Skocz do zawartości
subaroman

HONDA CIVIC EF3 - 1989 Piaa JTCC

Rekomendowane odpowiedzi

Napisano (edytowane)

Witam.

Dzis chcialbym Wam przedstawic kolejna ukonczona prace. Tym razem poszedlem w kierunku wyscigowek i zbudowalem model Hondy Civic EF3, ktora w tej wersji startowala w 1989 roku w japonskiej serii JTCC.

Zestaw to produkcja Beemax`a z dedykowanymi blaszkami. Modelik zbudowalem prosto z pudelka i najwiekszymi zmianami, jakie zastosowalem, sa zmienione kolory wnetrza modelu. Udalo mi sie dopasc jedno zdjecie podobnej Hondy i wg niego pomalowalem srodek w czarny polmat, bez dodatku szarosci.

Podsumowujac, Honda to super zestaw do budowy, sprawia duzo frajdy i przyjemnosci podczas pracy a efekt koncowy jest swietny. Polecam!!

piaa1411_zpsykfvrcbw.jpg

piaa131_zpsdj9ago3e.jpg

piaa121_zpss3msutxj.jpg

piaa1111_zps0qo82ler.jpg

piaa101_zpsnx8xgcmr.jpg

piaa81_zpsqyf7n2ff.jpg

piaa41_zpsakv9tr2d.jpg

piaa61_zps4tauaofy.jpg

piaa211_zpsiejvdtza.jpg

piaa71_zpsdrqg0zcy.jpg

piaa31_zpsh64pwuko.jpg

piaa111_zpsmti3auwv.jpg

Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Piękny. Jak malowałeś światła?

Pozdrawiam

Krzysiek

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Model mnie powalił. KOZACKI !!! Co do lamp i ich wykonania chętnie się podłączę.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Sadzac po efekcie oraz po wypowiedziach z poprzednich prac kolegi, odblysniki sa pomalowane markerem molotow chrome - daje swietny efekt.

Pozdrawiam

Messer

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Akurat tu odbłyśniki są po prostu prosto z pudełka efektowne, ale nie mające nic wspólnego z oryginałem w tym samochodzie...

Model złożony bardzo ładnie, ja jako fan 4g cały czas zastanawiam się co zrobić z tymi tylnymi lampami i chyba najlepiej by było pomalować od spodu klosze na srebrno zamiast tych wkładów.

Powinny wyglądać tak:

1988-honda-civic-blox-jdm-oem-ef3-rear-bumper-11

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Wtedy straci się wgl głębię. Nie lepiej zmatowić klosze od tyłu?

A model tak, jak piszą poprzednicy, bardzo ładnie i czysto zrobiony, nie ma się do czego przyczepić! Czeka u mnie w kolejne też Civic z Beemaxa

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Podoba się. Głupie pytanie, może nie..... pasy były w zestawie czy sam je robiłeś?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Wnetrza tylnych lamp to chromowane czesci z zestawu, faktycznie nie wyglada to tak, jak byc powinno. Popracuje nad tym i poprawie, co trzeba.

Pasy to zestaw dedykowanych blach z Beemaxa. Warto doplacic ze ten dodatek, gdyz model duzo zyskuje na wygladzie.

Dzieki za zainteresowanie i pozdrawiam!

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi