Skocz do zawartości

Arkusz Sędziego - Konkurs Jesień 2017


Reflect

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 78
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Reflect, zlituj się, wrzuć chociaż screena z wynikami w excelu, wtedy każdy będzie zadowolony, a obrazki pod galerią z napisem ZWYCIĘZCA powstawiasz sobie na spokojnie kiedy indziej:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Super Moderator

Spokojnie - działam, to nie jest takie łatwe, myślałem że formuły excela które stworzyłem w zeszłym roku będą tylko copy/paste ale tak nie jest - muszę sobie przypomnieć jak to zrobiłem rok temu - heheheh :-)

 

poczekajcie jeszcze troszkę

dzięki! :-)

Christian

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wyciąg z regulaminu:

 

6. Lista zwycięzców zostanie ogłoszona w ciągu dwóch dni od zakończenia głosowania.

 

Z matematycznego punktu widzenia to już chyba po, ale jak widać i w takich wyborach system informatyczny odrobinę

 

A zatem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wyciąg z regulaminu:

 

6. Lista zwycięzców zostanie ogłoszona w ciągu dwóch dni od zakończenia głosowania.

 

Z matematycznego punktu widzenia to już chyba po, ale jak widać i w takich wyborach system informatyczny odrobinę

 

A zatem

 

Pamiętaj, że nieważne kto jak głosuje, ważne kto liczy głosy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wyciąg z regulaminu:

 

6. Lista zwycięzców zostanie ogłoszona w ciągu dwóch dni od zakończenia głosowania.

 

Z matematycznego punktu widzenia to już chyba po, ale jak widać i w takich wyborach system informatyczny odrobinę

 

A zatem

 

Pamiętaj, że nieważne kto jak głosuje, ważne kto liczy głosy.

 

Reflect powinien powołać Komisję Śledczą do zbadania tej sprawy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Spokojnie panowie , na pewno za niedługo poznamy wyniki

 

Oby. Bo już moja żona kilka razy dziennie pyta się, czy już są wyniki. :-P Na tyle wkręciła się w budowę modelu, że po każdym odkurzaniu spryskiwała wodą w pokoju, żeby zniwelować pył w powietrzu, aby zapobiec jego osiadaniu na modelu. :-P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

moja też pytała

 

Odpowiedzi macie od samego reflecta:

Problemy z Excelem.

Nawał pracy i nie ma czasu.

A chwilę kiedy może się tym zająć to weekend. Też ma rodzinę wiec ja to w zupełności rozumiem. Najbliższy weekend już niebawem

W niedzielę na pewno przebierze się za świętego mikołaja i prezentem od niego dla nas będzie informacja ,że każdy jest zwycięzcą i nie ma przegranych

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Każdy ma życie osobiste, wiadomo jak jest, każdy zaangazowany w konkurs robi to pro bono i kosztem własnego czasu. Niemniej jednak jeśli arkusz google nie podaje zsumowanej punktacji dla każdego modelu wrzuconego w arkusz automatycznie (nie mówię tu o takich odbajerzonych statystykach jak były na Zimie 2015 i Lecie 2016) to faktycznie słabo... Ja osobiście bym się tym zadowolił.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Każdy ma życie osobiste, wiadomo jak jest, każdy zaangazowany w konkurs robi to pro bono i kosztem własnego czasu. Niemniej jednak jeśli arkusz google nie podaje zsumowanej punktacji dla każdego modelu wrzuconego w arkusz automatycznie (nie mówię tu o takich odbajerzonych statystykach jak były na Zimie 2015 i Lecie 2016) to faktycznie słabo... Ja osobiście bym się tym zadowolił.

 

A ja wolę poczekać i dostać pełne statystyki, jeśli jest taka możliwość, kto, ile i za co.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Poczekamy to się dowiemy.

A tak na marginesie to chyba wszystkie lepsze połowy są zainteresowany wynikami, bo jak by nie było każdy z nas naraził się w większym lub mniejszym stopniu swojej połowicy przez te dwa miesiące, oczywiście ci którzy je mają.

I w zasadzie dobrze, że nie sklejałem okrętu bo wiem gdzie moja ukochana by mi go zakotwiczyła.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widzę, że wszyscy jedziemy na tym samym wózku;)) ja tam mogę poczekać liczenie tego wszystkiego to musi być mega niewdzięczna robota... Jedynie chciałbym wiedzieć kiedy orientacyjnie możemy spodziewać się wyników bo wchodzę tu kilka razy dziennie i się że mnie małżonka śmieje jak mówię " jeszcze nie".

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widzę, że wszyscy jedziemy na tym samym wózku;)) ja tam mogę poczekać liczenie tego wszystkiego to musi być mega niewdzięczna robota... Jedynie chciałbym wiedzieć kiedy orientacyjnie możemy spodziewać się wyników bo wchodzę tu kilka razy dziennie i się że mnie małżonka śmieje jak mówię " jeszcze nie".
Wyniki pewnie w formie.."prezent pod choinkę "
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Super Moderator

Działam, działam - ale jestem tutaj po tej stronie ekranu rozrywany... po prostu świąteczny "rozpi....." więc proszę wybaczcie za opóźnienie.

 

pozdrawiam!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.