Skocz do zawartości

VII Otwarte Mistrzostwa Poznania Modeli Redukcyjnych 2018


jarek38

Rekomendowane odpowiedzi

Dzień 5.

Dziś kolejna prezentacja nagród od sponsorów

 

Wydawnictwo Vesper, które przekazało nam swoje książki i albumy, znane jest pewnie niejednemu modelarzowi, dlatego sami zobaczcie, o co będą konkurować Wasze modele . My oczywiście ślemy tą drogą swoje podziękowania. Panowie dziękujemy.

 

7eee32df48b3bdc1m.jpg

aefc2777769bf470med.jpg

 

 

 

Wydawnictwo Rebis dobrze znane wszystkim pasjonatom historii, przekazało nam w tym roku takie oto nagrody, piękne nagrody . Wydawnictwu Rebis dziękujemy.

 

6186909dfceb6de6m.jpg

883f6b944af063d5med.jpg

 

 

 

Firma Eureka XXL zajmująca się produkcją dodatków do naszych modeli, przekazała takie oto nagrody, za które oczywiście bardzo dziękujemy.

 

65ded8834b8dd3b2m.gif

ab395e2526920d5cmed.jpg

 

 

 

Firma Revell przekazała jak zawsze, tak już chyba możemy mówić, garść swoich modeli. Bardzo dziękujemy.

 

ed4f430a0eb90461m.jpg

986ea5fa7dac33admed.jpg

 

 

 

Ważna informacja!

Z uwagi na ochronę danych osobowych prosimy modelarzy wypełniających ręcznie karty startowe o zamieszczenie na odwrocie zgody na przetwarzanie danych przez SSM Hercules III Poznań na potrzeby organizacji konkursu. Oczywiście proszę zgodę podpisać.

 

 

Kliknij i zarejestruj swój model Formularz

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 57
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Dzień 4.

Dziś kolejne nagrody od sponsorów

 

Firma Wamod przysłała do nas pokaźną pakę swoich produktów za które bardzo dziękujemy.

 

90648c0a283b08ebm.jpg

36c3a14521c3d03amed.jpg

 

 

 

FirmaWAK znana wszystkim modelarzom kartonowym przysłała nam swoje piękne produkty, za które również bardzo dziękujemy.

 

8d86d9245061b7d6m.gif

f0f2ee2d93f49608med.jpg

 

 

 

 

Ważna informacja!

Z uwagi na ochronę danych osobowych prosimy modelarzy wypełniających ręcznie karty startowe o zamieszczenie na odwrocie zgody na przetwarzanie danych przez SSM Hercules III Poznań na potrzeby organizacji konkursu. Oczywiście proszę zgodę podpisać.

 

 

Kliknij i zarejestruj swój model Formularz

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzień 3.

 

Dzisiaj, a jakże, kolejne nagrody od sponsorów naszego konkursu.

 

Sklep Dataland Hobby ufundował takie oto nagrody, za które panu Adamowi serdecznie dziękujemy.

 

4c824e7bfc5a7886med.png

 

13886b08f061dd57med.jpg

 

Żeby tego było mało, to jeszcze podczas trwania zawodów, Dataland Hobby na swoim stoisku będzie oferował modele Tamiya w specjalnie przygotowanej na nasze zawody, promocyjnej cenie, a także specjalnie przygotowane na nasz konkurs bony rabatowe, o które pytajcie przy okazji zakupów. Więcej szczegółów związanych z bonami wstawię, jak tylko dostanę potwierdzoną informację od pana Adama.

 

 

 

 

Firma Arma Hobby którą pewnie wszyscy pasjonaci polskich skrzydeł dobrze znają, przysłała nam swoje piękne lotnicze klasyki. Pięknie dziękujemy.

 

012e9f6e51972fc5m.png

121158e2993c71f7med.jpg

 

 

 

 

Ważna informacja!

