Jump to content

Rewolucyjna ZIABAAAAAAAA :) Hobby Boss, 1:350

Recommended Posts

• Replies 702
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Popular Posts

Jestem wielkim zwolennikiem malowania okrętów jednolicie, oryginalną farbą, bez washa, bez cieniowania, marmurów, rdzy, zacieków i w ogóle całego tego SF. Im więcej osób robi okręty, jak ten poniżej,

Żeby nie było że się w PROJEKCIE ordynarnie obijam, bez jakielkowiek przyczyny. Sie łoszuje sie, póki co NAVIGA, szmacenie w kolejnym podejściu.        

Wszystkiew metody maja zady i walety, mój jest hybrydowy, jest i drut i ramki. To już chyba ostatnie przed galerią, jeszcze parę pierdół do zrobienia zostało i pacynki do wymalowania.  

Posted Images

... to jest nUFka funkiel statek...

HERETYK - jak już to okENt, kolego. Zły przykład dajecie. Za karEM trzy razy nahajkOM Pułkownika Mitrofanowa siEM należOM . Poprawy oczekuję z dniem wczorajszym, bo następnym razem to .

Nie bedziesz nic robił z dolną częścią dna?
Nie, to jest nUFka funkiel statek, mniej więcej w ciągu roku od wejścia do służby.

Linia fajna! Przyłączam się do pytania chudego..

nUfka nie nUfka.. Może chociaż na koniec suchym pigmentem (fajny jest industrial city dirt) albo innym mułem miejscami to dno i kozły wałów potraktuj.

Teraz aż za czyściutko ma Twój Depardieu pod spodniami..

No i wstawiłem dziada gdzie trzeba:

30293537197_1516b77ce7_o.jpg

31358930908_7d95b62fc7_o.jpg

44510522814_00c522209f_o.jpg

31358930818_2719cd388e_o.jpg

30293537467_706d81ba7a_o.jpg

Natomiast w kwestii waszego marudzenia... to wynika ono chyba bardziej z moich nieumiejętności fotograficznych niż czegokolwiek innego. Fafluny są na całej wysokosci burty po stępki przechyłowe. Jest okamieniowany i obity szczotOM, delikatnie, bo jak wspominałem to nUFka funkiel OKRĘT LINIOWY Marine Nationale, ale jest. Dałem mu teraz matu to lepiej widać na zbliżeniach. Tak czy siak wiENcej nie bedzie. Natomiast sugestia tycząca się kozłUF jest słuszna, zrobi się przy okazji instalacji śrub.

44510522974_7bf0fa84e4_o.jpg

44510522964_24a2bae247_o.jpg

31358930998_b3c2b48920_o.jpg

Taaa od niektórych komentarzy w trakcie opadały mi ręce i spodnie Ale sam jestem sobie winien, nie trzeba było wrzucać fotek etapów pośrednich, następną razą nie będę tego robił. Zasadniczo w momencie kiedy bierę skalpel do łapy, to juz wiem dokładnie jak model bedzie wyglądał skończony i jak chcę to zrobić. W szachy nigdy nie grałem za dobrze ale na modelu przewidywanie 10 ruchów do przodu nie stanowi problemu

Na 700 nie będę używał tych samych metod, bo się raczej nie sprawdzą, a i sama łajba będzie na wodzie, więc problem kamienia i glona nie będzie mnie dotyczył. Natomiast trzeba bedzie zrobić wodę i tu Chudy wkraczasz Ty To Twoje Solaris bardzo mnie się podoba, więc kiedy przyjdzie czas będę od Cię zrzynał i pytał od kogo Ty zrzynałeś

Zapomnij że będziesz pokazywał tylko foty z gotowych etapów budowy , dlamnie nawet teraz nie wszystko jest jasne z co dopiero jak pominiesz poszczególne etapy. To już nie będzie nawet relacja z budowy tylko galeria poszczególnych jej etapów.

Mówimy temu stanowcze NIE!