Skocz do zawartości

ISIS Land Cabrio Cruser,


TReS

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 100
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Nawet bardzo fajny, najpierw zrobili f-350 w skali 24 przy wsparciu Ford'a a pózniej zmniejszyli do 35 wiec można sie spodziewać fajnego modelu.

 

 

Ostatnio miałem dylemat albo "Ford" albo "Japanese made suv". Wybrałem tego drugiego, dłubie się Go tak sobie. Teraz wybieram się po "forda" ma być docelowo "niebieski" Irackiej Policji, zobaczymy co z tego wyjdzie, bo plany zmieniają sie jak w "kalejdoskopie" ..

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ten z Takomu?? Oglądałem go śmieszne pieniądze kosztuje, powiedz jak tam fotele z przodu wyglądają one maja plecy czy jest tam dziura w nich?? Bo nie dopatrzyłem sie w sklepie ani w ramkach ani w instrukcji czy tam sie cis zasłania ta dziurę, ale model tez fajny.

 

Irackie Fordy większości o widziałem białe lub srebro z drzwiami niebieskimi tylko i kogutem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ten z Takomu?? Oglądałem go śmieszne pieniądze kosztuje, powiedz jak tam fotele z przodu wyglądają one maja plecy czy jest tam dziura w nich?? Bo nie dopatrzyłem sie w sklepie ani w ramkach ani w instrukcji czy tam sie cis zasłania ta dziurę, ale model tez fajny.

 

Irackie Fordy większości o widziałem białe lub srebro z drzwiami niebieskimi tylko i kogutem.

 

 

 

Tak, ten i w skrócie:

1. Folele mają "korki z tyłu"

2. Nie do końca przemyslany patent: drzwi przednie - szyba, w moim przypadku skończyło sie jedną, ta od Kierowcy "opuszczoną"

3. Nie do końca przemyślana konstrukcja wnetrza od "tyłu" Wanna musi pasować z nadwoziem a dodatkowo z oknami.

4. Na koniec okazuje sie, że średnica opon jest mniejsza niz felg a poza tym twardea guma.

Reasumujac, da sie zrobic fajny model a opony jak potraktuje sie gorącym powietrzem z suszarki to można nawlec na felgo.

Poza tym fajne autko z tego wychodzi. Ja miałem zrobic w wersji strazackiej z OSP Pcim Dolny ale po 2 - krotnym malowaniu i rozpuszczaniu farbą zmieniłem zdanie i dostał militarne barwy . W sumie duzo satysfakcji, wieczorem moge ze 2 fotki wystawić ..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Były biało-niebieskie F-350 z Iraqi Police, np:

7074.jpg

Tutaj jest trochę ciekawych propozycji:

http://www.armorama.com/modules.php?op=modload&name=SquawkBox&file=index&req=viewtopic&topic_id=240910

 

 

Ja tez się czaję , ale muszę mieć kwity na jakieś oryginalne wykorzystanie tego potwora.

Najciekawsze dla Ciebie to chyba siły specjalne Irlandii:

264e40a1a471dd08ff4acef75631c4f8.jpg

Tu inne:

http://www.network54.com/Forum/47209/message/1255788787/Special+Forces+FORD+F350+4x4+Recce+Vehicles

Na Armoramie kiedyś gościu robił taki model, jeszcze na bazie śp. żywicznej Vajry. Fotobuket zeżarł zdjęcia, ale do jego albumu jakoś chyba da się wejść:

http://www.armorama.com/modules.php?op=modload&name=SquawkBox&file=index&req=viewtopic&topic_id=171464&ord=&page=1

 

___________________

 

 

A żeby pozostać w temacie - zestawienie kolorystyczne Toyoty kompletnie mi się nie podoba, ale to tylko moje nic nie warte zdanie. Na tym etapie i tak to wszystko zawsze trochę byle jak wygląda. Na koniec na pewno będzie dobrze

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Właśnie kliknąłem F-350 na allegro. 140 zł z przesyłką na paczkomat...

 

Kurfff..a zgarnąłeś ostatniego taniego w tej cenie, pewnie z Bielska ze Strefy, Exito ma za 150 a w MH nie ma. Bede musiał użyć czarów żeby go zdobyć w dobrej cenie teraz .

 

A co do kolorow, rzec gustu, każda uwaga wskazana, po raz zrobiłem taki myk by cos więcej sie działo, sama w sobie toyota jest nudna, do tego ten odkurzacz na pałąku nic porywającego jeszcze, byś nie skupiał uwagi tylko na nim, zabiegi po to zrobione, by paczeć jako całokształt a nie na konkret element.

 

Jak narazie wyglada jak wyglada, tak jak chciałem, taki miałem pomysł na ten model, a jak mocno jeszcze sie zmieni tego juz nie wiem, mam nadzieje ze na lepsze tylko.

