Skocz do zawartości

Zapowiedzi i nowości - Hobby Boss


Shilka (Robert T.)

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

Pojawiły się zapowiedzi Hobby Bossa w skali 1/35.

HobbyBoss 82416 AAVP-7A1 RAM/RS w/EEAK

HobbyBoss 82411 AAVR-7A1 Assault Amphibian Vehicle Recovery

HobbyBoss 82406 Delta Force FAV

HobbyBoss 82419 M706 APC product improved

HobbyBoss 82422 V-150S Commando APC 90mm Cockerill Gun

Tak więc mamy nowego gracza na rynku modelarskim

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 months later...

oto pierwsze zdjęcia seryjnego v 105 zrobione na ipms na Filipinach.....z tego co widać na zdjęciach wnętrza nie ma...;((((

 

 

db877409438d3b23.jpg

 

 

 

43c1119838acc27b.jpg

 

 

i dla porównania model żywiczny firmy new world miniatures

 

 

6ab95cb3735a126e.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ten V-105 to jest to!! Już się nań doczekać nie mogę. Miałem kiedyś cuś takiego z Verlindena albo Trophy Models, ale to był kloc żywicy pełny . Sam pojazd jest przecudnej urody. Mniam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hobby boss zaczyna kosić i to mocno . Nie dawny czas temu zrobiłem od niego M4 high speed tractor , model naprawde niezły jak za okolo 90 zł ( wtedy tyle stał ) wszytsko bardzo dobrze spasowane , zero jakichkolwiek problemów przy sklejaniu , plus niezły silnik ( którego i tak nie widać później prawie ) . Jeżeli będą wypuszczac tak nietuzinkowe modele , to mają naprawde duże szanse narobić zamieszania wsród konkurencji..

 

Co jak co ale najbardziej kusi Land Wasser Schlepper. Ciekawe za ile go wycenią ? Modeli zbytnio drogich nie mają więc może 150-200 będzie maks.

 

Pzd|2

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 months later...

Chciałem to kupić jakoś wysyłkowo gdzieś na wschodzie, ale jak na złość jest jak dotąd jeno w sklepach w Niemczech i we Francji - czytaj 'w najdroższych'. No nic, poczekamy chwilkę i gdzieś się uda taniej niż za 110 pln kupić (tyle wychodzi z Niemiec).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tylko jeden rejon świata handluje tanio, szybko (od zamówienia do dostawy do domu 7 dni), pewnie (od dwóch lat kupuję tam modele bez problemów) i bardzo dobry kontakt mailowy. Kupuję w sklepie internetowym hobbyeasy.com. Polecam.

Głowa mnie boli jak widzę ceny modeli i akcesoriów w polskich sklepach modelarskich. Ale tak już chyba musi być.

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Seb - mój post to tylko odpowiedź nz pytanie Avi. I po co ta ironia w Twoim poście. Wiemy co "w trawie piszczy" na rynku modelarskim. Mój ból głowy musiał mocno Ciebie dotknąć, że napisałeś takiego posta. Niestety dożyliśmy takich czasów, że nie musimy kupować w naszych sklepach i jest fajnie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie chce mi się kontynuować tego wątku. Oczywiście, MCzarnowicz cło to poważna i ważna sprawa. Może lepiej sprawdzić przepisy celne i dopiero wtedy pisać tego typu pytania. Nigdy nie otrzymałbym tej przesyłki, gdyby byłoby to niezgodne z polskimi przepisami. Ja śpię spokojnie. Pozdrawiam.

 

P.S. Zastanawiam się skąd biorą się tego typu posty jak Seb-a i MCzarnowicza. Panowie to nie przestępstwo kupować w zagranicznych sklepach internetowych. Wielu modelarzy tak robi, więc dajcie mi już spokój.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oczywiście, że jest cło na zabawki m.in. modele. Nie opłaca się indywidualnie, raczej jednostkowo, sprowadzać modele np. z USA. Model za nim dotrze do odbiorcy w Polsce jest oclony. Poczta Polska wyda model, ale po wniesieniu dodatkowej opłaty celnej. Inaczej jest np. z zabawkami wysłanymi z Hongkongu, bo cytuję:

"Przepisy celne

Hongkong jest obszarem wolnocłowym, import lub eksport towarów wymaga minimalnych procedur celnych. Ocleniu podlegają wyłącznie następujące towary: tytoń, alkohol, olej węglowodorowy i alkohol metylowy bez względu czy są one importowane, czy pochodzenia miejscowego. Cło jest z góry płacone przez sprzedawcę i jest zawarte w cenie tych towarów."

Zachęcam do studiowania zasad celnych przed dokonaniem wyboru sklepu internetowego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mateusz, czemu odbierasz nasze posty jako ataki na ciebie? Gdzie ja wytykałem cię palcem, za to że kupujesz u skośnego? Zapytałem się tylko czy płacisz cło. Mnie tam nie obchodzi zupełnie komu dajesz zarobić, dla mnie mógłbyś kupować nawet od zielonych ludzików na marsie. Komuna padła, mamy wolny rynek i wolny wybór. Ja tam wole pójść sobie do miłego sklepiku kilka przecznic od domku, pogadać ze Sprzedawcą, powymieniać się doświadczeniem i spostrzeżeniami, bo modelarskie hobby to nie do końca "gra na giełdzie w kup taniej" ale też dzielenie z ludźmi wspólnej pasji. Natomiast nie mam zamiaru nikogo przy użyciu wody świeconej i ramek po częściach nawracać na jedynie słuszną wiarę i prostowac ścieżki do polskich sklepów. Tak więc Mateuszu upuść troszke pary bo nikt cię ty nie wytyka palcem.

 

 

A swoją drogą, bo w archeologi za bardzo do czynienia z cłami nie mam, ta Hongkongska tax free zone to reminiscencja przejście HK do żółtych i za pare lat się skończy czy juz tak permanentnie zostanie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

MCzarnowicz więsz ja co prawda zrobiłem zakupy w hobby easy tylko raz i to przez członka forum któremu jestem za to wdzięczny ,ale kupiłem mardera z tamki normalnie ten model kosztuje 95 zł i w życiu bym tyle za niego nie dał a wyszedł mi za jakies 60 zł.

Wiadomo że najlepiej kupowac w sklepiku ale ja jusz tak mam że przepłacać nie lubie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.