Jump to content

Pz.Kpfw.III Ausf. B Miniart

Recommended Posts

Wszystkim sie podoba, mi tez. Najbardziej moje oko cieszy jednak w tym modelu nie wykonanie etc, ale to, ze dales prawdziwy niemiecki szary, ludzie rozjasniaja swoje modele obecnie jak szaleni, a Ty wlasnie pokazales, ze mozna zrobic swietny model z zachowaniem prawdziwej kolorystyki.

Zdradzisz czym malowane są narzędzia, a przede wszystkim trzonki ?

Trzonki malowane humbrolem - wood, satynowym bezbarwnym akrylem a potem rozcieńczoną brązową olejną i po wyschnieciu zdrapywana wykałaczką. Części metalowe to czarny mat przecierany metalizerem Gunze Dark Iron.

Super. Dobry ten Miniart?

Dobry, nie wzorowy ale dobry.

Kolejny raz twierdzę, by takie galerie, oraz foty Admina, trafiały do wydzielonego, podczepionego wątku, coś w rodzaju "Hall of Fame" i nie ginęły w czeluściach forum - wzór konspekt dla modelarzy na każdym poziomie zaawansowania.

Pisałem na forum, pisałem na PW do Admina - zero odzewu .

Co o takim pomyśle w ogóle sądzicie ?.

Kolejny raz twierdzę, by takie galerie, oraz foty Admina, trafiały do wydzielonego, podczepionego wątku, coś w rodzaju "Hall of Fame" i nie ginęły w czeluściach forum - wzór konspekt dla modelarzy na każdym poziomie zaawansowania.

Pisałem na forum, pisałem na PW do Admina - zero odzewu .

Co o takim pomyśle w ogóle sądzicie ?.

A co się dziwisz.

Administracja ma czas na promowanie "modelarstwa łyżeczkowego", pilnowanie leni/trollów co niedługo będą pytać z jaką siłą trzeba naciskać spust w aerografie i wywalanie postów gdzie jest tylko cień krytyki...

Jest kicha i tyle.

• Super Moderator

no a Ty cooper przodujesz w dokładaniu zbędnej roboty, każda osoba z administracji musi poświęcać swój prywatny czas na ogarnianie m/n Twoich "uprzejmych" wpisów... a Twój chamski i opryskliwy ton nie będzie tolerowany, nie podoba się nie pisz, nie jesteś żandarmem tego forum i nie tobie oceniać czy taki wpis czy inny jest właściwy i poprawny, zawsze tak będzie że ktoś zadaje po raz 100-1000 to samo pytanie ale to nie uprawnia Twojej osoby do reagowania w taki sposób, skoro tego nie potrafisz przyswoić... masz problem...

co do innych pomysłów owszem może się uda to zorganizować ale "to" też wymaga czasu, a jak wiadomo czas- towar dość deficytowy...