Jump to content
Headhunter88

Sklep Mój Świat Modeli

Recommended Posts

Ostatnie wpisy w aktualnościach masz z roku 2015 (cały jeden) i reszta z 2014, to chyba tyle w temacie...

Raz próbowałem tam coś zamówić, martwa cisza.

Ostatnie wpisy w aktualnościach masz z roku 2015 (cały jeden) i reszta z 2014, to chyba tyle w temacie...

Raz próbowałem tam coś zamówić, martwa cisza.

Jak temat o którym piszę, był założony w 2017 roku.

Ale ja mówię o aktualnościach na stronie sklepu, nie o postach o sklepie tutaj.

Chciałem od nich kupić model ale po dwóch próbach kontaktu zrezygnowałem... Jest tyle sklepów więc wolałem nie ryzykować.

Fizycznie byłem w tym sklepie jakieś 2 lata temu. Kupiłem 2 farbki w dobrej cenie.

Generalnie, sklep przerzucał się wówczas na makiety kolejowe i elementy do nich - było ich sporo.

Natomiast z bardziej bliskiego nam modelarstwa, były same resztki.

Dziękuję za porady, napisalem maila i na fb, ale na razie cisza, niby można tam dalej robic zamówienia, w tym pobraniowe, wiec ryzyko żadne ale przydalby sie jakis kontakt czy to ma sens wogole....

Nie produkowany już model, który był u nich kiedyś na pewno ale to jeszcze w czasach kiedy mieli podany i odbierali telefon

Niedawno przejeżdżałem obok tego sklepu, ale wydawał się być zamknięty na głucho.

Jutro może będzie okazja tam podjechać to rozpoznam sytuację bojem.

A co cię konkretnie interesuje ?

Również mam problem z tym sklepem. Nikt nie odpowiada na maile.

Przelałem pieniądze i czekam aż minie jeden miesiąc. To już za pare dni.

Po tym czasie zawiadamiam odpowiednie organa państwowe.

Również mam problem z tym sklepem. Nikt nie odpowiada na maile.

Przelałem pieniądze i czekam aż minie jeden miesiąc. To już za pare dni.

Po tym czasie zawiadamiam odpowiednie organa państwowe.

Daj znać czy Twoje zamówienie doszło.

Sprawa wygląda następująco:

Sklep działa, ale w dosyć specyficzny sposób. Otwarty jest w poniedziałek oraz piątek od 9.00. do 17.00. oraz w pierwszą sobotę miesiąca od 10.00. do 14.00.

Ceny w sklepie stacjonarnym są rozbieżne z tymi na stronie internetowej. Model o który pytał Headhunter na stronie kosztuje 206,68 zł, a w sklepie 230,00.

Nie ma możliwości kupienia przez internet i odbioru osobistego. Nie posiadają telefonu do kontaktu z klientami.

Podobno sklep stacjonarny, a sklep internetowy to dwa odrębne podmioty gospodarcze.

Headhunter: oglądałem ten model, zarezerwowałem go dla ciebie do środy. Jeżeli go kupisz (tylko przez stronę internetową) i wpłacisz pieniądze

- tak żeby dotarły na konto firmy do godz. 11.00. w poniedziałek - to wysyłka nastąpi w poniedziałek, jeżeli wpłacisz później to wysyłka będzie w piątek.

To tyle co udało mi się dowiedzieć, jak jesteś zdecydowany to kupuj.

Bardzo ciekawa organizacja tam zostala wdrożona.

Z mojej strony napisze, że na pewno tematu modelu w biezacym tygodniu nie podejme, raz że w tym momencie nie mam nawet takich pieniedzy, a od wtorku pojade pewnie do Niemiec na kilka dni, wiec jesli ktos by chcial prawopodobnie jedynego w Polsce Apache PT24 Z Hasegawy ze sklepu modelarskiego to mozecie smialo sie skusic. Jeśli o mnie chodzi to najważniejsza informacja, ze model jest I mozna go dostac. Druga ważna sprawa to, jak ten sklep dziala. Troche mi to przypomina taki jeden sklep zabawkarski z mojego miasta, w ktorym sa też różnego rodzaju modele z kategorii vintage, niektorych pudelka juz wyblakly, ale ceny sa mega z kosmosu I wlascicieli nie rusza to ze leza juz one kilkanascie lat .....

Tymniemniej za obie informacje bardzo dziekuje koledze

Daj znać czy Twoje zamówienie doszło.

Nie doszło

... i nie dojdzie, ponieważ sklep po 55 dniach (zgodnie z informacją na stronie sklepu, termin realizacji miał wynieść do 30 dni) poinformował mnie (i jednocześnie przeprosił), że nie może zrealizować zamówienia, ponieważ model jest niedostępny u producenta i nie znają terminu wznowienia produkcji.

Następnie na zwrot pieniędzy czekałem 5 dni.

W międzyczasie kupiłem model w sklepie plastmodel z 12% (dobre i to) zniżką, który polecam.

Przesyłka doszła w ciągu dwóch dni.

Witam, czy ktoś się orientuje czy ten sklep jeszcze funkcjonuje? Po ostatnich opiniach na Google widać, że ciągle kantują ludzi. 

Tak, czasem widuję , że jest otwarty.