 

Edit,

Zaczolem czarować, i szukam Forda w dobrej cenie , jeśli kupiłem Typhoona K z Takomu za 165 pln w sklepie tego tez umajone spod ziemi w Pl

 

Pzdr

Edytowane przez Gość
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No pokaz pokaz

 

... no to zasmiece, nie wiem jak długo na zapodaj będą leżeć fotki ale innego hostingu nie znalazłem

 

Japanes made suv w stanie prawie gotowym, drzwi na maskolu, czeka na kalki nr.rejestracyjnych (arabskie) i bajery firmowe jakie są na takich pojazdach ... na zdjęciach widać 'braki" w malowaniu (czarnym) ale to odbłyski ze zdjęcia, sklejony prosto z pudełka. Miał pierwotnie być czerwony (OSP Pcim Dolny) ale 3 pojemniczki farb (1vallejo i 2 pactry ) okazały się bez powodu transparentne, 4 raz nie ryzykowałem ...

 

67759b48f7103.jpg

 

12215db5648b2.jpg

 

829736904a473.jpg

 

532525bddf9b9.jpg

 

99ab27e9e162e.jpg

 

Porównanie z pick_up

 

5e805c1f5a499.jpg

 

g- farba z jednego z malowania

 

7eaf05ca30b68.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ooo! Ten z ruskiej strony kozacki, kupiłem dzis jego sobie za śmieszne 50 pln, juz mam pomysł na winietkę , chyba sie pozbędę Tajfoona z TAKOMU, i na misubiszi czas poświęcę

 

A fotek ja nie widze panie Chorąży

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Znam te zdjęcia, szczególnie ten Dodge Ram robi wrażenie uzbrojony jak czołk po zęby, a trafiłem sam tez na kilka ciekawych opancerzonych Toyot podczas przegladania filmow z Al-dzaziry na jutubie, gdzie spawają na przód (grill) oraz na podszybie/ szybę blachę ( mysle 10mm) bo więcej chyba by nie dało rady. Kolejny pomysł w głowie juz świta

 

Robota obecnie przystopowała by odsapnąć chwile dzis rzuciłem tylko filtr Tan na karoserie oraz Brown z Ammo na płytę podwozia, drzwi i środek sfiltrowałem Sido, jutro jedziem dalej, czas na obicia rysy przycierki, łosze itd.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No wyobraznia cały czas produkuje nowe pomysły, wiekszy problem skad ja tyle kólek Def modela wezme, bo Martola sie obija w zaopatrzeniu polskiego rynku, co bylo w Pl to chyba wykupilem pod technicale ,hehe

 

Wysłane z mojego SM-T113 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

66baa0efd644a95e24d2ecc87f150a92.jpg

 

Troche mi ręką telepało, ale coś widać, deska przejechana filtrem 3 tone camo od Ammo, kabina sklejoną do kupy, snorkela podwiązałem najcieńszym drutem jaki miałem, teraz będziemy maźiać całość, co by mi sie za bardzo nie rozjechało kurzenie całości

 

09cf941474bfb0722006a9401466e908.jpg

 

0ed3c7d0857cb7844ce35b9ea2380cb1.jpg

 

79b37bd40aaf04a7f589420bd94f0ffc.jpg

 

 

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wstałem, kawe wypiłem, włączyłem myślenie.

Cos mi nie pasowało to koło zapasowe na pace, a ze Def model jest fajnie zrobiony moze bedzie tu??

 

80ec3e5eb55f42c5bd997c3e622679f5.jpg

 

8a82e8a0dedd949bdedad618b840b545.jpg

 

ccaba89adb6e0df950b5d07deea08247.jpg

 

66c2a22588b331f25718564381db607b.jpg

 

c8ec36990c91b4f5f0e44016285cdbd5.jpg

 

Podwiąże po słupki i zderzak

Co wy na to??

 

 

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Lepiej dorób jakiś trzpień, bolec dospawany do maski. Te druty to mocno naciągany pomysł jest. Nikt normalny nie tracił by czasu, aby tak to pleść coś chwilę.

Ten drut mocujący kominek chwytu powietrza, jak dla mnie jest sporo za duży. Przemnóż jego grubość razy 35 i wyjdzie że musieli użyć nożyc hydraulicznych aby zawiązać supeł na nim.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tu świetnie się zapowiada

https://www.drive2.ru/c/2900771/

 

 

Czy ktos moze ma namiar na blachy tego bagażnika (ten bagaznik) ? ewentualnie skan blach, ewentualnie namiar na dokumentację itd.??

 

Chłopak co to buduje w komentarzach troche niżej pisze ze sam to zbudował ten bagażnik na to Pajero, jest tez tam render koparki na zabudowe pod Kraza wiec coś kombinuje wiecej na "handel"??

 

znasz ruskij jazik?? czeba bedzie napisac do niego

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.