Skocz do zawartości

Nowości lotnicze 2018 - 1/72


letalin

Rekomendowane odpowiedzi

  • 2 weeks later...
33 minuty temu, Hello napisał:

D72111-C-130-Hercules-in-Polish-service-D72111-C-130-Hercules-in-Polish-service-

Co prawda to nie moja skala ale mam nadzieję , że będzie też w 1/48 .

Pozdrawiam Hello

 

8 minut temu, Hello napisał:

No właśnie , to jest ciekawe . Tak jakoś przemknęło to bez rozgłosu . Taka rocznica .

Hello

No ja mam C 130 kalki zamówiłem  ?, mam jedno w locie zdjęcie oryginału . No faktycznie szkoda że bez rozgłosu przeszło to malowanie.

 

received_545239385902168.png

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za zdjęcie , już myślałem ,że fake jakiś albo co ? Model jaki zakupiłeś ?

 

1 minutę temu, Tazman79 napisał:

Na stronie ModelMaker jest coś wspomniane o kalkach do tego Herculesa w 48 ale trzeba liczyć się z tym że tanio nie będzie ze względu na wielkość tych kalek...

Oj , teraz już nie będę zwlekał . Zaraz biorę bez szemrania , trzeba im wiadomość wysłać żeby się nie ociągali .

Hello

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

17 minut temu, Hello napisał:

Dzięki za zdjęcie , już myślałem ,że fake jakiś albo co ? Model jaki zakupiłeś ?

 

 

Ja mam zakupiony taki, Italeri, ale i tak bydlę,  niewiem gdzie to będę trzymał jak to skleje.?

 

https://www.mojehobby.pl/products/C-130-E-H-Hercules.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja właśnie czekam na szklane drzwi do gabloty . Zrobiłem wielgachną jak tylko szło ale do Herkulesa zrobię taká specjalną ramę i na płasko go na ścianę powieszę . Oczywiście za szybą . Nienawidzę czyścić modeli .

Hello

Edit : skąd masz to zdjęcie bo nadal mój internet nie szuka czego pragnę ?

Edytowane przez Hello
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...
  • 2 months later...

model ICM w pudełku - RB ma dodane  bomby , RBT nie ma bomb , RBF  dopiero się ukaże. Wszystkie mają różne nosy. RB ma wczesny typ zasobnika na spadochron hamujący.  A jaki jest ten aftermarket? Bo chyba powinien pasować do każdego.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Maxy, gdzie?

Owszem jest zapowiedź ale, że ukazał się?

Mam nadzieję, że nie napisałeś tego pod wpływem pokazanego frontu pudełka na AviationMegastore, bo tam ma status Expected.

To nie to samo co wydany. 

Link poproszę.

Z drugiej strony z uporem maniaka piszesz w wątku na 2018 więc na 1000 000% stwierdzam, że w 2018 nie ukazał się. bo planowanym wydaniu Modelsvit poinformował 5 lutego 2019 na tfu Facebooku,

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kurcze, przy okazji Waszej dyskusji zobaczyłem, że wydali Su-20, którego jakoś przegapiłem...
Trza będzie uzupełnić magazyn

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no właśnie Grześ o to chodzi, byś w 2019 trzymał rękę na pulsie... i by można było uzupełnić nie tylko twój magazyn. Su -22 UM3 tez już czeka , co prawda nie był w polskim lotnctwie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, Maxy napisał:

Su -22 UM3 tez już czeka , co prawda nie był w polskim lotnctwie.

No jak nie, jak tak

Edytowane przez Grzes
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.