Jump to content

Recommended Posts

• Replies 321
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Popular Posts

Konstruktywnie może nie będzie, ale za to szczerze. C.h.u.j.n.i.a z patatajnią.

Jeżeli chodzi o wygląd to kicha, rozgraniczenie między kolejnymi postami tak słabe, że wygląda nieczytelnie. Na dodatek czcionka podpisów jest taka sama jak treści posta więc zlewa się wszystko jeszcz

A nie mogłoby być, wzorem np. sklepu mojehobby przycisku "stara wersja strony"?

Posted Images

• Super Moderator
45 minut temu, Marudek napisał:

Mam pytanie: czy jest jakaś opcja zgłaszania spamu jak np tego od capedTat? 

Zablokowałem gościa, już nie będzie spamował.:super:

Tylko nie wiem jeszcze,  jak go usunąć z forum.

Edited by jawkers

Czy koledzy mają problemy z wysłaniem do kogoś PW? Ja nie mogę, mimo usunięcia niektórych - niechciałbym wszystkich - w dotychczasowych wiadomości na mojej skrzynce (wedle monitu "skrzynka jest pełna, usuń część wiadomości")...

Jaki jest „limit” dla posiadanych wiadomości w swoim PW?

Jak dla mnie te "lajki",  "reputacje" i informacje w  Aktywności o tym kto komu jaką buźkę wkleił to żenada totalna.

Po cholerę to na forum?

• Like 1

Hmmmm, ja tam nie widzę jakichś większych problemów. Dodawałem teraz post do swojego wątku i w zasadzie wszystko jest co potrzebuję, nawet podgląd na fona czy tablet.

Do reszty się trzeba po prostu przyzwyczaić, ale fotki dalej będę wrzucał przez Imgura :P

To co mnie interesuje znajduję więc jest spoko. ( mówię o interesujących mnie tematach )

Lajki z boku mi się nie podobają i brakuje mi, a może tego nie znalazłem, żeby zgłosić trolla który po rusku zaśmieca to forum reklamami.