Skocz do zawartości

M1165GMV GROM "Noble Sword 2014"


makinen

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 167
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Nie musi- są wersje bez tego elementu. Nie będę już ciał wydechu.

Piotr, mógłbyś zatem pokazać zdjęcie jakiegoś polskiego M1165A1 bez wysokiego wydechu?

Chyba jednak nie...

Oficjalnie się poddaję... może po konkursie wrócę do niego ze spokojem

Jaja sobie robisz? Nawet mowy nie ma! Ja już dla Ciebie siatkę zrobiłem jutro do mnie zapraszam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chyba jednak nie...

Oficjalnie się poddaję... może po konkursie wrócę do niego ze spokojem

Jaja sobie robisz? Nawet mowy nie ma! Ja już dla Ciebie siatkę zrobiłem jutro do mnie zapraszam

 

O mnie też nie zapominaj maki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...

Bez napięcia...

poprawiłem radio wg wskazówek Kubisza i trochę popchnąłem sprawę do przodu, a i tak mam wrażenie, że nie zdążę...

38330582091_a418cfebdb_c.jpg

 

38330585531_abd6b4dc80_c.jpg

 

Płyty drogowe od Przemka Przybulewskiego- polecam! Płot to cięta laserowo tektura. Mam też płyty drogowe, ale zdecydowałem się na gipsowe.

38330591711_25a7392b3d_c.jpg

 

Jestem na takim etapie

37616000564_f146e2936e_c.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bardzo dobrze się ta podstawka zapowiada

 

Radio lepiej, choć i tak nie wszystko jest tam tak jak powinno. Nie ogarniam tego... Z takim materiałem zdjeciowym, i to wlasnym, robisz tam takie byle jakie byle co

 

Nie zapomnij o wysokim wydechu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Radio lepiej, choć i tak nie wszystko jest tam tak jak powinno. Nie ogarniam tego... Z takim materiałem zdjeciowym, i to wlasnym, robisz tam takie byle jakie byle co

 

Nie zapomnij o wysokim wydechu

Kuba- to nie jest pojazd GROM zeskanowany i pomniejszony 35 razy...

Siatka do wydechu będzie we wtorek.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kuba- to nie jest pojazd GROM zeskanowany i pomniejszony 35 razy...

Siatka do wydechu będzie we wtorek.

A co stoi na przeszkodzie, żeby tak było? Oczywiście, że w 100% się nie da, ale akurat elektronika była spokojnie do zrobienia. Było źle, teraz jest co najwyżej średnio. Ale dobra, już zostawiam ten temat, bo to nie mój model No i może jednak uda Ci się go zrobić w terminie. Byle nie kosztem jakości

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kuba- to nie jest pojazd GROM zeskanowany i pomniejszony 35 razy...

Siatka do wydechu będzie we wtorek.

A co stoi na przeszkodzie, żeby tak było? Oczywiście, że w 100% się nie da, ale akurat elektronika była spokojnie do zrobienia. Było źle, teraz jest co najwyżej średnio. Ale dobra, już zostawiam ten temat, bo to nie mój model No i może jednak uda Ci się go zrobić w terminie. Byle nie kosztem jakości

Coś się zrzędliwy zrobiłeś odstawiając modelarstwo

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...

Świetna praca , i podstawka też się fajnie zapowiada.

 

A płot betonowy można nabyć w sklepie modelarskim Kotebi, to tak na przyszłość dla zainteresowanych.

Sam go tam nabyłem, ale z słupkami do drutu kolczastego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Już się bałem, że nie zdążysz... Przede wszystkim gratuluję rozdziewiczenia tematu

 

Imponująco wygląda, zwłaszcza całość z figurkami Samą podstawkę mogłeś nieco więcej urozmaicić (np. łamiąc jednolitość muru i płyt jakimiś ubytkami czy zaciekami).

 

Przy galerii też mogłeś się bardziej postarać. Po pierwszym fajnym zdjęciu jest raptem kilka podobnych do siebie ogólnych, bardzo asekuranckich ujęć Szkoda, że się boisz zbliżeń, bo w sumie to nie widać, jak tak naprawdę ten model wygląda. Nie mówiąc o figurkach Duże rozczarowanie, że nie dałeś nacieszyć się innym. Przemyśl dodanie do galerii kolejnych fotek.

 

Co się stało z maską? Skąd tak wielki uskok w nadkolu?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jakoś tam się wyrobiłem, ale bardziej z musu, niż z potrzeby serca.

Mur na zdjęciu wygląda nie niezniszczony, wiec tym kierunku poszedłem. Zdjęcia są lipne, bo pomimo sztuczek z oświetleniem wspomagającym syf za oknem nie udało się nic z tego wyciągnąć. Nie boję się ujęć z bliska, ale jakoś tak wyszło. Ujęcia są z jednej strony, bo z drugiej jest tył muru

Dziś już nic nie pstryknę, a jutro będzie już za późno...

Maska jest od M1114. Zestawowa nijak nie chciała się zgrać z całością. Teraz tez idealnie nie jest.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Piotrek, co tu dużo mówić - klasa sama w sobie. Warsztat czytałem z wielką przyjemnością - jak zresztą każdą z prowadzonych przez Ciebie relacji. Rezultat końcowy - wspaniały. Piękna dynamiczna scena Ci wyszła. Model prezentuje się bardzo ciekawie - mimo skromnej ilości zdjęć ( mam nadzieję że po skończeniu konkursu wrzucisz jeszcze trochę fotek ).

 

Pozdrawiam

Messer

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie mogło i mnie zabraknąć w komentarzach Na początek zanim zacznę punktować, chciałbym napisać, że efekt końcowy jest genialny. Jest to pierwszy model tego pojazdu i wyciągnąłeś z niego naprawdę dużo . Bardzo mi się podoba, ale... No właśnie, czas na niedociągnięcia . Szkoda, że tak jak już poprzednicy zauważyli, skromnie uradowałeś nas zdjęciami w galerii, jednak coś tam da się dojrzeć (chociaż również proszę o lepsze fotki):

 

-maska zgrywa się nijak z nadwoziem, dodatkowo chyba z przodu unosi się do góry?

-dlaczego nie zrobiłeś dodatkowych reflektorów na zderzaku?

-dlaczego nie ma tablic rejestracyjnych?

-wydaje mi się, że boczne podesty są trochę krzywo, zwłaszcza ich mocowania,

-czemu w wyciągarce nie ma liny?

-jeśli chciałbyś odzwierciedlić dokładne zdjęcie z początku warsztatu, to brakuje wysokiego chwytu powietrza, ale rozumiem, że było tylko inspiracją, więc chyba nie ma tematu,

-skrzynki amunicyjne do karabinów na pace, brakuje mi zbliżenia, ale na pewno są wykonane jako otwarte i wypełnione do połowy, mogłeś pomalować górną powierzchnię na złoto, nie wiem też jak wygląda ich połączenie z karabinami,

-nie przeniosłeś odblasków na tyle pojazdu we właściwe miejsce, bliżej klapy "bagażnika",

-zagięta do przodu antena, przydałoby się, żeby coś ją jednak utrzymywało w takim położeniu,

-z kolei boczne tylne odblaski powinny być pomarańczowe,

-osłony siatkowe lamp powinny być czarne,

-antena krzyżakowa na pace powinna być również czarna, dodatkowo powinna być pod kątem do osi pojazdu (teraz jest jakby +, powinno być x),

-na prawym nadkolu również powinny być dodatkowe siedziska.

 

Wnętrza nie będę już roztrząsał, więcej rzeczy na siłę również nie chcę się doszukiwać. Trochę dziwi mnie jednak, że mając tak dokładną dokumentację zdjęciową, nawet własną, pojawiło się tyle niedociągnięć. Rozumiem jednak, że priorytetem było ukończenie pojazdu, czego jeszcze raz gratuluję!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.