Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć

Długo się nie odzywałem, ale prace związane z tematami około modelarskimi i modelarskimi były bardzo intensywne. Nie miałem kompletnie czasu dla siebie i rodziny (co niestety się zemściło... podobno nie ma tego złego co by na dobre nie wyszło ;-) ale mam nadzieję, że mój wysiłek nie pójdzie na marne.

Chciałbym Wam przekazać miłą wiadomość dotyczącą forum. Otóż w najbliższych tygodniach będziemy prowadzili duże prace programistyczne. Najpierw robimy potężny upgrade systemu (nowe wydajne serwery etc) następnie wykonujemy migrację na zupełnie nowy komercyjny silnik. Dojdzie masa nowych funkcji - będzie można wreszcie wklejać zdjęcia bezpośrednio w forum, będzie rozbudowany system blogów modelarskich, będą nowe zapory spamowe, nowa wyszukiwarka, kalendarium imprez, zupełnie nowa giełda (w nowym roku), oraz kilka innych niespodzianek o których będę pisał na bieżąco.

Mam nadzieję, że będzie Wam wszystkim łatwiej i prościej wymieniać się opiniami na temat Naszego pięknego hobby. Pozdrawiam Was serdecznie i czekam na opinie i pomysły na nową funkcjonalność MODELWORK-u

Admin

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Wklejanie fotek bezpośrednio do forum to dobry pomysł !

Ciekawe czy konkurencja da radę ?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

...następnie wykonujemy migrację na zupełnie nowy komercyjny silnik...

Admin

Jaki silnik ?

Pozdrawiam Hello

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Reflect, mam nadzieję że z rodziną wszystko dobrze.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Reflect, a co z obecnymi wątkami? Zostaną? Chodzi min. o warsztaty, które są prowadzone.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Fajnie, moim zdaniem opcja polubienia posta, postawienia wirtualnego piwa czy inne temu podobne mogłaby się sprawdzić:)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Brzmi super !!

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Fajnie, moim zdaniem opcja polubienia posta, postawienia wirtualnego piwa czy inne temu podobne mogłaby się sprawdzić:)

Wirtualnego? To co to za radocha?

Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Szatę graficzną zostawcie.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Silnik to https://invisioncommunity.com/features/

Cała zawartość forum migruje na nowy serwer. W teori wszystko powinno być ok. Szata graficzna oczywiście ulegnie zmianie. Pozostawimy kolorystykę, ale ułożenie elementów będzie nowe.... tego nie da się przeskoczyć. Wątkowanie nie wiem czy będzie... co prawda nowy system ma na prawdę masę funkcji, wiec mam nadzieje ze ten sposób przeglądanie się w nim znajduje, ale musiałbym sprawdzić.

Pozdrawiam Was serdecznie

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Kolory koniecznie zostawcie - macie bardzo dobrze wypośrodkowany kontrast tła do tekstu, w porównianiu do innych for...

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

"Customize the look of your community - no design skill needed. Choose new colors and upload logos with our point-and-click editor"

Haha, można sobie zrobić polskie khaki i szarobłękitny. Albo inne ANA

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Wrzucanie zdjęć bez zewnętrznego hostingu będzie genialnym rozwiązaniem. Bardzo często odpuszczałem posty bo nie chciało mi się użerać z hostingami i kodami. Rewelacja .

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
(...)będzie można wreszcie wklejać zdjęcia bezpośrednio w forum

Tylko żeby przez to, znów nie trzeba było za rok szukać nowego serwera...

A co z linkami do zdjęć i innych formatkach tekstowych w dotychczasowych postach? Czy nowy silnik będzie rozumiał ich składnie, czy trzeba będzie wszystkie je zmieniać?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Już nie mogę się doczekać :-)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Sprawa ze zdjęciami chyba większości ułatwi życie. Czekam na "te" nowości. Mam nadzieję, że będzie tylko lepiej i bezpieczniej. Powodzenia.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Brawo krok w dobrym kierunku

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Świetnie . Jak będzie można wrzucać zdjęcia bezpośrednio to, zaleję Modelworka , tym co mam do sprzedania w szafie, bo przez te cholerne zdjęcia nic sprzedać nie mogę , a i trochę modeli porobione jest tak ze też będę mógł je wrzucić.Pozdrawiam Administrację A.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Dwie świetne wiadomości:

- Zdjęcia bezpośrednio na forum

- Nowa wyszukiwarka

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Możliwość bezpośredniego wklejania zdjęć zamiast czasochłonnej walki z hostem (wrrrr) bardzo zmotywuje takiego lenia jak ja do założenia warsztatu. Swietny pomysł

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ja nie wiem skąd koledzy mają te problemy z hostami - ja siedzę na postimage.org i naprawdę nie mam na co narzekać... Ale fakt, bezpośrednie wkładanie zdjęć ułatwi jeszcze bardziej

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Panowie - prace postępują, zaczynamy migrację na nowy serwer. Na razie wszystko powinno działać, ale za jakiś czas (dzień, może dwa) będą chwilowe przerwy w działaniu forum. Najpierw robimy upgrade do najnowszej wersji forum na którym jesteśmy - potem zmieniamy silnik (czyli przesiadamy się na kompletnie nową platformę).

Będę się starał jeszcze Was wszystkich powiadomić co i jak oraz kiedy ;-)

Trzymajcie kciuki!!!

pozdrawiam

Christian

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi