to skontaktuj się z Vladimir Rybakov. Chłop prowadzi sklep internetowy i sprowadza metalowe elementy zedvala. Może pomoże w kontakcie ze sklepem bądź producentem.

No nie sądzę żeby to były w jakiś sposób połączone ze sobą sklepy (choć nie wykluczam), choć możliwe że właściciele się znają.

Poczekam jeszcze trochę na reakcję na mojego ostatniego maila i jeśli nie będzie odpowiedzi, zrobię chargeback w banku i wycofam zamówienie.

Wtedy kupię to samo w tym Zedvalu, skoro polecasz, bo z tego co widzę mają podobną ofertę i towar który mnie interesuje.

• Super Moderator

Solo znowu robisz problem tam gdzie go jeszcze nie ma... jest okres urlopów jak ktoś odpoczywa niekoniecznie musi czytać maile, masz ubezpieczoną transakcję w banku to poczekaj 4 tygodnie...

Sam kupiłem ostatnio coś z Mołdawi na ebay`u i koleś też nie odznaczył w ciągu 3 tygodni wysyłki a wczoraj napisał maila że był na urlopie, ot i wsio... troszkę więcej cierpliwości...

Spoko.

Przed chwilą dostałem potwierdzenie wysłania towaru.

10 dni to im zajęło, no ale w końcu to zaawansowane systemy uzbrojenia wysyłane do wrogiego kraju kapitalistycznego (który być może ma swoje plusy, ale chodzi o to żeby te plusy... itd. ), pewnie certyfikaty musieli popodbijać czerwonymi i niebieskimi stemplami.

• Super Moderator

@enten no nie wiem jak w dzikim kraju obecnie ale u mnie od zgłoszenia oszustwa czy próby wyłudzenia w banku kase miałem na koncie w 12h, a zgłosiłem po 2 miesiącach...

więc jak pisałem więcej cierpliwości jednak...nie każdy wysyła paczki codziennie.

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.