Z uwagi na ochronę danych osobowych prosimy modelarzy wypełniających ręcznie karty startowe o zamieszczenie na odwrocie zgody na przetwarzanie danych przez SSM Hercules III Poznań na potrzeby organizacji konkursu. Oczywiście proszę zgodę podpisać.

 

 

Kliknij i zarejestruj swój model Formularz

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Combat Chełmża dołącza do puli nagród specjalnych puchar Combatanta za najlepszy model sprzętu bojowego w polskich barwach z lat 1914 - 1945.

 

Combatanci, dziękujemy i dołączamy wasz puchar do listy nagród specjalnych.

 

Witam, mam pytanie jest możliwość podłączyć się do gniazdka elektrycznego? Mam model zasilany 12v, mam przedłużacz oczywiście i zasilacz

 

Wszystko zależy, gdzie będzie Twoja klasa zlokalizowana. Nie możemy dopuścić, by przedłużacz przechodził np.w ciągu komunikacyjnym. Zobaczymy na miejscu, nie mówię nie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzień 2.

 

Może i jestem monotematyczny, ale nagród ciąg dalszy.

 

Firma Hobby 2000ufundowała dla naszych wyróżnionych całe mnóstwo pięknych modeli Tamiya i gadżetów z logiem Tamki w tle. Pięknie panu Bogdanowi dziękujemy.

 

3d624e18f22cded3m.png 8f18d7b19eece307m.png

 

ed751c03e70b950cmed.jpg

 

 

 

 

Firma Shipyard przekazała nam swoje piękne modele. Jeden z nich w formie setu został na prośbę Shipyard’u przeznaczony na nagrodę specjalną za najpiękniejszy model kartonowy pod żaglami. Przedstawiciel firmy będzie osobiście wybierał model i nagradzał modelarza. Panie, panowie z ShipYard’u, dziękujemy.

 

a27231fea232a05am.png

9816266421faae2emed.jpg 02dabb1a5cfa6fa1med.jpg 0090fbfb811883acmed.jpg 4184068a5d6b1b97med.jpg

 

 

 

 

 

Ważna informacja!

Z uwagi na ochronę danych osobowych prosimy modelarzy wypełniających ręcznie karty startowe o zamieszczenie na odwrocie zgody na przetwarzanie danych przez SSM Hercules III Poznań na potrzeby organizacji konkursu. Oczywiście proszę zgodę podpisać.

 

 

Kliknij i zarejestruj swój model Formularz

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ważna informacja dla zainteresowanych rejestracją elektroniczną! Można rejestrować modele do dnia 27.09.2018 do godziny 23:59 i 59 sekund klikając w Formularz, zgłoszenia będą rejestrowane do północy dnia 27.09.2018r.

 

Jeszcze jedna godzina i pięć minut i zamykamy elektroniczną rejestrację!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzień 1. odliczanie końcowe praktycznie zakończone.

 

 

Jutro D-day, czyli czterokołowe barki desantowe zaleją nas masą sprzętu i ludzi, ludzi którzy będą nas dręczyć pytaniami, co, gdzie i jak postawić . My jednak z godnością wytrzymamy ten napór i rozparcelujemy wszystko tam, gdzie powinno się znaleźć. Przybywajcie więc i modele swe wykładajcie.

 

 

Ja jednak znów muszę wrócić do tego samego, czyli nagród ciąg dalszy.

 

Firma Revell zrobiła nam niespodziankę i dodatkowo przesłała kupony rabatowe na zakupy w salonach Toys Box w których oczywiście można też nabyć modele Revell . Bardzo dziękujemy.

 

ed4f430a0eb90461m.jpg 5608c0a2fd38ae8dm.jpg

5cad5378d98c7fe3med.jpg

 

 

 

 

Materializują się "Wybuchowe Modele" Bartosza Falka, lecz fundator trzyma w tajemnicy w jakich kategoriach będzie wyszukiwał modeli do odstrzału.

 

 

53fb397515bc10e2med.jpg

 

 

 

 

Ważna informacja!

Z uwagi na ochronę danych osobowych prosimy modelarzy wypełniających ręcznie karty startowe o zamieszczenie na odwrocie zgody na przetwarzanie danych przez SSM Hercules III Poznań na potrzeby organizacji konkursu. Oczywiście proszę zgodę podpisać.

 

Rejestracja elektroniczna zakończona

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ostatni wpis przed D-day

 

 

Jerzy, Mateusz, Marek, Filip, koledzy z Herculesa, dzięki za wasz wysiłek. Sale gotowe, medale na miejscu, puchary jutro staną na wyznaczonym dla nich miejscu, nagrody są, chyba wszystko przygotowane. Panie i Panowie, zapraszamy jutro, start od 9 rano.

 

e4c9154b7ef2cbf1med.jpg ea0338d637f1e7cemed.jpg 89504d5a5482e676med.jpg

 

Ważna informacja!

Z uwagi na ochronę danych osobowych prosimy modelarzy wypełniających ręcznie karty startowe o zamieszczenie na odwrocie zgody na przetwarzanie danych przez SSM Hercules III Poznań na potrzeby organizacji konkursu. Oczywiście proszę zgodę podpisać.

 

Rejestracja elektroniczna zakończona

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Super organizacja, modeli bardzo dużo, poziom również bardzo dobry, a do tego kilka super smaczków, były też modele z forum, które można było zobaczyć na żywo. Gratulacje dla nagrodzonych, podziękowania dla organizatorów i uczestników, dzięki którym było co oglądać .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziękuję Panowie za przybycie i możliwość poznania, MarekD, xmald, Mateusz, Jerzy, Marek, to tak przykładowo. Jerzy, Mateusz, Marek, szczególne wyrazy uznania dla Was za nieocenioną pomoc, na prawdę widziałem wysiłek na waszych twarzach, byliście z nami do końca, Dziękuję Wszystkim uczestnikom gratuluję umiejętności, było wiele pięknych modeli, jestem zaskoczony niektórymi pracami modelarzy "kartonowych", nie do rozpoznania, no chyba że po opisie.

Gratuluję nagrodzonym, przepraszam za wpadki, ale one są chyba normą i zawsze może stać się coś nieprzewidzianego, niemniej dzięki. Bez modelarzy, którzy poświęcają swój czas i przyjeżdżają na konkursy, nie byłoby tych imprez. Jeszcze raz wszystkim gratuluję i dziękuję.

 

Jarosław Gorczak

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z tego co czytam i widzę zacna impreza.Ja niestety być nie mogłem choć daleko nie mam.Niestety trzech wolnych weekendów w miesiącu nie dostanę.Mała prośba do organizatorów.Czy dało by się przenieść imprezę na pażdziernik?We wrześniu trochę tych imprez jest: Bielsko Biała ,Niepołomice w tym samym terminie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak dla mnie impreza fantastyczna. Organizacyjnie bez zarzutu. Mnóstwo ciekawych rozmów za mną a i możliwość obejrzenia niektórych niesamowitych modeli, które dotychczas podzowiałem jedynie na forum. Wielkie dzięki Jarku za świetną imprezę i strasznie miło było poznać Cię osobiście. Tak trzymać Panowie!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Byłem krótko w niedzielę do południa i miałem wrażenie, że modeli było wyraźnie mniej niż 2 lata temu

 

Na poprzednim konkursie było, o ile dobrze pamiętam 385 modeli, a w tym roku 518. Niestety mniej było obecnie modeli kartonowych, które były na drugiej sali i stąd to wrażenie.

 

Kolega z Poznańskiej Kartonowej Pyry, nakręcił

z konkursu, który to z przyjemnością i przyzwoleniem Jerzego udostępniam

 

Xmald, Caudrony rządzą! Wielkie podziękowania za przybycie i możliwość podziwiania tego pięknego modelu, a że przy okazji się poznaliśmy, no trudno, nikt nie jest doskonały

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.