Jump to content
adda11

IV Wystawa Modelarska Mińsk Mazowiecki 24-25.02.2018 r.

Recommended Posts

Informuję że firma Hinomaru hobby kits ufundowała nagrodę specjalną za najciekawszy model lotniczy w barwach japońskich.

Informuję że firma Hinomaru hobby kits ufundowała nagrodę specjalną za najciekawszy model lotniczy w barwach japońskich.

To trzeba ścisnąć poślady i coś zlepić ze "słoneczkiem" na kadłubie

Kolejna nagroda :

Za model zasługujący na miano "niezłej sztuki" zdaniem IPMS Warszawa - statuetka "Babaryba" IPMS Warszawa

cześć, jako, że ja pierwszy raz tak spytam, czy w formularzy zgłoszeniowym w miejsce ,,0" coś wpisujemy, czy zostawiamy? z góry dzięki!!!

Karty są w Excelu , jeżeli wypełnione zostaną pozycje w pierwszej oraz drugiej karcie w miejsce zer "wskoczy" to co zostało wpisane w rubryki.

Bielska Strefa Modelarska melduje się w Mińsku oczywiście z nagrodami

puchar - nasze Grand Prix oraz prezent dla Juniora za naszym zdaniem 'Najciekawszy Model Lotniczy'

6c5fb5eb378dfb2cmed.jpg

POZDRAWIAM

artykułowi 92a KW

Że tak nieśmiało zapytam:

a o ile km/h więcej Kolega fukną miejscową "autostradą"?

Mam nadzieję że za dużo to Ci z kieszeni nie wyjęli

I jak się domyślam kilka punktów w CV też przybyło

A poza tym to impreza super pomijając problemy z mikrofonem

Ku uciesze niektórych "wiatraki" latoś mocno obrodziły i było na czym oko zawiesić. W swoim lenistwie zrobiłem zaledwie kilka fotek

rJBq8p3.jpg

1zGH0NM.jpg

E4he7hE.jpg

cpanOFP.jpg

3noxbTY.jpg

KP4tXJt.jpg

8Xthio2.jpg

UwVx0WJ.jpg

I tyle

Ja byłem ale zdjęć ni mam. Mam jednak wrażenie że wystawa mniejsza, skromniejsza. Mało kartonów, niewiele figurek i popiersi, Kilka cywilów i okrętów.

Ale to tylko moje odczucia a może to mróz bo zwiedzających też jak na lekarstwo.

Mam jednak wrażenie że wystawa mniejsza, skromniejsza.

A gdzie się mieli wszyscy pomieścić jak Kolega "zajął" 8mb stołu swoimi pancerniakami

Kartonów było stanowczo mniej ale za to dopisały żaglowce/okręty i śmigłowce (28 sztuk!!!) A mniej nie znaczy gorzej. Jak na stole nie ma ścisku to przyjemniej się ogląda i ocenia

A Generał Mróz jak zwykle swoje zrobił

Oj tam od razu 8m. Raptem 7 modeli przywiozłem a to tylko 3m.

Jakbym wiedział że tak mało będzie w 1:32 przytargał bym może jeszcze MiGa-23.

Combat-anci z Chełmży dziękują za wspaniałą imprezę modelarską. Wycieczka do 7 Pułku Ułanów Lubelskich była żywą lekcją historii i patriotyzmu zarówno dla starszego jak i młodego pokolenia. To był bardzo dobry pomysł. Na naszym FB są zdjęcia z wystawy-konkursu jak i wycieczki.

Co tam się w Mińsku działo?? Nikt nic nie pisze nikt, nic nie pokazuje, żadnych fotek :([/

to ja może kilka bardziej towarzyskich oraz nasi laureaci

Bielska Strefa Modelarska dziękuje wszystkim za miłe spotkanie i na koniec mój skromny dorobek w klasie samoloty tłokowe 1/48

f93776efa67effb1gen.jpg

81790fa2065c68d6gen.jpg

db6638009f98b4b6gen.jpg

7e3784f0a5d2eccfgen.jpg

8851687b6bfb3e55gen.jpg

7a3276849fee2559gen.jpg

5ec00eb83fb0fc9bgen.jpg

8b86a16cbff44bdcgen.jpg

1e16f28b3b290e68gen.jpg

W imieniu Modelarskiej Grupy wyjazdowej "Kraków", oraz Firmy LUKGRAPH, pragnę pogratulować organizatorom bardzo fajnej i doskonale poprowadzonej imprezy. Wszystko o czasie, świetna grochówka i dużo naprawdę dobrych modeli. Gratulujemy zwycięzcom i zwyciężonym. W ogóle super jest spotkać się raz na czas. Dziękuję za wycieczkę do 7 p.u.- macie świetną grupę rekonstrukcyjną. Jedyny minus to minus 20 w nocy i podmarznięte paliwo w filtrze. Niniejszym składam osobiste podziękowania ekipie z Bielska Białej, która ofiarnie pomogła nam przy wypluciu niepotrzebnej parafiny z filtra.

Pozdrawiam wszystkich. Do zobaczenia Miroslav Topolanek "PREMIER"