Jump to content

Recommended Posts

• Replies 321
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Popular Posts

Konstruktywnie może nie będzie, ale za to szczerze. C.h.u.j.n.i.a z patatajnią.

Jeżeli chodzi o wygląd to kicha, rozgraniczenie między kolejnymi postami tak słabe, że wygląda nieczytelnie. Na dodatek czcionka podpisów jest taka sama jak treści posta więc zlewa się wszystko jeszcz

A nie mogłoby być, wzorem np. sklepu mojehobby przycisku "stara wersja strony"?

Posted Images

51 minut temu, Gerd napisał:

"Ludwiku Dorn i Sabo - nie idźcie tą drogą!". A skoro o silnikach mowa: "nowoczesna"zdawałoby się hybryda wypada blado przy starym dieslu.  ?

Na szczęście partia wie lepiej :D

Tragedii nie ma, jestem pewien, że jest jakiś wybór w stylach graficznych i w tym kierunku trzeba coś działać.

Silnik widzę ten sam, co pod britmodeller, tam jest fajny styl, czcionka podpisów jest mniejsza od treści posta. Ponadto tło dyskusji jest inne od tła poszczególnych postów, przez co wszystko jest ładne i klarowne. W "nieprzeczytanych" czcionka treści ostatniego posta nie jest pogrubiona przez co znowu przejrzystość rośnie.

Ja bym doradzał nie malkontencić tylko konstruktywnie dosrywać nowemu forum.

16 minut temu, Michal_G napisał:

Nie widzę opcji "pokaż posty od ostatniej wizyty" - bez tej opcji dla mnie dramat, mam nadzieję że po prostu jej nie znalazłem...

Jest, jest tylko musisz się do niej dokopać. Aktywność, Nieprzeczytana zawartość i tam możesz sobie ustawić parametry.

A mnie szlag trafia, że jest nieczytelne. W końcu doszedłem że ta czarna kropka oznacza przejście do nowych postów, ale do jasnej cholery - czemu otwiera mi się strona z nowym postem na samej górze, a nie na nowej wiadomości? Szukanie tej wiadomości to masakra, bo są odznaczone cienką linią. Mało czytelne!!! Inne pozostałe kwestie już wytknięte wcześniej.

Kolejna niedogodność. Loguję się, ustawiam opcje tak, by po kliknięciu w wątek od razu był pokazywany nowy post. Następnie wylogowywuję się. Po kilku godzinach loguję się znowu i ta opcja już nie działa. Po otworzeniu wątku muszę wtedy całego go przewijać by zobaczyć najnowsze wpisy. Ustawiać to za każdym razem, to zupełnie bez sensu. 

2 minuty temu, Solo napisał:

A ja mam małe pytanie: dlaczego ja mam jakiś stary avatar, który usunąłem z rok temu, zamiast mojego aktualnego avatara z kotkiem? :) 

Ty przynajmniej masz awatar, a mojego FRX-99 wcięło i musiałem nowego szukać ?

Mam nadzieję, że jesteście przygotowani hostingowo i macie serwer nielimitowanym transferem. W dodatku przydałoby się 5 minut poświęcić na CSS i rozdzielić co drugi post chociażby innym ciut innym odcieniem koloru dla lepszej czytelności.

Wracam z "terenu" a tu taka ch......nia że ręce opadają :diabel: Co to jest?! Miało być dobrze a wyszło jak zwykle. Jak się nie ogarnę ( bo administracja pewnie pozostanie głucha na zażalenia) to wysiadam. Za słaby jestem na takie rewolucje:pala:

• Super Moderator
16 minut temu, abtb napisał:

Wracam z "terenu" a tu taka ch......nia że ręce opadają :diabel: Co to jest?! Miało być dobrze a wyszło jak zwykle. Jak się nie ogarnę ( bo administracja pewnie pozostanie głucha na zażalenia) to wysiadam. Za słaby jestem na takie rewolucje:pala:

Nie panikuj, prace są w toku. Koniec jest zaplanowany, z tego co mi przedstawiono na początek grudnia, tak że jeszcze wiele się zmieni. Chyba.?

Marudzicie jak stare zniedołężniałe dziadki w ciepłych kapciach, przyzwyczajeni do odciśniętej d...y w starym fotelu. Kilka rzeczy na pewno przydałoby się poprawić/zmienić, ale większość problemów wynika przede wszystkim z przyzwyczajeń. Dajmy sobie i administracji trochę czasu...

• Like 2
5 godzin temu, Mariucha napisał:

Marudzicie jak stare zniedołężniałe dziadki w ciepłych kapciach, przyzwyczajeni do odciśniętej d...y w starym fotelu. Kilka rzeczy na pewno przydałoby się poprawić/zmienić, ale większość problemów wynika przede wszystkim z przyzwyczajeń. Dajmy sobie i administracji trochę czasu...

Całkowicie się zgadzam, zobaczymy jaki będzie efekt końcowy, a na razie się przyzwyczajam do tego co jest ?