Skocz do zawartości

Przenicowany Świat - Front 47


megapol

Rekomendowane odpowiedzi

No i spoko

 

Na montaż idzie zestaw nr.1 od chińczyka z zasobnikiem żeby uwolnić podwozie

 

A na pozostałym podwoziu kiedyś zamontuje się SA-2 Guideline Missile on Launcher żeby było ciekawiej.

A że rakieta długaśna to obrotowa wieżyczka montowana z tyłu idealnie się zgrają

 

Będzie niezły Dewastator z tego jamnika

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chyba całkiem nieźle wyszło ?

 

W moim odczuciu nawet nie spodziewałem się, że aż tak.

 

A teraz zastanawia mnie inna kwestia, jeżeli waga dwóch członów jamnika jak podają źródła to 130t.

a ja zamontowałem na nim tyle badziewia to ile teraz może ważyć???

 

No i zasadnicze pytanie dotyczące dioramki, jakby nie było pojazd będzie przekraczał "Świerkową Granice"

więc pas drzew kołami połamie na drzazgi, ale jak głęboko powinien być osadzony w przeoranej ziemi???

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Trochę popracowałem nad jamnikiem więc efekt na razie taki jak na fotkach.

Jak będę robił podstawkę to wrócę do pojazdu, ale muszę się zastanowić jak głęboko go osadzę w ziemi ( błocie ) potem dopracuję koła.

Ale parę fotek wstawiam a do porównania, że to poważna machina wojenna figurant statysta bo na makiecie będą inne.

 

PW5dsKC.jpg

XC5B6Jd.jpg

iVwpx7O.jpg

PMIzZOh.jpg

3U456NS.jpg

EaliWpa.jpg

HSPITWV.jpg

RpMgZ18.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

megapol - a ta "zielona granica" to jakie klimaty planujesz?

leśne / górzyste / bagienne / nizinne ?

 

 

"Świerkowa Granica" więc od tyłu będzie to gęsty lasek, a raczej gęsty młodnik, środek to pas przeoranego pola żeby było widać czy ktoś deptał i z przodu pole wysokiej zaminowanej trawy z zaporami przeciwczołgowymi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W związku z tym, że ruszam z pracami potrzebuję porady odnośnie gęstości sadzenia trawy.

Tak jak pisałem w poprzednim poście ma to być świerkowy lasek, trochę ziemi i trawa.

 

Na fotkach przedstawiam próbkę czy jest dobrze czy za gęsto co sądzicie ???

 

HzdHOkk.jpg

NbpePpD.jpg

6zWT2oX.jpg

bEOcFC9.jpg

YSWPVg3.jpg

 

O kolorze i wys. na razie nie piszmy, to i tak ma być początek wielkiego ruskiego stepu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a ja znów będę się wrednie czepiał.....

 

To co zrobiłeś najbardziej przypomina uprawne pole z jakimś zbożem w porze letniej..... trawa leśna nie rośnie tak równo i nie jest tak wysoka.

Jeśli to ma być jakiś leśny zagajnik to myślę że spokojnie o połowę możesz ja skrócić - tak na oko jak teraz postawisz sobie przy tej strawie "ludzia" to mu sięgnie po pachy.... mało realistycznie, chyba że to tereny podmokłe i jakieś zielsko tataraczne

Wg mnie sprawa do głębokiego przemyślenia bo jak ma być teren leśny to mi zupełnie to zielsko nie pasuje (nawet kolorystyka)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.