Skocz do zawartości

Nowości lotnicze 1:48 w 2019 roku


Solo

Rekomendowane odpowiedzi

Z każdego zestawu można zrobić piękny model. Z zestawów KH jest to niezbyt przyjemne.
Ja swego czasu lubiłem zestawy KH, dopóki nie zmierzyłem się z ich Jaguarem. Po tym starciu zacząłem się pozbywać wszystkich zestawów tej firmy, no chyba że nikt inny nie robił danego modelu. I więcej już niczego od nich raczej nie kupię.

Edytowane przez Solo
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czyli skreślasz firmę po jakimś gniocie? Nie twierdzę, że są bliscy jakości Tamki, ale Italeri to to też nie jest. Inna sprawa to gotowość GWH do zrobienia tego modelu. Kiedy wydany był pierwszy ich MiG-29, a kiedy wypuścili MiG-29UB? Wersji UB na rynku brak, czasem da się dorwać Academy z drugiej ręki. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

35 minut temu, Tap-chan napisał:

Czyli skreślasz firmę po jakimś gniocie?

Jak wspomniałem byłem i w sumie wciąż jestem w posiadaniu kilku gniotów tego producenta. 
Dla mnie HK to firma podchodząca z arogancją do klienta: ich zestawy nie tylko bywają kiepsko spasowane, ale do tego naszpikowane błędami merytorycznymi, do tego dochodzi zwykłe niechlujstwo. Warto wspomnieć ich F-35C i fotel zestawowy który nie mieści się w kokpicie. Może i ich Su-35 jest całkiem ładnym zestawem i zdaje się dość przyzwoicie spasowanym, ale gdy mogę wybrać model innej marki, to go wybieram. KH tylko w ostateczności.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1/48 - PZL I-22 Iryda resin kit by LukGraph - schemes+test parts - release September-October 2019

Nie wiem czy było ale w razie co od przybytku głowa nie boli  ?.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To info  Britmodeller .  Pierwszy wers to link do strony ale coś nie zafungowało mi i się nie otwiera. Musisz kopiować. Jeszcze kilka fajnych rzeczy  ( N.p. Mig-21 MF Fshbed  z Edka w 1/72 )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, ESEM napisał:

1/48 - PZL I-22 Iryda resin kit by LukGraph - schemes+test parts - release September-October 2019

Nie wiem czy było ale w razie co od przybytku głowa nie boli  ?.

Wiadomość sprawdzona i potwierdzona. Więcej informacji.

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Meng wydal chyba zdaje się też swego czasu wersje dla australijskich sił powietrznych, ale chyba słabo osiągalny.

 

Trafiles Solo gdzieśinfo czym ten holenderski w kartonie, o ile w ogóle, się różni w środku od wersji zwykłej? To jakis new tool, czy jak?

Edytowane przez Mates
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

24 minuty temu, Mates napisał:

Trafiles Solo gdzieśinfo czym ten holenderski w kartonie, o ile w ogóle, się różni w środku od wersji zwykłej? To jakis new tool, czy jak?

No nie, to po prostu ten sam model z nowymi kalkomaniami, dokładnie tak samo jak było z wersją japońską i australijską.
Ciekawe czy wydadzą wersję norweską z zasobnikiem na spadochron i żyda, ale ten ostatni to chyba zewnętrznie niczym nie różni się od wersji amerykańskiej.
A w ogóle to już byłby czas na F-35B...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.