Skocz do zawartości
Astronauta

X-15 Łamiąc bariery

Rekomendowane odpowiedzi

Klasa 1 - Samoloty i śmigłowce

North american x-15 wspólnie wykorzystywany przez NASA i USAF jest autorem wielu rekordów, zarówno prędkości jak i wysokości lotu.Pozwolił zaznać Amerykanom lotów suborbitalnych i dziesięciu z nich zrobił astronautów.Za jego sterami zasiadał nawet Neil Armstrong,nr.1 (według mnie) światowej kosmonautyki.

Ok,przejdzmy do modelu.Jest to Special hobby w 32.Wydaje się zestawem kompletnym,na szczęście.Ma blaszkę ,żywicę.Czego brakuje to masek,ale to chyba dokupię.

Dobra,krasomówca ze mnie żaden...to do dzieła.

bb9f4040a66017eacfcc6770828d34e7.jpge8a4016d678d7ff98c2337f99092551e.jpg

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Kibicuję

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Powiem szczerze, że czekałem na warsztat tego samolotu. Rekordowy lot w końcu odbył się jesienią Pomijając, że konstrukcja kozacka.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Cześć.Miałem mega zajęty wrzesień, ale październik za to zapowiada się luźny.Sam model nie jest skomplikowany i jestem pewien że się wyrobię.

Następna sprawa to to że nie mam namiotu bezcieniowego,ale spoko,już zakupiłem i powinien być we wtorek, bo robić zdjecia bez niego to katorga.

Pewnie jeszcze tydzień i startuję na dobre.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Komentujesz jako gość. Jeśli posiadasz konto, zaloguj się.
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.