Jump to content
Reflect

Nowy Modelwork

Recommended Posts

O i dziękuję bardzo! :piwo:

Cześć.
 Nie wiem czy temat był poruszany, czy nie ale z tego co od paru dni przeglądam forum wszystkie zdjęcia ze starych tematów (przedrewolucyjnych) pozbawione są zdjęć. Coś da się z tym zrobić, czy to już strata bezpowrotna?

Ja tam widzę, przynajmniej w moich warsztatach. Może jest to związane z photo bucket i tym co jakiś czas temu wycięli?

Nie zauważyłem tego ogłoszenia.

Co do zgłaszania posta.

W prawym górnym rogu, masz przycisk "Zgłoś" (przynajmniej u mnie taki jest). Klikasz na niego, możesz dodać wiadomość do zgłoszenia i wysyłasz.

Hej, mam ten sam problem, nie widzę swojej zawartości w moich tematach, używam imgura od zawsze i raczej nie było z nim problemu. Może to problem z wyświetlaniem po stronie przeglądarki? 

A jakże, ja zdjęcia w Twoich tematach widzę. Jak było wspomniane wcześniej, wyłączyć blokery reklam (zwłaszcza w Operze).

.

W dniu 15.11.2018 o 13:06, Administrator napisał:

W sensie że sortowanie i najnowsze posty są na górze?

Tak, tak o to. To było w starej wersji w ustawieniach w profilu..

Teraz ja mam, mały problem z edycją posta. Może to już było, ale ja przeoczyłem. Jak poprawnie edytować, dodawać lub kasowac grafiki do posta by nie było dwóch tych samych postów. Na komurce nie potrafię tego ogarnąć, a na kompie jeszcze nie próbowałem. 

Przesiadka jeszcze ciągle mnie kosztuje odrobinę wysiłku.

Niezależnie od wrażeń dziękuję Ci osobiście Krystian i całemu zespołowi za wysiłek.

• Like 1

Oj oj oj. Dopiero teraz zauważyłem ze jest wskazane w opisie ze jestem z Buczkowic i zainteresowania to lotnictwo II Ws. Mam pytanie skąd takie cuda się wzięły skoro w dawnym modelworku byłem z Częstochowy i to jest jedyna prawda. Czy ktoś może mi wyjaśnić skąd te błędne opisy czy ktoś majstruje w moim profilu bez mojej wiedzy i być może podszywa się pode mnie? A tojuz rodzi moje obawy i ewentualne skutki prawne:(

Oky. To dziękuję bardzo ze rozwiales moje obawy :) i uspokoiles mego ducha 😀 . Pedze poprawić profil. 

Edited by JeyBee

Dlaczego od kilku dni mam taki kominikat:

Przepraszamy, ale wystąpił mały problem.

Osiągnięto maksymalną ilość wyświetleń grafik i wideo w galerii, określoną przez Administratora

Kod błędu: 1G188/7

Czy brak wyświetlanych zdjęć jest spowodowane włączonym dodatkiem uBlock Origin w przeglądarce Firefox? Może temat był poruszany ale trochę tych wątków już przybyło i ciężko doczytać. Jeśli ktoś mógłby powiedzieć czy muszę  wyłączyć blokera na forum lub jest inne rozwiązanie to byłbym bardzo wdzięczny.

Zgłaszam pewną „niewygodę”: jeżeli ktoś zamieszcza zdjęcia w swoich galeriach to po wybraniu „Nieprzeczytana zawartość” z pierwszej strony każda taka fotka fuguruje jako osobny nowy post - przy dużej ilości zdjęć robi się to trochę upierdliwe... Niemożna odhaczyć wszystkich takich „nowych zawartości” jako przeczytane...

Trochę nie ułatwia mi życia to, że po wejściu do działu tematycznego, nie mogę oznaczyć go jako przeczytanego. Trzeba otwierać poszczególne "poddziały", jak "warsztat" czy "galeria", i tam dopiero można to zrobić, dla takiego otwartego. Nie dam głowy, ale wydaje mi się, że w poprzednim można było to zrobić i chyba się do tego przyzwyczaiłem...

28 minut temu, Mariucha napisał:

Trochę nie ułatwia mi życia to, że po wejściu do działu tematycznego, nie mogę oznaczyć go jako przeczytanego. Trzeba otwierać poszczególne "poddziały", jak "warsztat" czy "galeria", i tam dopiero można to zrobić, dla takiego otwartego. Nie dam głowy, ale wydaje mi się, że w poprzednim można było to zrobić i chyba się do tego przyzwyczaiłem...

Wystarczy że klikniesz w dymek z lewej strony i ci cały dział odznaczy.

• Thanks 1

W dniu 21.11.2018 o 06:49, Zamir napisał:

Dlaczego od kilku dni mam taki kominikat:

Przepraszamy, ale wystąpił mały problem.

Osiągnięto maksymalną ilość wyświetleń grafik i wideo w galerii, określoną przez Administratora

Kod błędu: 1G188/7

Czy ktoś odpowie . Dlaczego są jakieś ograniczenia i dlaczego nie mogę wyświetlać zdjęć w Galerii?????

Dlaczego  gdy wchodzę na MW bez logowania nie widzę obrazka który dodałem jako podpis ? Nie widzę też obrazków w podpisach u innych. Obrazki te są widoczne  dopiero po zalogowaniu się

5 godzin temu, radett napisał:

Dlaczego  gdy wchodzę na MW bez logowania nie widzę obrazka który dodałem jako podpis ? Nie widzę też obrazków w podpisach u innych. Obrazki te są widoczne  dopiero po zalogowaniu się

I bardzi dobrze że tak jest. Tak jest w ustawieniach☺️. Moim zdaniem, nie zalogowany nie powinieneś widzieć nawet tekstu, tylko dopiero po zalogowaniu.