Jump to content
Szydercza Gała

Rewolucyjna ZIABAAAAAAAA :) Hobby Boss, 1:350

Recommended Posts

No i dobra, jak zapowiadałem bez etapów pośrednich wrzucanych na bieżąco, bo sie tylko ludzie stresują od tego. Na przykładzie wież

Faza 1

W dniu 4.11.2018 o 13:24, Szydercza Gała napisał:

44988641984_62f887f4e2_o.jpg

Faza II plus pędzlowanie

43993079010_40cec2008e_o.jpg

Faza III

30959924207_da7f8eaabf_o.jpg

No i reszta śmietnika

45174961444_be3cd5c523_o.jpg

30959924347_21df70aab2_o.jpg

30959924407_07c394a7b1_o.jpg

45174961554_5af3466cef_o.jpg

Tera znowu CZa taśmę lapić i wymalować dachy wieRZ i blastbagi, no i oczywiście kapiszony, mniej tego więc kolejna aktualizacja powinna być szyPciej.

WIELKIE JOŁ

Nie ma to jak schematyczne malowanie. A jak idzie projektowanie blach?

Na zachodzie bez zmian :haha: Stosujesz widzę metodę na Katona starszego :haha: może to i jest jakaś myśl :wink:

2 godziny temu, Szydercza Gała napisał:

Stosujesz widzę metodę na Katona starszego :haha: może to i jest jakaś myśl :wink:

Ty mnie tu pisz o co kaman, bo nie wiem czy mnie obrażasz :wpier:

Widziałem kiedyś model krążownika francuskiego z poczatku wieku i tak sie zastanawiałem nad wyglądem wywietrzników. Wyglądały tak jakby Francuzcy marynarze chcieli do nich łapać wodę deszczową. Myślałem że to błąd  w wykonaniu. Ale u Ciebie widzę to samo :hmmm: więc w tym szaleństwie była jakaś metoda  🙂 Pozdrawiam

Ale w sensie że co? Wentylatory jak każde inne, niemieckie łajby też takie miały....

git! Sporo się dzieje na tej prostej bryle. Biały jest w punkt! Dobrze się złamał do tej skali.. Choć ja bym pewnie dał jaśniejszy.  Zawsze później jest obawa, że spije trochę z olei i jeszcze ściemnieje. 

Bardzo ładny korek, naprawdę bardzo ładny, tylko te dziury mało realistyczne :haha:

A na poważnie, to bardzo ładne malowanie. Ten biały pas wyszedł bardzo realistycznie i jak dla mnie bajka :piwo:

Żeby nie było, że się tylko szFabstFo i japońce po forumie wożą... :haha: Pułkownik co prawda w Paryżu manifestacje akurat tłumi, ale w stoczni taki terror, że byle podwyżka cen ropy na nikim nie robi wrażenia :haha: 

46049770141_8c7c989ce1_o.jpg

45325404894_195900928c_o.jpg

46049770541_05f7dfb7e7_o.jpg

46049770751_5caf8d76a5_o.jpg

46049770801_c11eb18866_o.jpg

46049770901_b45f401174_o.jpg

Brak nadbudówek utrudnia nieco odbiór stojących na nich kominów i wentylatorów, ale cóż nie można mieć wszystkiego....

Edited by Szydercza Gała

Ładnie to teraz wygląda, już nie jak jakaś łódź podwodna. 

Stoi za szybą i się nie kurzy w stanie jak z ostatnich wpisów w warsztacie.
Niestety kapitalisty w robocie tak przycisnęli ze możne dopiero w święta coś podłubię.

No no pięknie prześledziłem od początku toczony bój z ziaaaabą Twój kunszt, "widzenie" efektu końcowego, cierpliwość i wprawne łapki dają efekt godny pozazdroszczenia, w swoich zapasach też mam tego "dziwoląga" , ale śpi grzecznie w pudełku i jeśli już zdecyduję się na budowę to tak ambitnie nie będzie- łapki ze starości  nie pracują tak precyzyjnie jak twoje, życzę powodzenia i trzymam kciuki za efekt końcowy. 

Ostatnia Partia cieniowanych elementów wygląda bardzo dobrze. Mam wrażenie, że kafelkowy kadłub gryzie się z tymi obłymi fajnie cieniowanymi elementami.

Żeby nie było że sie tylko samymi gównami zajmuję, dwie pierwsze fazy malunkUF na dachach wieRZ

32881967428_a558300288_o.jpg

Spiton aż dwa miesiące potrzebowałeś na sformułowanie swoich wniosków?? :haha: 

Edited by Szydercza Gała
  • Like 1

Nie ma fotki. O, już jest. Fajne te wieżyczki. 

Edited by bazylms

GIT!

A weź no pokaż jakieś oryginały jeśli masz takowe zdjęcia. Co tam za efekt uzyskujesz tymi fazami. W kij roboty a ja nie wiem ku czemu to to zmierza w zasadzie :mrgreen:.

Te dachy wież były ciemniejsze od boków?

Będzie dobrze. Nie stresujcie go bo się zamknie w sobie i znowu jakiegoś mikrusa zacznie lepić.

15 godzin temu, Szydercza Gała napisał:

... dwie pierwsze fazy malunkUF na dachach wieRZ

Dobrze że pokazujesz etapy pośrednie, bo potem to się pytają "a jak to zrobiłeś?".

:haha: Krzychu to na prawdę nie ma sensu. Wychodzi na to że nie jak, bo jest oczywiste, a PO CO ?

Bo mam ułańską fantazję, bo mi się chciało, bo w Chinach ceny ryżu poszły w górę.... Niepotrzebne skreślić :haha: