Jump to content

Recommended Posts

  • Super Moderator

Cześć

Długo się nie odzywałem, ale prace związane z tematami około modelarskimi i modelarskimi były bardzo intensywne. Nie miałem kompletnie czasu dla siebie i rodziny (co niestety się zemściło... podobno nie ma tego złego co by na dobre nie wyszło ;-) ale mam nadzieję, że mój wysiłek nie pójdzie na marne.

 

Chciałbym Wam przekazać miłą wiadomość dotyczącą forum. Otóż w najbliższych tygodniach będziemy prowadzili duże prace programistyczne. Najpierw robimy potężny upgrade systemu (nowe wydajne serwery etc) następnie wykonujemy migrację na zupełnie nowy komercyjny silnik. Dojdzie masa nowych funkcji - będzie można wreszcie wklejać zdjęcia bezpośrednio w forum, będzie rozbudowany system blogów modelarskich, będą nowe zapory spamowe, nowa wyszukiwarka, kalendarium imprez, zupełnie nowa giełda (w nowym roku), oraz kilka innych niespodzianek o których będę pisał na bieżąco.

 

Mam nadzieję, że będzie Wam wszystkim łatwiej i prościej wymieniać się opiniami na temat Naszego pięknego hobby. Pozdrawiam Was serdecznie i czekam na opinie i pomysły na nową funkcjonalność MODELWORK-u

 

Admin

Link to post
Share on other sites
  • Replies 321
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Popular Posts

Konstruktywnie może nie będzie, ale za to szczerze. C.h.u.j.n.i.a z patatajnią.

Jeżeli chodzi o wygląd to kicha, rozgraniczenie między kolejnymi postami tak słabe, że wygląda nieczytelnie. Na dodatek czcionka podpisów jest taka sama jak treści posta więc zlewa się wszystko jeszcz

A nie mogłoby być, wzorem np. sklepu mojehobby przycisku "stara wersja strony"?

Posted Images

...następnie wykonujemy migrację na zupełnie nowy komercyjny silnik...

Admin

 

Jaki silnik ?

 

Pozdrawiam Hello

Link to post
Share on other sites
  • Super Moderator

Silnik to https://invisioncommunity.com/features/

Cała zawartość forum migruje na nowy serwer. W teori wszystko powinno być ok. Szata graficzna oczywiście ulegnie zmianie. Pozostawimy kolorystykę, ale ułożenie elementów będzie nowe.... tego nie da się przeskoczyć. Wątkowanie nie wiem czy będzie... co prawda nowy system ma na prawdę masę funkcji, wiec mam nadzieje ze ten sposób przeglądanie się w nim znajduje, ale musiałbym sprawdzić.

 

Pozdrawiam Was serdecznie

Link to post
Share on other sites

Wrzucanie zdjęć bez zewnętrznego hostingu będzie genialnym rozwiązaniem. Bardzo często odpuszczałem posty bo nie chciało mi się użerać z hostingami i kodami. Rewelacja .

Link to post
Share on other sites
(...)będzie można wreszcie wklejać zdjęcia bezpośrednio w forum

Tylko żeby przez to, znów nie trzeba było za rok szukać nowego serwera...

A co z linkami do zdjęć i innych formatkach tekstowych w dotychczasowych postach? Czy nowy silnik będzie rozumiał ich składnie, czy trzeba będzie wszystkie je zmieniać?

Link to post
Share on other sites

Świetnie . Jak będzie można wrzucać zdjęcia bezpośrednio to, zaleję Modelworka , tym co mam do sprzedania w szafie, bo przez te cholerne zdjęcia nic sprzedać nie mogę , a i trochę modeli porobione jest tak ze też będę mógł je wrzucić.Pozdrawiam Administrację A.

Link to post
Share on other sites
  • Super Moderator

Panowie - prace postępują, zaczynamy migrację na nowy serwer. Na razie wszystko powinno działać, ale za jakiś czas (dzień, może dwa) będą chwilowe przerwy w działaniu forum. Najpierw robimy upgrade do najnowszej wersji forum na którym jesteśmy - potem zmieniamy silnik (czyli przesiadamy się na kompletnie nową platformę).

Będę się starał jeszcze Was wszystkich powiadomić co i jak oraz kiedy ;-)

 

Trzymajcie kciuki!!!

pozdrawiam

Christian

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.