Jump to content
7model

mójświatmodeli - omijać z daleka

Recommended Posts

Dokonałem zakupu w w/w sklepie. Model widniał jako mała ilość, dokonałem zakupu i zapłaty. Otrzymałem maila że niestety trzeba czekać ponad miesiąc. I od tego momentu kontakt się urwał. Masa maili z mojej strony - zero odpowiedzi, telefon głuchy. Próba podjęcia kontaktu przez profil na Facebooku, kończy się zablokowaniem możliwości wpisów. Zostałem okradziony na kwotę 288,00zł. Przestrzegam przed zakupem w tym sklepie.

potwierdzam problemy z tym sklepem - odwołują zamówienia realizowane od 2 tygodni bez podania przyczyny (przynajmniej dostałem przelew zwrotny i w ten sposób się dowiedziałem, że odwołali)

Wszystkich poszkodowanych przez sklep, a wiem że jest sporo takich osób, zapraszam do dzielenia się informacjami na utworzonej stronie '' poszkodowani przez sklep mojswiatmodeli '' https://www.facebook.com/Poszkodowani-przez-sklep-M%C3%B3j%C5%9Awiatmodeli-1608826555829321/

Dzięki za info. Właśnie się zastanawiałem nad zakupami w tym sklepie.

Zdarzało mi się kiedyś korzystać z tego sklepu. choć nie onlinowo. Raczej bez większych problemów, choć na rzecz zamówioną trzeba było czekać nieco dłużej niż zadeklarowany miesiąc (nie było to dla mnie akurat problemem). Oczywiście pamiętam sytuacje, że tego co było w sklepie internetowym fizycznie nie było, ale to dość częste w polskich (i nie tylko) sklepach.

Oczywiście pamiętam sytuacje, że tego co było w sklepie internetowym fizycznie nie było, ale to dość częste w polskich (i nie tylko) sklepach.

Ja się z tym raczej nie spotkam, a jeśli już, to niemal na pewno po takim wypadku zrezygnowałbym z usług takiego sklepu.

Jeszcze 2-3 lata temu kupowanie w polskich sklepach to ogólnie była loteria.

Chyba żaden nie miał, nie tak jak dziś, aktualnych stanów magazynowych i dopiero po zakupie dowiadywałeś się czy dostaniesz, czy też może trzeba jednak czekać.

Ja się z tym raczej nie spotkam, a jeśli już, to niemal na pewno po takim wypadku zrezygnowałbym z usług takiego sklepu.

Takie przypadki miałem stosunkowo niedawno i to nawet w tych najbardziej w sumie popularnych/renomowanych sklepach. Więc jakbym rezygnował z ich usług to chyba powoli nie miałbym gdzie u nas kupować. Ogólnie zdaje sobie sprawę, że takie numery od czasu do czasu mają prawo się pojawić, zawsze może się zdarzyć, że ktoś źle wprowadził stany początkowe, ktoś kupił dany model w połączonym sklepie stacjonarnym i nie zdjęto go ze stanu itp. Na Zachodzie czy Dalekim Wschodzie też to się zdarza.

Jeszcze 2-3 lata temu kupowanie w polskich sklepach to ogólnie była loteria.

Im dalej w przeszłość tym większa. Ogólnie kiedyś najlepiej było zadzwonić i wywiedzieć się czy rzeczywiście mają fizycznie to co na stronie.

Panowie, my polacy to jak te dziwki, panowie zaraz zaczynacie pisać, ah dostałeś w policzek to nadstaw drugi, siostry teresy. Zasada jest prosta, ja rozumiem że czegoś zabrakło, że trzeba poczekać. Ale się rozmawia. Ten sklep akurat ma wszystko w d..pie. Na maile nie odpowiada, telefony podane są dwa, jeden zgłasza się hurtownia paliw, drugi milczy. Profil facebookowy - próba rozmowy przez messenger kończy się blokadą użytkownika przez sklep. Ja kupuję bardzo dużo w polskich sklepach ale jeszcze więcej poza granicami, są to japonia, stany, niemcy francja, włochy i jeszcze nigdy nie zostałem oszukany. Polskie sklepy EXITO, HOBBYSTA, MOJE HOBBY też ani razu, i brałem modele na zamówienie, jak był jakiś problem informacje. Jest stały kontakt. A tu, taki Polski menel bedzie sobie robił z ludzi durni. Nie daruję ćwokowi. Składam papiery do prokuratury o wyłudzenie , kradzież. Mam już wszystko przygotowane. Policję omijam, składam beżpośrednio

Oto stała się rzecz straszna!

Emocje zabiły resztki inteligencji.

Miałeś nadzieje na odzyskanie kasy? Realizacje zamówienia? To możesz te nadzieje zamienić na inne nadzieje bo z tego nic nie będzie:) A... jak masz fajne modele, nie sklejone to dbaj o nie bo mogą się przydać.

Oto stała się rzecz straszna!

Emocje zabiły resztki inteligencji .

Klasa i styl wypowiedzi, lvl 9k+.:/

Szacunek wobec innego forumowicza kol. Skarga rozpuścił w oparach Lvl Thinnera?

Policja i organizacje prokonsumenckie działają w/s wyłudzeń przez internet bardzo sprawnie.

Praktyki sprzedawców - jak opisane wyżej należy - piętnować. Tym bardziej że nie jest to pierwszy przypadek, kiedy sklep ten występuje w niechlubnym kontekście.

Kolego SKARGA odpowiem tak jak w filmie Daleko od szosy o Pana opinii o mojej inteligencji. Co Pan studiuje - kulturę i sztukę, nie rozumiem. Jak się ma przed sobą taką sztukę, to trudno zachować kulturę.

ha ha

Trzeba mieć niesamowite pokłady kultury, żeby dokonać takiej sztuki!

Najpierw samosąd - plujesz na prawo i lewo, ubliżasz od "Polskich meneli", czymś tam w dupie. Zakładasz profil na fejsie, oskarżasz o kradzież 288 pln.

A następnie prokuratura!. Pomerdała się KOLEDZE kolejność:)

Forumowiczu garrett, nie wiem w czym tam się rozpuszczasz ale czasem postaraj się wysilić i pomyśl:)

Skarga, serio, o co ci chodzi?

myślę że temat zmierza do nikąd co jak można każdy wie, myślę że wystarczy.

Zamykam

Guest
This topic is now closed to further replies.

• Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.