Skocz do zawartości
golf czarny

Miejsce w Trójmieście

Rekomendowane odpowiedzi

Jako, że koncepcja "modelarstwa domowego" okazuje się nie sprawdzać postanowiłem swoje hobby wyprowadzić z domu. Poszukuję albo organizacji z pracownią albo po prostu miejsca gdzie mógłbym trzymać chemie i parę narzędzi i np. raz w tygodniu na parę godzin od popołudnia do późnego wieczora wpaść i porobić mając wszystko co trzeba pod ręką. Oczywiście idealnym rozwiązaniem byłoby gdyby Warsztaty Modelarskie takie jak w Poznaniu zawitały do trójmiasta. Bardzo chętnie bym korzystał Ale nie tylko takie profesjonalne rozwiązania mnie interesują . Chodzi o miejsce gdzie mógłbym się podczepić . Oczywiście gotów jestem na jasnych zasadach partycypować w rozsądnych kosztach. I oczywiście sprzątać po sobie. Bawię się w plastyku i początkujący jestem. Proszę o pw Kolegów którzy mogą pomóc, poradzić,pokierować albo sami są w podobnej sytuacji. Chciałem tylko dodać, że interesuje mnie możliwość stałego, powtarzalnego korzystania,a nie jako wymiana doświadczeń kilka razy do roku.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Podczepię się pod temat i poobserwuję. Niestety sam nie znam takiego miejsca.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Też się podczepię i poobserwuję

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Golf ale ci chodzi o pracownię- klub o profilu "plasticzanym"?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Niekoniecznie. O ile zaakceptuje to ,że lepie samolociki w skali. Nie musi być też klub. Chodzi o miejsce.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

A co Wam (tzn. wszystkim chętnym) szkodzi by podejść i pogadać do chłopaków z Kompasu w Gdyni? Mają regularne spotkania mniej więcej co 2 tygodnie. Najbliższe jest 22 września o 10.00 w klubie MW Riwera. Myślę, że psami Was nie poszczują...

https://www.facebook.com/events/715045118829108/

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Cześć! Jestem z Kompasu i spotykamy się regularnie w roku poza wakacjami, co 2 tyg. Mamy wyposażoną pracownię w kompresor więc można śmiało malować. Jest nas tam zazwyczaj ok. 6-10 osób i jesteśmy od 1000 do 1400/1500, zależy kto jak się zasiedzi z modelem Nie trzeba być w klubie, jest u nas parę osób które są zaprzyjaźnione więc nie ma presji ani stresu. Chyba teraz spotkanie będzie w sobotę, mnie osobiście nie będzie, ale dam znać!

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

A jak Jest z całym kramem , trzeba go zwijać na fajrant i zabierać do domu czy jest miejsce aby to sobie bezpiecznie leżało do następnego spotkania , rozumiem że narzędzia i wszystko co potrzebne trzeba mieć własne

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Jest miejsce w szafie bezpieczne, można do następnego zostawić. Część narzędzi i chemii jest, ale wiadomo własne wygodniejsze Co do soboty - nie wiadomo czy będziemy w Riwierze, nie ma informacji. Może w następną będzie się działo.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Jest miejsce w szafie bezpieczne, można do następnego zostawić. Część narzędzi i chemii jest, ale wiadomo własne wygodniejsze Co do soboty - nie wiadomo czy będziemy w Riwierze, nie ma informacji. Może w następną będzie się działo.

Ja widzę, że wciąż jest aktualne ogłoszenie na facebooku o spotkaniu na najbliższą sobotę. Ogarnijcie to jakoś w Kompasie żeby ludzie na darmo nie przychodzili.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Niestety mam problem z potwierdzeniem (albo zaprzeczeniem) czy spotkanie się odbędzie.Kontakt mailowy nie odpowiada,a innego nie mam. Jeżeli, któryś z zainteresowanych Kolegów (gdas,kret69 albo inni nieujawnieni) ma konto na fb to może udałoby się zweryfikować co i jak. Dajcie znać na pw albo przez wpis. Cały czas mam nadzieję,że się uda. Jak nie pojutrze to kiedy indziej.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ok spotkanie jest. Potwierdzone, mnie nie będzie ale wpadaj pokleić z Kompasem, zapraszamy:)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

będzie "post pod postem" ale też chodzi o podbicie.

Chciałem podziękować wszystkim, którzy przyczynili się do skierowania mojego lepienia do "Kompasu". Fajnych ludzi poznałem. Przygarnęli? Chyba tak bo się czułem dobrze i ...wychodzić się nie chciało. będę spozierał na fb co i kiedy Polecam

Ale też chciałbym pozostawić temat otwarty. Absolutnie nie celem konkurencji, ale szukania jeszcze opcji integracyjnych, warsztatowych. Wydaje mi się, że w 3mieście jest modelarzy rzesza, ale "jakoś tak sprytnie zakamuflowana", że ich nie widać. Hmm... a może ja jestem za świeży albo niedowidzący. ( oczywiście , nie mówię tutaj o osobach z tego forum , co pokazują modele wybitne)

Jest rynek ( w sumie 5(6?) stacjonarnych sklepów) i wydaje się być zapotrzebowanie na tematy warsztatowe. Nie jestem oddanym sługą kapitalizmu ( i niespecjalnie się na biznesie znam, a patrzę z własnej perspektywy ), ale w tym wypadku... hmmm.. aż dziwne, że jeszcze takich opcji nie ma.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Najbliższe spotkanie ,,KOMPASU'' 06.10.2018 w godz. 10-14:00

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi