Skocz do zawartości

Nowości lotnicze 1:48 w 2019 roku


Solo

Rekomendowane odpowiedzi

Skoro Zvezda to ogłosiła, to KH podniesie priorytet swojemu su-57, a Su-30 SM/MKI/MKM/MKA pozostanie w szufladzie... Su-57 w sumie też będzie fajnie skleić, na razie jako jedyny z tych dziwolągów 5 generacji mi się podoba.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 weeks later...
5 godzin temu, Solo napisał:

A ja nie rozumiem, zapowiedziano nowe meserszmity i mustangi, i cisza?

image.png.c664489633dcc1a1edc5b14c684981cc.pngimage.png.de377636c636524e110a965868562d0e.png 

czego nie rozumiesz? 2 połowa listopada będzie dostepny, tutaj porównanie z AMG :

 http://www.greenmats.club/forums/topic/6377-bf-109-c-3modelsvit-148/?fbclid=IwAR01pcvRd5u5668E0rcliYv-2OI5H6r0jezGRMp53NzrjfdwKIVLeGSPUjs

Edytowane przez Qz9
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

19 godzin temu, mirage3 napisał:

Ale taki "podwójny H" to fajny jest :D

1-North-American-F-82-Twin-Mustang.jpg

Bardzo fajny! Ale to malowanie z "bułą" między kadłubami to to już wcześniej w hobbycrafcie 1/72 się pokazało. jakieś 25 lat temu. To tak jak P61 Lady in The Dark

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...
W dniu 4.11.2019 o 23:47, grrzesiek28 napisał:

Zapowiedzi Modelsvit na 2020 (ze strony Scalemates) Yak-9D i Yak-7A

https://www.scalemates.com/kits/modelsvit-4809-yak-9d--1243960

https://www.scalemates.com/kits/modelsvit-tba-yak-7a--1243961

Nareszcie będzie coś poza ICM :D

Przeciez Jaka-9 robią od kilku lat w dwóch wersjach DD i T? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

są. Przeciez wystarczy zaszpachlowac trzeci zewnętrzny zbiornik paliwa od spodu skrzydła DD i witaj w domu :) Nawiasem mówiąc te jaki to dosyć słabe sa w proórwnaniu do nowych wypustów modelsvita.

Edytowane przez Qz9
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, grrzesiek28 napisał:

Może się mylę, ale chyba Jak-9D miał kadłub krótszy niż DD, M itd. Natomiast U i P maja końcówki skrzydeł zaokrąglone jak Jaki-3. 

Więc nie bardzo da radę ot tak przerobić ICM.

Da się bez problemu. Końcówki wystarczy opiłować, żaden problem. Żywica ze scale bureau to biały kruk. Sam kiedys z 10 lat temu chciałem kupic ale nie szło jej dostac. Podobno w ogóle odlano tylko 100szt w Rosji - oryginalny kremowy wypust, potem był drugi rzut w szarej żywicy, czesi to odlewali dla SB ale jakośc była duzo gorsza.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 minut temu, mbrnnr napisał:

Ale to już trochę wiekowa wiadomość. I z tego co pamiętam ostatecznie ma być GR.1 i GR.3 w jednym pudle czy jakoś tak.

oooo Panie ... to bym fikał z radości :-D A info na scalematesach zobaczyłem dopiero co i myślałem, ze to nowinka :-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.