Jump to content

Recommended Posts

Dlatego, że marudzenie że to, czy że tamto, nie jest teraz konieczne. W tej chwili nie ma co "wychwycać", bo to jeszcze "stare" forum i TU nie wprowadza się żadnych zmian i nie poprawia żadnych błędów. Chwilowe problemy wynikają z przenosin danych na inny serwer, innych adresów etc, a nie z tego, że coś jeszcze działa niepoprawnie. A ONI doskonale zdają sobie sprawę z przerw w działaniu niektórych funkcji.

Gdy już będzie nowe forum i będzie coś działało źle, wtedy owszem.

• Replies 321
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Popular Posts

Konstruktywnie może nie będzie, ale za to szczerze. C.h.u.j.n.i.a z patatajnią.

Jeżeli chodzi o wygląd to kicha, rozgraniczenie między kolejnymi postami tak słabe, że wygląda nieczytelnie. Na dodatek czcionka podpisów jest taka sama jak treści posta więc zlewa się wszystko jeszcz

A nie mogłoby być, wzorem np. sklepu mojehobby przycisku "stara wersja strony"?

Posted Images

Rewelacja! XXI wiek!

Język? Trzeba przełączyć na "polski"i i po problemie!

Bardzo mi się podoba nowy Modelwork, tym bardziej że jestem na nim od 2008 roku!. Super że można wklejać bezpośrednio zdjęcia! To jest znakomity postęp!

Edited by marioba

Po wybraniu „nieprzeczytana zawartość” chcę sobie ustawić sortowanie wg „najstarsze pierwsze’l - nie można sobie gdzieś tego zapisać na stałe? Bo to, co pojawia się pod spodem po zmianie sortowania („zapisz coś_tam”) nie działa - po ponownym wyborze nieprzeczytanych sortowanie jest znowu ustawione na od najnowszych...

Jeżeli chodzi o wygląd to kicha, rozgraniczenie między kolejnymi postami tak słabe, że wygląda nieczytelnie. Na dodatek czcionka podpisów jest taka sama jak treści posta więc zlewa się wszystko jeszcze bardziej.

Lista postów wygląda równie słabo, kiedy wchodzę w "nieprzeczytane" na ekranie mieści mi się zaledwie 5 postów.

Ale pewnie przywykniemy.

Edited by Tap-chan
  • Like 2

Forum w obecnej postaci to katastrofa.

Jest skrajnie nieintuicyjne i nieczytelne, niedopracowane.

Nie znam przyczyn dla jakich zmieniono silnik z dobrego na ten obecny, ale to jest argument za tym żeby w końcu przenieść się na FB.

Edited by Solo
  • Like 1

Nie orientuję się w czym nowy silnik jest lepszy od starego, ale na pewno stary wygląd forum był miliony razy czytelniejszy. Gdzie jest zakładka z nowymi postami? Dlaczego jej nie ma, a zamiast tego jest tyle opcji filtrowania nowych postów? Gdzie jest podgląd wiadomości, bo nie wiem jak mój post będzie wyglądać a chciałbym to zobaczyć przed opublikowaniem?  Chaos, chaos i jeszcze raz chaos, do tego burdel i ch...nia. Nie da się tego inaczej opisać. Mam nadzieję, że z czasem układ forum wróci choć w części do tego co było.

20 minut temu, PiterATS napisał:

Nie orientuję się w czym nowy silnik jest lepszy od starego, ale na pewno stary wygląd forum był miliony razy czytelniejszy. Gdzie jest zakładka z nowymi postami? Dlaczego jej nie ma, a zamiast tego jest tyle opcji filtrowania nowych postów? Gdzie jest podgląd wiadomości, bo nie wiem jak mój post będzie wyglądać a chciałbym to zobaczyć przed opublikowaniem?  Chaos, chaos i jeszcze raz chaos, do tego burdel i ch...nia. Nie da się tego inaczej opisać. Mam nadzieję, że z czasem układ forum wróci choć w części do tego co było.

Na komputerze są nowe posty u góry w zakładce Aktywność. Na komórce w hamburgerze, również z nazwą aktywność. 

Podgląd wiadomości na komputerze - ostatnia ikona w edytorze z lupką. 

23 minuty temu, mbrnnr napisał:

Na komputerze są nowe posty u góry w zakładce Aktywność. Na komórce w hamburgerze, również z nazwą aktywność. 

Podgląd wiadomości na komputerze - ostatnia ikona w edytorze z lupką. 

Lupkę znalazłem, swoją drogą beznadziejny pomysł żeby umieścić to w takim miejscu i tak to oznaczyć. 

Natomiast w zakładce Aktywność nie mam opcji nowych postów, a jedynie podgląd na nieprzeczytane wiadomości. To spora różnica.

Postaram się bez ekstremizmu, malkontenctwa i histerii, bo wciąż mam nadzieję, że się obudzę  koszmarnego snu i zobaczę Modelwork jaki znam i lubię od 10 lat.. "Ludwiku Dorn i Sabo - nie idźcie tą drogą!". A skoro o silnikach mowa: "nowoczesna"zdawałoby się hybryda wypada blado przy starym dieslu.  ?