Skocz do zawartości

Zapowiedzi i nowości - Hobby Boss


Shilka (Robert T.)

Rekomendowane odpowiedzi

Chyba nikt nie lubi ;) ja wybieram najtańszy sklepik w mieście. A tak na serio, wiem że różnica potrafi być naprawdę duża, nie jestem chory na głowę żeby przekonywać kogokolwiek do wspierania polskich sklepów ze względów patriotycznych. Ponadto cena nie zależy tylko od cła, nasi importerzy też czasem potrafią puścić wodze fantazji.

 

 

Ja do cen podchodzę tak:

 

Jak jestem w Egipcie to cały bak zatankuje za 40zł, u nas musze zapłacić 200... Czy to oznacza że mam nie kupować benzyny, nie.... tu po prostu ten towar TU tyle kosztuje. A na marginesie, szkoda że nie można sobie pocztą bez cła benzyny zamówić.

 

W sumie to najbardziej obawiam się reklamacji, co jak nie będzie jakiejś wypraski? Ile taka procedura będzie trwała przy odsyłaniu modelu do chinoli? (pytanko laika a nie przyczynek do dyskusji. Pytam bo kolega ostatnio okazyjnie kupił nebelwurfery i okazało sie że kółek brak ).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W moim przypadku pójście do sklepu modelarskiego żeby kupić model niestety mija się z celem dlatego, że po prostu sklepy w moim mieście nie sprzedają tego co mnie interesuje , i poniekąd jestem "skazany" na sklepy on-line czy to polskie czy zagraniczne. Do modelarskiego wybieram sie tylko, żeby kupić jakąś chemię lub drobne narzędzia ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

... poniekąd jestem "skazany" na sklepy on-line czy to polskie czy zagraniczne. Do modelarskiego wybieram sie tylko, żeby kupić jakąś chemię lub drobne narzędzia ...

I to jest to, czego niektórzy nie potrafią zrozumieć. Nie wszyscy mieszkamy w miejscowościach, gdzie jest parę sklepów modelarskich, te tańsze i te droższe. A ponadto szukamy to co nas interesuje, a niestety nasze sklepy oferują przeważnie to samo, poza nielicznymi wyjątkami.

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Już nie przesadzaj, ze Świdnika rzut beretem do Lublina.

więc raz w miesiącu moge se pojechać, ale to nie to co sklep 50 m od domu, a poza tym w Lublinie jest tylko jeden sklep w którym kupuje modele i jeden gdzie tylko chemie i figurki ( na szczęście są dwie u lice od siebie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ale to nie to co sklep 50 m od domu

 

Wielu by chciało mieć taki luksus Chociaż mieszkam w Lublinie to i tak droga do centrum zajmuje mi tyle samo czasu co Tobie ze Świdnika tylko, że ja muszę się jeszcze przedrzeć przez tłumy "rozdawaczy" ulotek na Racławickich i Krakowskim Przedmieściu a to już jest nie lada wyczyn

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chociaż mieszkam w Lublinie to i tak droga do centrum zajmuje mi tyle samo czasu co Tobie ze Świdnika

mi droga zajmuje ze świdnika do lbn a potem ta droga co ty czyli do centrum a zresztą ja zazwyczaj (coby nie robić reklamy) na ulice Kołłątaja bo tylko tam mnie jeszcze nikt nie zrobił w balona:twisted:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pytanko o hobbyeasy.com Jak wygląda tam kupowanie? Czy trzeba mieć kredytową kartę czy starczy zwykła VISA do bankomatu?

 

Wystarczy VISA. W odpowiednim momencie należy wybrać rodzaj karty, podać numer, trzy cyfrowy numer dodatkowy oraz datę ważności karty. Procedura zamawiania jest przejrzysta. Oczywiście należy zacząć od rejestracji klienta. Warto pamiętać o tym, aby już na stronie głównej wybrać walutę PLN.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja też się spytam ja bedę miał karte maestro do wypłaty z bankomatu placenia w sklepach (debetowa to chyba jest napewno nie kredytowa) to za pomocą takiej kart mogę kupowac na wszchodzie ?

Maestro nie da się płacić przez internet. Powszechnie znane firmy produkujące karty umożliwiające taki zakup to Visa i Master Card.

 

A przydomek kredytowa nie oznacza, że możesz nią kupować w internecie. Oznacza to tylko tyle, że biorąc kredyt wziąłeś go na kartę (i cała filozofia, takie karty to dają nawet do pożyczek w hipermarketach). Dlatego nie używajcie błędnie słów "karta kredytowa". Popularna karta dodawana do rachunku to debetowa lub bankomatowa (jak kto woli), ale nigdy w życiu kredytowa!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 month later...
Hobby Boss zapowiada następną odsłonę Leoparda 2 - tym razem w wydaniu hiszpańskim - Leopard 2E.

Znaczy, różnice w stosunku do 2A6EX są minimalne, więc na dobrą sprawę jedynie kalki będą ważne... Fajnie, żeby te kilka błędów poprawili, a nie kopiowali ich z modelu na model.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeszcze słówko odnośnie internetowych płatności kartami Visa i Mastercard.

Też nie jest tak prosto że każda Visa czy Mastercard jest do płacenia w internecie - generalnie do takich płatności nadają się karty tzw. wypukłe (wypukłe wytłoczone litery).

 

Nie nadają się do płatności internetowych płaskie karty Visa i Mastercard tzw. elektroniczne np. Visa Electron lub chipowe.

Ale są też płaskie karty z możliwościa płatności internetowych - zależy to ściśle od konkretnego banku wydającego konkretną kartę. I w banku trzeba się o to pytać.

To czy są to karty kredytowe czy debetowe to nie ma znaczenia bo nie o sposób zasilenia/spłaty karty chodzi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 weeks later...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.