Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Lekarstwo na Photobucketa (źródło: Hyperscale). Wystarczy zainstalować plugina:

Firefox extension https://addons.mozilla.org/en-US/firefox/addon/photobucket-embedded-fix/?src=search

Chrome extension https://chrome.google.com/webstore/detail/photobucket-embed-fix/naolkcpnnlofnnghnmfegnfnflicjjgj?hl=en

Działa !!!

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Działa, dzięki!

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Faktycznie działa. To teraz szybko zapisać interesujące warsztaty bo zaraz Photobucket coś wymyśli.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Trochę się pośpieszyłem kasując prawie wszystkie zdjęcia na moim koncie PB...

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Trochę się pośpieszyłem kasując prawie wszystkie zdjęcia na moim koncie PB...

A skąd wiesz ile ten fix będzie działał?

Mam wrażenie, że to takie "leczenie syfa pudrem". Photobucket wiedział co robi i jako firma mająca generować zysk będzie dalej chciał to robić, a nie dopuszczać i tolerować proste obejścia.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

A kto ten plik stworzyl? Różnie bywało z takimi plikami. Skoro PB wprowadził opłaty , a to je pozwala ominąć to coś mi tu śmierdzi. To tak jakby sciągnąć plik do przeglądarki pozwalający za darmo oglądać Neetflixa. Raczej PB nie pozwoli sobie odbierać zarobku.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

To jest obejście niedbale zrobionych zabezpieczeń. Jak PB się zorientuje to na pewno będzie się starał załatać te dziurę.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

O wszystkim decydują pieniądze. Jeśli PB wypracuje z tego zysk to nie odpuści, a nawet możliwe, że inni (w tym Imgur) pójdą w jego ślady. Czasy się zmieniają, w społeczeństwie coraz większe przyzwolenie na wprowadzaniu wszelkiej maści abonamentów na usługi w chmurze.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Na razie działa i tego się trzymamy. Mimo wszystko jest to tylko suplement a nie medykament. Zdjęcia są widoczne na urządzeniach z zainstalowaną łatką. Korzystając z 2 komputerów musimy instalować dodatek na obu... A np. na telefonach jest problem... Rozwiązanie doraźne ale pomogło ma tę chwilę.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Próbuję to wrzucić na iPada i coś nie hula. Ktoś ma jakieś doświadczenia z Apple?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Dodatek do Chrome działa tylko na PC. Nie wiem jak FF.

Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Na Firefoxie działa też na mac.

Niestety "Add to Firefox" nie jest aktywny po odpaleniu linka z pierwszego posta....

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Może i działa, jednak Imgur działa lepiej.

Pewnie tak, ale robiąc model kolejnego humvee wolałbym mieć podgląd do warsztatu kolegi/kolegów i miliona zdjęć referencyjnych szczegółów i wersji...

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Gdyby moje zdjęcia mogły być oglądane tylko na niektórych przeglądarkach i to pod warunkiem zainstalowania czegośtam, to i tak bym ich tam nie trzymał.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Użytkownik zobowiązany jest do przestrzegania powszechnych zasad kultury wypowiedzi i słowa. Niedopuszczalne jest stosowanie tonu oraz słownictwa poniżającego lub wyszydzającego innych Użytkowników, a także prowadzenie dyskusji w sposób celowy urażający drugą ze stron.

Admin.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Na Firefoxie działa też na mac.

Niestety "Add to Firefox" nie jest aktywny po odpaleniu linka z pierwszego posta....

Trzeba uaktualnić FF do najnowszej wersji czyli Firefox -> O programie Firefox

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

U mnie też działa. Jedna tylko rzecz mnie zastanawia, czy tytuł wątku jest właściwy.

Bo oszukać oszusta na jego oszustwie, to w sumie jakby nieść sprawiedliwość.

Dzięki wielkie autorom dodatków do przeglądarek oraz Takiemu Jednemu za rozpoczęcie wątku, akurat kilka warsztatów niszowych modeli, które mam na biegu lub w planach, jest hostowane na PB, mam nadzieję, że zdążę zarchiwizować.

Pozdrawiam

Hubert

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi