Jump to content

Recommended Posts

• Replies 321
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Popular Posts

Konstruktywnie może nie będzie, ale za to szczerze. C.h.u.j.n.i.a z patatajnią.

Jeżeli chodzi o wygląd to kicha, rozgraniczenie między kolejnymi postami tak słabe, że wygląda nieczytelnie. Na dodatek czcionka podpisów jest taka sama jak treści posta więc zlewa się wszystko jeszcz

A nie mogłoby być, wzorem np. sklepu mojehobby przycisku "stara wersja strony"?

Posted Images

2 godziny temu, Administrator napisał:

Kwestia jest taka, że to właśnie jest tak jak wszędzie. Enter = nowy akapit, Shift + Enter = nowa linia. Taki jest obecnie standard tych wizualnych edytorów (także tych desktopowych narzędzi jak na przykład WordPad czy Microsoft Word).

Ale my tu nie jesteśmy w Wordzie, tylko na forum. Korzystam z forów kilkanaście lat, a z grup dyskusyjnych ponad 20 i pierwszy raz spotykam się z koniecznością stosowania Shift+Enter tam, gdzie zawsze używałem po prostu Entera. A wspomniany Word przynajmniej umożliwia rezygnację z powiększonej interlinii między akapitami. Uszczęśliwiacie i "unowocześniacie" użytkowników na siłę.

23 godziny temu, mbrnnr napisał:

Klikając na nowy post w zakładce Aktywność otwiera się właśnie ten konkretny post.

Podziekowal

Dzieki za zmiane kolorystki postow i tla jest bardziej przejzyscie i latwiej sie przeglada

Edited by kzugaj

To ja też chciałbym o jednym drobiazgu.
Logo modelworka. Jego pochylenie do tyłu było ok, gdy logo było na środku strony, w tej chwili nie wygląda to najlepiej. Moim zdaniem, jeśli przy lewej krawędzi, powinno być prosto. Jeśli ma zostać pochylone, powinno iść na środek, a opcje z prawej strony - pod logo. 
Tak mnie się wydaje :) 

Edited by Mariucha

Ja mam tylko dwie uwagi

Potrzebuję konkretny na wierzchu przycisk AKTYWNE , taki sam jak na starej wersji ;

druga uwaga - za dużo jest opisu pod avatarem .

Na pewno kiedyś się każdy przyzwyczai do nowego i ogarnie wszystko .

Dla mnie na razie jest Modelwork jak sen o amazonkach , wszystkie ładne i w zasięgu ręki ale żadnej nie mogę złapać !!!

aha , gdzie schowali buźki do tekstu ?

Hello

Sorry ,że post pod postem . Poprzedni napisałem niezalogowany . To tak ma być ?

Można pisać bez logowania?

Pozdrawiam Hello

Dziękuję Mariucha . Chyba po prostu poczekam jak się wszystko dotrze .

Mi nie przeszkadza groszek pod materacem ale tylko kiedy jest w nogach .☺️     To tak żeby nie było że zgred jestem.

Hello                      

Godzinę temu, Solo napisał:

Z tego co wiem to jest prosta opcja do wyłączenia w panelu administratora.

Godzinę temu, Xmen napisał:

Można pisać bez logowania?Czyli przyjdzie z ulicy byle łajza i będzie pisać bzdury.Trochę to dziwne.Jakby mało było hejtu w sieci.

Lepiej niech to wyłączą bo będzie inwazja kaczek...

25 minut temu, Taki Jeden napisał:

Myślisz że kaczki nie mają co robić tylko pisać na Modelworku ? :haha:

Bo ONI mają wtedy FUN nie ważne co byle rozp*ździel był...

20 minut temu, Solo napisał:

No swego czasu to nie można się był od nich tutaj odgonić.

Profilaktyka kluczem do zdrowia, dlatego warto by było ten tego... ograniczyć.

• Super Moderator

Jak zarejestrowany, nie zalogowany napisze na forum, to widać kto to napisał.

A mi się podoba to, że nie wylogowuje mnie z telefonu i z tabletu jak zamknę forum.

Na starym forum jak wyłączyłem tablet czy telefon, który był w sieci wifi to wylogowywało mnie.

Widzę że cię to strasznie boli.

Problem z wymienionymi osobnikami polegał na tym, że robili chlew tylko dla zabawy, psując przyjemność dyskusji normalnym użytkownikom.Decyzja administracji żeby ich po prostu wywalić - jak leci - to był dobry ruch.

Mam jednak wrażenie że oni próbują tu wracać po cichu...

• Like 1
Teraz, Solo napisał:

Widzę że cię to strasznie boli.

Problem z wymienionymi osobnikami polegał na tym, że robili chlew tylko dla zabawy, psując przyjemność dyskusji normalnym użytkownikom.Decyzja administracji żeby ich po prostu wywalić - jak leci - to był dobry ruch.

Mam jednak wrażenie że oni próbują tu wracać po cichu...

Nic mnie nie boli. Po prostu można sobie założyć kilka kont i z nich korzystać. Jak się nie wychylisz to ci nic ze strony administracji nie grozi.

Dlatego takie restrykcje są dla mnie śmieszne bo nieskuteczne.

• Haha 1