Jump to content
SmakoszGruzu

M48 Patton Tamiya 1:35

Recommended Posts

witam wszystkich modelarzy to mój pierwszy post na forum chciałbym się pochwalić ostatnim modelem w tym roku(2017) jaki jest M48 Patton ,następny model będzie prawdopodobnie brudzony bo mam zamiar zaopatrzyć się w odpowiednie środki do tego.Jak oceniacie?? .Myślę ze nie wyszedł źle.

jB0OHAz.jpg

gT3r27z.jpg

ScNodJm.jpg

nZ0Gwii.jpg

mKZK8t5.jpg

di6JIss.jpg

JATUh9o.jpg

Edited by Guest

Może powiedz coś sobie no bo jeśli masz naście lat i to pierwszy model... no to można przymknąć oko, natomiast jeśli wiek większy... ;)

Generalnie słabo, pomijając kwestie farby... widać masę nieoszlifowanych łączeń form - plecaki kanistry itd. Sam kolor raczej też chyba nie trafiony ale współczesna to nie moja bajka, gąsienice wiadomo gumisie szału nie będzie ale kolor bardzie stalowy metaliczny, odrobina rdzawego też by się zdała jedynie nakładki gumowe powinny być czarne... I można by tak długo...

Załóż warsztat a na pewno Koledzy podpowiedzą co i jak...

15 i nie to nie jest mój pierwszy model tylko jeden z wielu

Przy nastepnym modelu zrob warsztat i jak go zrobisz to sam zobaczysz roznice, powodzenia.

Najważniejsze że masz frajdę. Reszta przyjdzie potem. Bez urazy, ale w tej chwili to troszkę bliżej mu do zabawki. Ale właśnie po to jest dział warsztat aby powoli szkolić swoje umiejętności.

Napisz coś więcej jak malujesz, jakie farby. I koniecznie załóż warsztat.

Najważniejsze że masz frajdę. Reszta przyjdzie potem. Bez urazy, ale w tej chwili to troszkę bliżej mu do zabawki. Ale właśnie po to jest dział warsztat aby powoli szkolić swoje umiejętności.

Napisz coś więcej jak malujesz, jakie farby. I koniecznie załóż warsztat.

Używam farb pactry bazowy kolor malowany areografem a ten efekt zabawki przypuszczam że przez lakier

Ejjj dajcie popatrzec...

Czemu on sie swieci jak psu jajca??

U mnie takie sprzedają w Auchan,

Wez go na dwor i pomaziaj w blocie chociaż poki pogoda sprzyja temu, bo wyglada jak zabawka,

Niech kolega zrobi mu washa pomalujie peryskopy i zmieni kolor jazma działa i bendzie lepiej

Niech kolega zrobi mu washa pomalujie peryskopy i zmieni kolor jazma działa i bendzie lepiej

Niewiele lepiej... ale lepiej

Weźmy pod uwagę że chłopak ma 15 lat. Jeżeli malujesz aero to już jest dobrze, ę bo daje on wiele możliwości.

Jak już pisaliśmy - zakładaj warsztat. I sugeruję wolne kroki i dużo fotek. Co masz w planach następnego?