Jump to content
golf czarny

Miejsce w Trójmieście

Recommended Posts

Jako, że koncepcja "modelarstwa domowego" okazuje się nie sprawdzać postanowiłem swoje hobby wyprowadzić z domu. Poszukuję albo organizacji z pracownią albo po prostu miejsca gdzie mógłbym trzymać chemie i parę narzędzi i np. raz w tygodniu na parę godzin od popołudnia do późnego wieczora wpaść i porobić mając wszystko co trzeba pod ręką. Oczywiście idealnym rozwiązaniem byłoby gdyby Warsztaty Modelarskie takie jak w Poznaniu zawitały do trójmiasta. Bardzo chętnie bym korzystał Ale nie tylko takie profesjonalne rozwiązania mnie interesują . Chodzi o miejsce gdzie mógłbym się podczepić . Oczywiście gotów jestem na jasnych zasadach partycypować w rozsądnych kosztach. I oczywiście sprzątać po sobie. Bawię się w plastyku i początkujący jestem. Proszę o pw Kolegów którzy mogą pomóc, poradzić,pokierować albo sami są w podobnej sytuacji. Chciałem tylko dodać, że interesuje mnie możliwość stałego, powtarzalnego korzystania,a nie jako wymiana doświadczeń kilka razy do roku.

Podczepię się pod temat i poobserwuję. Niestety sam nie znam takiego miejsca.

Też się podczepię i poobserwuję

Cześć! Jestem z Kompasu i spotykamy się regularnie w roku poza wakacjami, co 2 tyg. Mamy wyposażoną pracownię w kompresor więc można śmiało malować. Jest nas tam zazwyczaj ok. 6-10 osób i jesteśmy od 1000 do 1400/1500, zależy kto jak się zasiedzi z modelem Nie trzeba być w klubie, jest u nas parę osób które są zaprzyjaźnione więc nie ma presji ani stresu. Chyba teraz spotkanie będzie w sobotę, mnie osobiście nie będzie, ale dam znać!

A jak Jest z całym kramem , trzeba go zwijać na fajrant i zabierać do domu czy jest miejsce aby to sobie bezpiecznie leżało do następnego spotkania , rozumiem że narzędzia i wszystko co potrzebne trzeba mieć własne

Jest miejsce w szafie bezpieczne, można do następnego zostawić. Część narzędzi i chemii jest, ale wiadomo własne wygodniejsze Co do soboty - nie wiadomo czy będziemy w Riwierze, nie ma informacji. Może w następną będzie się działo.

Jest miejsce w szafie bezpieczne, można do następnego zostawić. Część narzędzi i chemii jest, ale wiadomo własne wygodniejsze Co do soboty - nie wiadomo czy będziemy w Riwierze, nie ma informacji. Może w następną będzie się działo.

Ja widzę, że wciąż jest aktualne ogłoszenie na facebooku o spotkaniu na najbliższą sobotę. Ogarnijcie to jakoś w Kompasie żeby ludzie na darmo nie przychodzili.

Niestety mam problem z potwierdzeniem (albo zaprzeczeniem) czy spotkanie się odbędzie.Kontakt mailowy nie odpowiada,a innego nie mam. Jeżeli, któryś z zainteresowanych Kolegów (gdas,kret69 albo inni nieujawnieni) ma konto na fb to może udałoby się zweryfikować co i jak. Dajcie znać na pw albo przez wpis. Cały czas mam nadzieję,że się uda. Jak nie pojutrze to kiedy indziej.

Ok spotkanie jest. Potwierdzone, mnie nie będzie ale wpadaj pokleić z Kompasem, zapraszamy:)

będzie "post pod postem" ale też chodzi o podbicie.

Chciałem podziękować wszystkim, którzy przyczynili się do skierowania mojego lepienia do "Kompasu". Fajnych ludzi poznałem. Przygarnęli? Chyba tak bo się czułem dobrze i ...wychodzić się nie chciało. będę spozierał na fb co i kiedy Polecam

Ale też chciałbym pozostawić temat otwarty. Absolutnie nie celem konkurencji, ale szukania jeszcze opcji integracyjnych, warsztatowych. Wydaje mi się, że w 3mieście jest modelarzy rzesza, ale "jakoś tak sprytnie zakamuflowana", że ich nie widać. Hmm... a może ja jestem za świeży albo niedowidzący. ( oczywiście , nie mówię tutaj o osobach z tego forum , co pokazują modele wybitne)

Jest rynek ( w sumie 5(6?) stacjonarnych sklepów) i wydaje się być zapotrzebowanie na tematy warsztatowe. Nie jestem oddanym sługą kapitalizmu ( i niespecjalnie się na biznesie znam, a patrzę z własnej perspektywy ), ale w tym wypadku... hmmm.. aż dziwne, że jeszcze takich opcji nie ma.