Jump to content

Andrzej Ziober idzie w wintydż:)

letalin
 Share

Recommended Posts

Fajne !!! Andrzej Ziober, to Andrzej Ziober. A ja już się szykuje, jak my wszyscy na łosia z IBG !!!! I jeszcze p-11 do kompletu od razu machne i Karasia !!

Fajna relacja, bardzo plastycznie opowiada, świetnie tego się słucha.

Inna sprawa że teraz wiem na pewno jakie Łosie kleiłem w dzieciństwie.

Tylko moje były jaskrawozielone, nie takie szare.

No i trochę mniej je waloryzowałem wtedy, ale tylko odrobinę.

Może jacyś "1/72-owcy", którzy poczuli się zdradzeni przez Pana Andrzeja

Może i tak być, bo na łamach Aeroplanu Pan Andrzej zamieszcza relację z budowy F-86H Sabre w 1/32. Bardziej obstawiałbym tych, którzy nie potrafią robić takich bajerów.

Inspirujące - nigdy nie znałem wcześniej twórczości Pana Andrzeja (poza zdjęciami prac konkursowych), teraz rozumiem dlaczego jest autorytetem dla wielu.

A ja miałem jeden bardziej zielony, a drugi taki dokładnie szary. I nawet nie wiedziałem wtedy, że można waloryzować.

Inspirujące - teraz rozumiem dlaczego jest autorytetem dla wielu.

Mamy w Polsce paru, którzy poszli tą drogą i można ich prace oglądać też na tym forum. Jakby nie patrzeć ludzie z mojego pokolenia znają prace AZ od ok.35 lat. I one są coraz lepsze, chociaż wydawały się absolutnie doskonałe już na początku jego kariery.

Mamy w Polsce paru, którzy poszli tą drogą i można ich prace oglądać też na tym forum.

No to chyba tylko tych oficjalnych paru, których prace można oglądać na forach, także i tym, a nie paru w całej Polsce.

W kraju jest ich zdecydowanie większa rzesza, tylko nie mają potrzeby, ani ochoty chwalić się tym publicznie.

Robią zwyczajnie dla siebie, na półkę i nawet ich na konkursach nie uświadczysz.

• Like 1

Mamy w Polsce paru, którzy poszli tą drogą i można ich prace oglądać też na tym forum.

No to chyba tylko tych oficjalnych paru, których prace można oglądać na forach, także i tym, a nie paru w całej Polsce.

W kraju jest ich zdecydowanie większa rzesza, tylko nie mają potrzeby, ani ochoty chwalić się tym publicznie.

Robią zwyczajnie dla siebie, na półkę i nawet ich na konkursach nie uświadczysz.

Oby ich były tysiące:)

Zapowiada się BOMBOWY model Na razie dałem odpocząć moim oczom i grzebię coś w 1:9, ale jak zobaczyłem tą relację to gorąco mi się zrobiło i kolejno oglądałem moje rozgrzebane skracze w 144.

Bardzo jestem ciekaw silników w wykonaniu Pana Andrzeja - tym bardziej że sam kilka miesięcy temu zacząłem wstępne prace nad Łosiem w 144

• 2 months later...
  • 2 months later...
  • 7 months later...