Jump to content
Solo

Nowości lotnicze 2018 - 1/48

Recommended Posts

Jeśli cena będzie taka jak pisze Solo to biorę w ciemno. Obsługa wygląda dość dziwnie jak na Rosjan

Ja jeszcze poczekam na recenzje, mnie te nity niepokoją:

b4456f51f8198618ffe8881a46ed2e738ad4e664.jpg

Ja tu zamiast nitów widzę jakieś chińskie dziecko Oooo, a teraz jakiś domek

BTW, w LM ten model, z transportem lotniczym, kosztuje według kursu PayPal - 285 zł.

HB u nas 415 zł...

To faktycznie cena jak najbardziej do zaakceptowania

Trochę grubo ciosany.Ja na szczęście nie mam parcia to sobię odpuszczę.

W sierpniu pojawi się kolejny Mietek ze stajni Eduarda - Bf 109G-10 Mtt Regensburg.

W USiA pierwsza sztuka już jest.

Sugerowana cena detaliczna około 129 dolarów USA. Czyli jeszcze, o zgrozo, drożej niż wersja A. W Chinach preorder jest za $76, wersja "A" za $70 więc różnica bardzo mała. Ale cena końcowa w PL i tak pewnie wyjdzie w okolicach SU-34 z HB

Dlaczego? Skoro u "źródeł" jest drożej to chyba logiczne. No chyba, żeby nasze sklepy modelarskie dorzuciły różnicę z własnej marży.

Jak Andy powiedział, model ma sporo więcej części niż A i stąd ta wyższa cena.

MSRP dla F-14A to $115, jest więc $15 różnicy na rynku amerykańskim (13% więcej).

Jeśli na innych rynkach jest różnica w cenie sugerowanej między F-14A, a F-14D to u nas też na 99% będzie. Ala na szczęście ostatnimi czasy cena Alfa zeszła z poziomu 400+ na 300+ więc mam nadzieję, że zmieści się jakoś w czterech stówach.

Wreszcie GWH zapowiedziało F-15E.

Ktoś chce może zestaw Revella tanio?

Przechwytywanie.jpg

Ale paskudne pudło mu zrobili Swoją drogą ceną pewnie dogonią Su-35S 60$ jak nic

W pudle poza uzbrojeniem i kalkomaniami w zasadzie jest to co w ich F-15I (minus kilka małych wyprasek), więc spodziewałbym się tej samej ceny co za Żyda.

W pudle poza uzbrojeniem i kalkomaniami w zasadzie jest to co w ich F-15I (minus kilka małych wyprasek), więc spodziewałbym się tej samej ceny co za Żyda.

Dobrze by było

Tak w ogóle to w Exito Su-35 kosztuje 340 zł, a F-15I 380zł, więc będzie drożej niż za Su-35 prawdopodobnie.

W normalnych sklepach Ra'am kosztuje poniżej 50 dolców a Flankera powyżej 60 dolców. Exito niech dalej się buja z tymi wydumanymi cenami.

Na poprzedniej stronie pisano o Tomcacie A od Tamki. Z LuckyModel z ostatnią promocją można było złapać w fajnej cenie już z przesyłką - dużo poniżej 300PLN. A dzień po tym, jak zamówiłem, to podnieśli cenę o 10USD.

A propo LuckyModel jeszcze. Jak to jest z tymi paczkami? Tam naliczają dodatkowe opłaty za modele w Polsce, czy jak? Fakt, że mi się nigdy nie zdarzyło, ale teraz od tygodnia paczka jest w Polsce, a dodatkowo widzę, że jest poddana kontroli celnej.

W ogóle absurd, bo tutaj niedługo będzie, że paczka w Polsce będzie dłużej, niż szła z LuckyModel do Polski. Jakiś czas temu zamawiałem maski do RAMów do F-35 z ebaya, to w 5 dni towar był u mnie zwykłym listem.

Wreszcie GWH zapowiedziało F-15E.

I to jest dobra wiadomość. Box art (jeśli jest prawdziwy) rzeczywiście niespecjalny.

W normalnych sklepach Ra'am kosztuje poniżej 50 dolców a Flankera powyżej 60 dolców. Exito niech dalej się buja z tymi wydumanymi cenami.

Może po prostu ktoś sprowadził większą liczbę Su-35 do Polski i przez to cena była niższa. A za F-15 sprowadzany na indywidualne zamówienia życzą sobie opłatę ekstra.

Fakt, że mi się nigdy nie zdarzyło, ale teraz od tygodnia paczka jest w Polsce, a dodatkowo widzę, że jest poddana kontroli celnej.

W ogóle absurd, bo tutaj niedługo będzie, że paczka w Polsce będzie dłużej, niż szła z LuckyModel do Polski. Jakiś czas temu zamawiałem maski do RAMów do F-35 z ebaya, to w 5 dni towar był u mnie zwykłym listem.

Jak urząd celny położył łapę na paczce to tak bywa. Dłużej trwa cała procedura tamże, niż dotarcie przesyłki do Polski.