Jump to content

Ilyushin IL-76MD Zvezda

Recommended Posts

• Replies 75
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

A tymczasem na warsztacie ...

f3qP4Hul.jpg

NR6DXz4l.jpg

veaGyPUl.jpg

Model pootwierany w tylnej części opiera się na drzwiach cargo, musiałem jednak zeszlifować sporą warstwę, gdyż za mocno opierał się na drzwiach a za mało na kołach. Troszkę tutaj Zvezda nie dopracowała chyba, albo ja coś skopałem.

r1ah7sml.jpg

GzSHtBhl.jpg

cgY0s9al.jpg

Trochę dużo zdjęć ale samolot zaczyna wyglądać jak samolot - lubię ten etap

@Zloty - wyszło, jak dla mnie, akceptowalnie. Taka kolejność montażu ogromnie ułatwiła prace przy klejeniu, szlifowaniu, lakierowaniu i oklejaniu kadłuba kalkami. Gdybym miał sklejoną całość byłoby to znacznie utrudnione. Na szczęście akrylowala szpachla Vallejo jest biała i nadmiar daje się usuwać zwilżonym patyczkiem kosmetycznym więc tutaj sprawdziła się doskonale.

Na pewno wprawne oko zauważy, że łączenie to można było zrobić lepiej, zdaję sobie z tego sprawę.

@Zderzak - dzięki

Beluga ! albo An-124

PS. Bardzo podoba mi się ten An-76. zawsze lubiłem ten samolot za fajna ,czupurna sylwetke. Ale trzeba go jeszcze umieć zrobic, żeby fajnie wyglądał. Tobie się to udało !!

SUPER !! Rusłanik, to kawał pasiku !!!! Juz się ciesze na ten warsztat. Marudek, ciekaw jestem co ty myślisz o takim maluchu...

Dla mnie każdy model w 144 ma swój mikro urok. Co prawda sam za airlinery się nie zabiorę (za duże na mój kwadrat), ale dzięki małym rozmiarom modeli w 144 mogę rozszerzyć swoje mikro-horyzonty np. o pancerkę w 144. No i waśnie odlewam sobie części do wagonu lawety :P

Jak już będzie co pokazać to założę relację.

Piekny, bardzo fajnie pomalowany i zbudowany !! Brawo !!! Swietnie wyszło szkło !! Co jest wazne przy takich szklarniach !! Jak będziesz robił zdjęcia, to zrób trochę całej sylwetki, bo to bardzo efektowny samolot !