Jump to content
letalin

Andrzej Ziober idzie w wintydż:)

Recommended Posts

Ooo, to będzie na co popatrzeć.

Zdecydowanie brakuje mi filmów od takich mistrzów na YT, a do tego w języku polskim.

Dzięki za linka.

Warto popatrzeć na walkę utytułowanego modelarza z modelem bombowca Łoś.

Na razie część pierwsza wideorelacji:

Fajne !!! Andrzej Ziober, to Andrzej Ziober. A ja już się szykuje, jak my wszyscy na łosia z IBG !!!! I jeszcze p-11 do kompletu od razu machne i Karasia !!

Fajna relacja, bardzo plastycznie opowiada, świetnie tego się słucha.

Inna sprawa że teraz wiem na pewno jakie Łosie kleiłem w dzieciństwie.

Tylko moje były jaskrawozielone, nie takie szare.

No i trochę mniej je waloryzowałem wtedy, ale tylko odrobinę.

Zastanawia tylko, kto dał minusy pod filmem.

Komuś chyba gul skoczył

Może jacyś "1/72-owcy", którzy poczuli się zdradzeni przez Pana Andrzeja

A co mają z tym wspólnego frajdolarze?

Bym Ci może opisał ten fenomen, ale lepiej po prostu zachwycać się efektem pracy Mistrza, zamiast ryzykować, że ci co dostali gula i minusowali zaczną tutaj kolejną batalię o wyższości swojej wiary.

Może jacyś "1/72-owcy", którzy poczuli się zdradzeni przez Pana Andrzeja

Może i tak być, bo na łamach Aeroplanu Pan Andrzej zamieszcza relację z budowy F-86H Sabre w 1/32. Bardziej obstawiałbym tych, którzy nie potrafią robić takich bajerów.

No ja na ten przykład też takich bajerów robić nie umiem, ale umiejętności nie potrafię nie docenić.

Może umiesz a nie próbowałeś, lub za nisko się cenisz.

Inspirujące - nigdy nie znałem wcześniej twórczości Pana Andrzeja (poza zdjęciami prac konkursowych), teraz rozumiem dlaczego jest autorytetem dla wielu.

A ja miałem jeden bardziej zielony, a drugi taki dokładnie szary. I nawet nie wiedziałem wtedy, że można waloryzować.

Inspirujące - teraz rozumiem dlaczego jest autorytetem dla wielu.

Mamy w Polsce paru, którzy poszli tą drogą i można ich prace oglądać też na tym forum. Jakby nie patrzeć ludzie z mojego pokolenia znają prace AZ od ok.35 lat. I one są coraz lepsze, chociaż wydawały się absolutnie doskonałe już na początku jego kariery.

Mamy w Polsce paru, którzy poszli tą drogą i można ich prace oglądać też na tym forum.

No to chyba tylko tych oficjalnych paru, których prace można oglądać na forach, także i tym, a nie paru w całej Polsce.

W kraju jest ich zdecydowanie większa rzesza, tylko nie mają potrzeby, ani ochoty chwalić się tym publicznie.

Robią zwyczajnie dla siebie, na półkę i nawet ich na konkursach nie uświadczysz.

• Like 1

Mamy w Polsce paru, którzy poszli tą drogą i można ich prace oglądać też na tym forum.

No to chyba tylko tych oficjalnych paru, których prace można oglądać na forach, także i tym, a nie paru w całej Polsce.

W kraju jest ich zdecydowanie większa rzesza, tylko nie mają potrzeby, ani ochoty chwalić się tym publicznie.

Robią zwyczajnie dla siebie, na półkę i nawet ich na konkursach nie uświadczysz.

Oby ich były tysiące:)

Zapowiada się BOMBOWY model Na razie dałem odpocząć moim oczom i grzebię coś w 1:9, ale jak zobaczyłem tą relację to gorąco mi się zrobiło i kolejno oglądałem moje rozgrzebane skracze w 144.

Bardzo jestem ciekaw silników w wykonaniu Pana Andrzeja - tym bardziej że sam kilka miesięcy temu zacząłem wstępne prace nad Łosiem w 144

Drugi odcinek budowy łosia:

www.altair.com.pl/movies/view?movie_id=1339

Edited by mig