Skocz do zawartości
divv

Defilada 15 sierpnia

Rekomendowane odpowiedzi

Witajcie!

Wraz z 11 letnim synem przejeżdżamy 15 sierpnia do Warszawy na defiladę i tutaj proszę o pomoc znawców tematu: gdzie najlepiej sie ustawić, żeby zobaczyć jak najwięcej i nie zostać zadeptanym?

Pomyślałem o końcu defilady czyli ul. Karowa.

Będę wdzięczny za wszystkie sugestie.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Byłem rok temu, osobiście nie mam dobrych wspomnien. Tłumy są ogromne, do sprzętu pcha się ogrom ludzi, zdecydowanie warto być od godzin porannych w celu rezerwacji miejsca.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Trudno doradzić, bo w tym roku defilada idzie inną trasą niż zwykle. Karowa to niezły pomysł, ale pewnie wielu na niego wpadnie. Gdzie byś się nie ustawił na bulwarach wiślanych to zobaczysz to samo, a tłok będzie tak czy inaczej.

Przede wszystkim zostaw samochód gdzieś dalej i dojedź na miejsce komunikacją miejską albo pieszo.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Aby móc podziwiać defiladę stojąc przy barierce, to jak wcześniej trzeba być na trasie przejazdu? Teraz nie dałem rady, ale za rok bankowo jadę.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

W tym roku defialada odbyła się w dużo lepszym miejscu niż poprzednie, bo na Wisłostradzie.

Od strony Wisły faktycznie - teren płaski i pewnie słabo było widać w dalszych rzędach, ale po drugiej strony jest łagodny stok, choć oddalony kawałek od jezdni, gdzie jak widać było masę ludzi i oni widzieli wszystko jak na dłoni. To bardzo szeroka arteria wraz z przyległościami i tam się może i z milion widzów zmieścić bez problemu (na trasie całej defilady).

original_1534357021Zrzut_ekranu_2018_08_15_o_20.16.51.png

5b741e1b37d99_p.jpg?1534408824

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi