Skocz do zawartości

Short Message Service "Lucek" Flyhawk 1:700


zloty

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 66
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Dzięki

Ja tylko stosuję się do instrukcji FH.

Napisali wyraźnie;

pokłady malować spranym Canvas,

łoszować co najmniej dwukrotnie.

 

No wiesz, malować, a malować, to dwie zupełnie różne od siebie rzeczy. Każdy z nas stosuje się do instrukcji albo i nie , ale wychodzi to z różnym skutkiem. U Ciebie wyszło to naprawdę znakomicie

 

AA i weź się tak z tym nie cackaj, bo 700ki to robi się w max 3 tygodnie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...
  • 4 weeks later...
  • 2 weeks later...

Witam,

na początek, cudny zaganiacz Kajzera

Chciałbym zapytać czy:

- czy w budowie poza lufami Mastera używasz tylko blaszek z zestawu? A tak dokładniej... czy blaszka z zestawu Limited ( z niszczycielem ) jest identyczna jak ta z wersji Normal? Myślę że tak ale wolę się upewnić ( z inboxów które widziałem tak przynajmniej wynika )

- z czego będziesz robił ( o ile oczywiście będziesz robił je w pozycji złożonej ) sieci przeciwtorpedowe?

- będzie woda czy elegancka deseczka/pleksa?

-wieże artylerii głównej są już przyklejone na stałe czy Lucek może jednak zrobi groźną minę

W każdym razie patrzam dalej i podziwiam... sposób wykonania bardzo przypomina mój ideał Derfflingera z tego filmiku

( sorki za zaśmiecanie ale musiałem )

No cóż chętnie zobaczyłbym kolejne siedemsetki kjzera w takim wykonaniu więc mam nadzieję że podoba Ci się w nich jeszcze coś oprócz czerwonego komina i będą kolejne ;-)

W każdym razie kibicuję dalej!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale przy kotwicach to dasz chyba trochę rdzy nie?

Hmm no pewnie trochę dam ,ale źródła można odczytać inaczej

29897588848_990bb0fe40_c.jpg

Nie lepiej było wyprowadzić sobie tą nadbudówkę zanim to wszystko pomalowałeś?

Ja raczej improwizuję,nie mam wszystkiego tak do końca przemyślanego.

Pewnie byłoby lepiej,mniej czyszczenia fukawki.

Ogólnie fajny jest, będzie jakaś woda?

Bez wody nie ma życia.

 

Hans,bazylms-dzięki :D

- czy w budowie poza lufami Mastera używasz tylko blaszek z zestawu? A tak dokładniej... czy blaszka z zestawu Limited ( z niszczycielem ) jest identyczna jak ta z wersji Normal? Myślę że tak ale wolę się upewnić ( z inboxów które widziałem tak przynajmniej wynika )

blszka z zestawu z literką "S" wydaje się być taka sama jak z mojego.

Poza zestawowymi blachami na razie dodałem kawałki relingów na dźwigach,oraz użyłem rei Mastera do budowy masztu.

- z czego będziesz robił ( o ile oczywiście będziesz robił je w pozycji złożonej ) sieci przeciwtorpedowe?

Złożone zestawowe.

- będzie woda czy elegancka deseczka/pleksa?

Powtórzę,bez wody nie ma życia.

-wieże artylerii głównej są już przyklejone na stałe czy Lucek może jednak zrobi groźną minę

Zadek Davidowi Beatty'emu

No cóż chętnie zobaczyłbym kolejne siedemsetki kjzera w takim wykonaniu więc mam nadzieję że podoba Ci się w nich jeszcze coś oprócz czerwonego komina i będą kolejne ;-)

Jak FH wypuści Moltke to się pwnie zNiemczę znowu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 weeks later...

Ładnie, ładnie. Świetna faktura wody! Rzeźbiłeś styrodur czy styropian? Czy w ogóle inaczej?

Zupełnie nie pasuje mi jednak to lazurowe turkusowe halo wokół Lucka. Na zdjęciu to aż świeci w burty Lucka. Tak chciałeś czy to pośredni etap?

Sam Lucek prezentuje się niezwykle subtelnie i naturalnie, podoba się.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki Hans.

Woda to atlantic żel od AK,klej do rigipsów jako główna faktura,kilka warstw wikolu dla złagodzenia i wyrównania ostrości.

Wszystko to na papierze akwarelowym przyklejonym do takiej pianki styropianowej.

 

Nad lazurami jeszcze popracuję.W trakcie montażu woda wypalcowała się trochę i potrzebna będzie jeszcze jedna warstwa żelu AK.Zobaczę jak to będzie wyglądać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.